SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  7 stycznia 2009 (pierwszy post)

Co to jest miłość? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Skoro jej nie widać, nie można poznać po zapachu, nie można dotknąć, czy naprawdę istnieje? Czy jesteś pewien, że osobie którą kochasz dostarczasz wystarczająco dużo uczucia by była syta nie jedząc, nie była spragniona nie pijąc, by było jej ciepło podczas mrozu, by pozostała sucha nawet w największą ulewę? Dajesz z siebie wszystko co najlepsze nie pytając o zwrot kosztów? Czy dzięki Tobie ta osoba uśmiecha się zamykając wieczorem oczy i nie boi się kolejnego dnia? mógłbyś żyć bez niej? Znasz słowo kompromis? Czy potrafisz znieść jej humory? Potrafisz zaufać? Oddać się bez reszty? Kim ona Dla Ciebie jest? Ostoją, metą, portem, a może tylko kolejnym przystankiem na drodze życia? Pytanie pozostawiam wam kochani... bo mówiąc o miłości nigdy nie wiadomo czy pierwsza jest ostatnią, czy ostatnia pierwszą...

cremaster101
cremaster101
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kim ona Dla Ciebie jest? Ostoją, metą, portem, a może tylko kolejnym przystankiem na drodze życia?

Ona ma port, ja mam statek. Wszystko pasuje idealnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jesteś pewien, że osobie którą kochasz dostarczasz wystarczająco dużo uczucia by była syta nie jedząc, nie była spragniona nie pijąc

Tak, odżywiamy się energią słoneczną. Wieczorami z braku naturalnego oświetlenia gryziemy żarówki.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona ma port, ja mam statek. Wszystko pasuje idealnie.

kochanie, jakiś ty romantyczny :zakochany:
matteo4
matteo4
  11 stycznia 2009

Bóg jest Miłością. :)

Freddie2007
Freddie2007
  12 stycznia 2009
Freddie2007
Freddie2007
  12 stycznia 2009
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.