RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lutego 2009 (pierwszy post)
HORROR

Widziałeś/aś ostatnio dobry horror ?
Chcesz go polecić innym ?
Szukasz horrorów ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co straszy pozostałych

ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmie który polecamy i tylko w takim przypadku można dodać swoje spostrzeżenia do innego filmu zamieszczonego w temacie)

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
TransAm90
TransAm90
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj wieczorem oglądałem "Eden Lake". Może to raczej thiller, a nie horror. Jednak polecam, ciekawe brytyjskie kino. Niekonwencjonalne zakończenie, napięcie i pełen surrvival. http://3.bp.blogspot.com/_bDeQpghAW1c/SZ4--o2IZ2I/AAAAAAAAA7w/edxqYNM0cdI/s400/Eden_Lake_poster.jpg

Oglądałem wczoraj. Zrobił duże wrażenie. Polecam.
jarzab17
jarzab17
  10 kwietnia 2009

polecam horor "baba patrzy" jest mojej produkcji bardzo dobry jest i straszny.

Opis filmu: baba idzie i sie patrzy i to jest straszne.

89AnNnKkAa89
89AnNnKkAa89
  13 kwietnia 2009

POLECAM

"FABRYKA ZŁA"

JEST SUPER FILM

http://gfx.filmweb.pl/po/83/78/148378/6967673.3.jpg?l=1205896959000

Niemcy, rok 1942. Polityka Hitlera osiąga szczytowy moment, zarówno w swej politycznej, jak i militarnej mocy. 17-letni Friedrich Weimer wywodzący się z berlińskiej klasy robotniczej jest utalentowanym bokserem. Chłopak szybko zostaje dostrzeżony przez władze, które proponują mu dalszą naukę w elitarnej szkole dla dzieci prominentów zwanej "Napola". To jej uczniowie właśnie, mają w przyszłości rządzić niemiecką Rzeszą. Friedrich uznaje to za swoją życiową szansę, dzięki której oderwie się od swych robotniczych korzeni. Młodzieniec postanawia przyjąć ofertę i wbrew woli rodziców, zapisuje się do szkoły mieszczącej się w starym zamku. W tym nowym świecie, uporządkowanym przez surową nazistowską dyscyplinę, Friedrich doświadcza nowych wrażeń: zarówno dzikiej rywalizacji, jak i nieoczekiwanego koleżeństwa, dopóki barbarzyńska obława na uciekających jeńców wojennych oraz jego rosnąca przyjaźń ze spokojnym i wrażliwym synem wysokiego oficera, Albrechtem Steinem, zmusi go do podjęcia ważnej decyzji, oznaczającej koniec młodości chłopca.

SweetSacrifice11
SweetSacrifice11
  14 kwietnia 2009

Japoński 'Shutter' jest jednym z najlepszych horrorów jakie widzialam [tzn. nie mogłam zasnąć itd, a przeciez nie łatwo mnie przerazic xD] http://www.cine-east.com/catalog/images/Shutter.jpg >> link do okładki ;D
cytat: Film rozpoczyna się pewnego wieczoru, gdy po wieczorze spędzonym w barze z przyjaciółmi młody fotograf Tun i jego dziewczyna Jane wracają do domu. Po drodze potrącają swoim samochodem przechodzącą przez ulicę kobietę. Ponieważ oboje są pod wpływem alkoholu uciekają z miejsca wypadku.
Jakiś czas później Tan wywołując swoje zdjęcia dostrzega na jednej z fotografii dziwny cień. Początkowo myśli, że to wada kliszy, ale kiedy przygląda mu się bliżej zauważa, iż ów cień do złudzenia przypomina twarz kobiety, którą potrącił owej feralnej nocy. Niebawem przyjaciele Tana zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach..."
naprawde gorąco polecam ten film!! i ostrzegam-baaaardzo straaszny;D

SweetSacrifice11
SweetSacrifice11
  14 kwietnia 2009

*sorry za błąd - shutter jest tajlandzki a nie japoński;/

19niedzwiedz93
19niedzwiedz93
  18 kwietnia 2009

Najlepszy Horror jaki w rzyciu ty widzałem to chyba Silent Hill

blondynkaax3
blondynkaax3
  18 kwietnia 2009
A ja mogę polecić film 'Motel- Pierwsze Cięcie'
Oglądałam i fajny jest. ;D
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=37443

tam jest opis
DagixFire
DagixFire
  18 kwietnia 2009

Witam ;)
Chcielibysmy z kumplem obejrzec jakic dobry horror, po ktorym naprawde nie bedziemy mogli zasnac xd tylko nie wymieniajcie mi filmow typu "lustra", czy "widmo" bo to wg mnie sa bajki dla dzieci ;) Chcemy cos naprawde mocnego ;P
Co polecacie? ;]

olewaaa
olewaaa
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie? ;]

Poczytaj sobie poprzednie strony!

_________
'Inne filmy' wygasł a ja chciałam o filmie no, który horrorem nie jest! :and:

Taksówkarz.


Właśnie od "Taksówkarza" Martin Scorsese zaczął być uważany za reżysera wyjątkowego. Ten film zapoczątkował także słynna i jakże owocną wspólpracę dwoch gigantów kina: Scorsese i De Niro. "Taksówkarz" to nie tylko doskonały, trzymający w napięciu film, ale i prekursor nowej jakości w kinie - tu nie ma przemilczeń, patrzenia przez palce. Scorsese zrobił film bezkompromisowy, nawet brutalny. Ale i dlatego tak poruszjący. Travis, weteran, zwichnięty przez traumatyczne przeżycia w Wietnamie cierpi na bezsenność. Wprost stworzona dla niego wydaje sie więc posada taksówkarza na nocnej zmianie. Jednak jeżdżąc wieczorami po Nowym Jorku, styka sie z najgorszymi mętami i wyrzutkami społeczeństwa. Stopniowo, w miarę błądzenia po najmroczniejszych zakamarkach Big Apple narasta w nim szaleństwo i agresja, do czasu tylko hamowane. Wreszcie tama pęka - Travis postanawia sam "naprawić" świat, a konkretnie usunąc tych, którzy mu szkodzą. A jak to zrobić, pokazano mu dobitnie w Wietnamie. I rzeczywiscie - sceny w których De Niro/Travis masakruje kolejnych ciemnych typów robia piorunujace wrażenie. Sceny te szokują, ale też stanowią o wyjątkowości i poniekąd przełomowości tego obrazu. De Niro oprócz oczywistego talentu aktorskiego do swojej roli dołozył legendarne już zaangażowanie w przygotowania do roli. Do tego "wsparli" go pozostali: młodziutka Jodie Foster, Harvey Keitel czy Cybil Shepherd. Po prostu film z gatunku "musisz obejrzeć" dla kazdego szanujacego się kinomana.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 'Inne filmy' wygasł

już działa
::offtopic::
...Ignorance is bliss...
DeadAndGonee
wiewiooorka
wiewiooorka
  19 kwietnia 2009

Martyrs. Skazani na strach

Lucie, zostaje odnaleziona pół żywa przy drodze. Jak się okazuje rok wcześniej zaginęła. Dziewczynka trafia do szpitala, gdzie poznaje Anne, która była ofiarą przemocy w rodzinie. Lucie wciąż dręczą koszmary o jej oprawcy, który ją katował. 15 lat później dziewczyna wymierza broń w głowę pewnego mężczyzny...

UWAGA BRUTALNY FILM!!!

Alucard
Alucard
  19 kwietnia 2009

Nosferatu - symfonia grozy
Inspirowana powieścią Brama Stokera historia grupki śmiałków, którzy stawiają czoła pochodzącemu z Transylwanii wampirowi Nosferatu.
"Nosferatu" uznawany jest za najwybitniejszy horror w historii kinematografii. Wcielający się w postać wampira Max Schreck wywiązał się ze swojej roli tak dobrze, że pojawiły się plotki, oż on sam jest krwiopijcą.
Akcja toczy się tu głównie w hanzeatyckim mieście nad Zatoką Meklemburską w roku 1838. Wybucha epidemia dżumy, zawleczonej na statku, którym ze swojego zamku w Karpatach przypłynął Renem graf Orlok, znany jako Nosferatu. Jest wampirem: w dzień śpi w trumnie, działa tylko nocą wysysając krew. Ściągnął go tutaj wizerunek pięknej żony agenta handlowego, który przybył do niego w interesach. Ona też ostatecznie - młoda, szlachetna i niewinna - uwolni swoim poświęceniem miasto od klęski zarazy, zwabiając siewcę zła w pułapkę...
Thomas Hutter (Gustav von Wangenheim), rozstaje się z ukochaną żoną Ellen (Greta Schroeder) i wyrusza do hrabiego Orloka (Max Schreck), w celu podpisania z nim umowy na sprzedaż domu w rodzinnym Wisborgu. Po drodze ludzie ostrzegają go przed hrabią, jednakże młody chłopak nie wierzy w historie o wampirze. Hutter dociera do zamku, gdzie czeka na niego spragniony krwi Nosferatu. Thomasa przed ostatecznym atakiem hrabiego-wampira ratuje Ellen, nie zdaje sobie jednak sprawy że tym samym ściąga na siebie jego uwagę. Nosferatu wyrusza statkiem do Wisborga ...
Młody pośrednik handlu nieruchomościami Hutter udaje się w podróż do Transylwanii, żegnany przez pełną niedobrych przeczuć żonę Ellen. Ma zaoferować hrabiemu Orlokowi dom w Wisborgu na polecenie swojego pracodawcy Knocka. Nie wie, że Knock uprawia czarną magię, a hrabia Orlok to wampir Nosferatu. Po niebezpiecznej drodze przez górskie pustkowie Hutter staje się więźniem i ofiarą wampira. Nosferatu zafascynowany wizerunkiem Ellen w medialionie wyprawia się do Wisborga...
Na polecenie Knocka, człowieka zajmującego się handlem nieruchomościami, Thomas Hutter opuszcza swoją żonę Ellen i wyrusza do Transylwanii. Nie zważając na przestrogi spotkanych ludzi i historii o wampirze Nosferatu dociera do zamku hrabiego Orloka, chcącego kupić zaniedbaną kamienicę niedaleko domu Thomasa. Wampir zainteresowany młodą żoną chłopaka pastanawia udać się do Wisborga...

skate4punk
skate4punk
  23 kwietnia 2009

Ja polecam Horror z jednym z najbardziej znanych postaci wśród osób starszych ode mnie...xD Tak Jason Voorhees i remake klasyku z slasherów "Friday the 13th" (2009)... oglądałem i może dla niektórych nie jest to kino wysokich lotów ale sam fakt powrotu zabójcy znad Crystal Lake powinien być dobrym powodem by obejrzeć ten film...xD chociaż wolałbym nową część "Koszmaru z ulicy wiązów" (Krueger był Inteligentniejszy..xD)lub Kontynuacje starcia Kruegera z Voorheesem... ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... ::mrgreen::

Tinker1992
Tinker1992
  27 kwietnia 2009

A może mi ktoś polecić jakiś horror trzymający w napięciu od początku do końca z nieoczekiwanymi zwrotami akcji?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.