Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  15 czerwca 2009 (pierwszy post)

Piszę w tym dziale bo to coś z kulturą związane na pewno jest :D

Dorzeczy :D

Jutro idę się zapisać na tatuaż:and: Wybrałem pajączka na lewym barku.

Pytanie brzmi, czy tatuaż pająka ma jakieś znaczenie? Bo wiem że na kostce oznacza złodzieja. Ale nie mogę nigdzie znaleźć w google czy ma jakieś znaczenie na barku. Więc jak ktoś może to niech napisze co oznacza taki tatuaż.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 czerwca 2009
margotka
margotka: szczepienie trwa 3 miesiace.

a nie miesiąc ??
czy liczysz jako pełne szczepienie 3 zastrzyki ?
bo po dwóch już chyba można iść pod nóż :woot:
...Ignorance is bliss...
wiewiooorka
wiewiooorka
  17 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: a nie miesiąc ?? czy liczysz jako pełne szczepienie 3 zastrzyki ?


chyba chodziło o całą serie :woot:
ale kazdy lekarz ma inną teorie na ten temat :ninja:
ja mialam drugie szczepienie po miesiącu a 3 prawie po 3ech :woot:
wiekszosc znajomych natomiast miała szczepienia co miesiąc

RexMundi
RexMundi: bo po dwóch już chyba można iść pod nóż

:tak:
dekameron
dekameron
  18 czerwca 2009

A ja dalej będe miał ubaw jak młody z tym pająkiem pójdzie siedzieć i przyjdzie pora pryszniców :-=))))))

Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  18 czerwca 2009

Już Tatuaż zrobiony :D Haha, siedzieć na pewno nie pójdę, bynajmniej mnie tam nie ciągnie-.-

NeverMind1910
NeverMind1910
  18 czerwca 2009

Pochwal się, pokaż fotkę. Zobaczymy co takiego nabroiłeś.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja dalej będe miał ubaw jak młody z tym pająkiem pójdzie siedzieć i przyjdzie pora pryszniców :-=))))))

Myślę, że każdy pozer z tatuażem gdyby poszedł do więzienia spotkałaby go nieprzyjemność. Powodu do bójki nie jest trudno znaleźć.

A co do żółtaczki. Trzy zastrzyki co miesiąc. Ale obecnie szczepienie jest obowiązkowe bodajże w którymś roczniku gimnazjalnym.
margotka
margotka
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: a nie miesiąc ?? czy liczysz jako pełne szczepienie 3 zastrzyki ? chyba chodziło o całą serie


tak całą serie.. mój tato, jak miał operacje to musiał czekać 3 miechy, az skończy brac całość... to było z 3-4 lata temu, wiec mozliwe, że teraz mają inne techniki:)

a żółtaczka to faktycznie paskudna choroba o któej można dowiedzieć się przypadkiem... ostatnio kumpela zaraziła się u dentysty, bo asystentka zraniła się podczas borowania... okazało się, ze ma żółtaczkę o której nawet nie wiedziała...
wiewiooorka
wiewiooorka
  19 czerwca 2009
margotka
margotka: a żółtaczka to faktycznie paskudna choroba o któej można dowiedzieć się przypadkiem... ostatnio kumpela zaraziła się u dentysty, bo asystentka zraniła się podczas borowania... okazało się, ze ma żółtaczkę o której nawet nie wiedziała...

to jest okropne :zonk: że ludzie mający wieksze ryzyko zarazenia sie chorubskami od innych sie nie szczepia i potem roznoszą nieswiadomie syfa :zonk: zznam nawet sporo wolontariuszy którzy nawet nie wpadli na to by sie szczepić na pewne choroby lub badac co jakis czas a pracuja w warunkach szczególnego ryzyka :zonk:
dekameron
dekameron
  19 czerwca 2009
Kazik
Kazik: siedzieć na pewno nie pójdę, bynajmniej mnie tam nie ciągnie-.-

Nigdy nie mów nigdy :-=)
DQNI
DQNI
  19 czerwca 2009

Słuchaj, a ten pająk to w ogole cokolwiek dla Ciebie znaczy, czy tatuaz zrobiles, bo to teraz modne?

Nie chcialo mi sie przegladac calego tematu, wiec pytanie czysto z ciekawosci.

shinu
shinu
  20 czerwca 2009

dolaczez sie do pytania i jeszcez powied zskad masz wzor tego pajaczka?
bo chyba nie z netu ani katalogow:) dziarac gotowy wzor to jest najwieksza porazka z mozliwych.

Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj, a ten pająk to w ogole cokolwiek dla Ciebie znaczy, czy tatuaz zrobiles, bo to teraz modne? Nie chcialo mi sie przegladac calego tematu, wiec pytanie czysto z ciekawosci.

Pajączka nie zrobiłem :) wzór nie był z neta :) A co kogo to obchodzi skąd mam wzór? ;) Zrobiłem sobie skorpionka ;)

Powód? Znak zodiaku ważnych dla mnie osób(wiekszość moich najlepszych znajomych ma skorpiona) po2gie ma moc uzdrawiającą i łagodzi konflikty :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 czerwca 2009
Kazik
Kazik: Powód? Znak zodiaku ważnych dla mnie osób(wiekszość moich najlepszych znajomych ma skorpiona) po2gie ma moc uzdrawiającą i łagodzi konflikty :)


Nie miałeś pomysłu na tatuaż i zrobiłeś go na siłę tłumacząc się beznadziejną definicją i znakiem zodiaku. A skorpion zawsze kojarzył mi się z kobietą.. Niegroźny, ale zabójczy może dlatego to kobiety tatuują skorpiony..

Jak pisałem. Tatuaż musi być przemyślany nie róbcie podobnych rzeczy jak kolega wyżej.
Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  21 czerwca 2009

a co ci do tego kto i jaki robi tatuaż?;> Każdy ma swój styl :) I lubi to co lubi :) A tatuaż to ozdoba ciała;) I dalej tak będzie ;) A jeżeli ktoś chce coś upamiętnić to może sobie zrobić obraz na płótnie ;) Wytrzyma wieki :) na pewno 95% ludzi robi tatuaż bo się mu podoba :) I co w związku z tym? Ktoś ubzdurał że musi coś znaczyć... Dziwni Ludzie :D

iLoveGaduGadu
iLoveGaduGadu
  21 czerwca 2009

Hmm.... ludziom ale macie problema :D Dosłownie pożal się na amen xD Tatuaż.. jak napisała osoba wyżej :D Ozdoba ciała:D Może i coś znaczy ale tylko dla niektórych xD

Rozbrajajaca
Rozbrajajaca
  22 czerwca 2009

Lol ! Pojęcia nie mam ....
::lol2::

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.