SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  7 stycznia 2009 (pierwszy post)

Co to jest miłość? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Skoro jej nie widać, nie można poznać po zapachu, nie można dotknąć, czy naprawdę istnieje? Czy jesteś pewien, że osobie którą kochasz dostarczasz wystarczająco dużo uczucia by była syta nie jedząc, nie była spragniona nie pijąc, by było jej ciepło podczas mrozu, by pozostała sucha nawet w największą ulewę? Dajesz z siebie wszystko co najlepsze nie pytając o zwrot kosztów? Czy dzięki Tobie ta osoba uśmiecha się zamykając wieczorem oczy i nie boi się kolejnego dnia? mógłbyś żyć bez niej? Znasz słowo kompromis? Czy potrafisz znieść jej humory? Potrafisz zaufać? Oddać się bez reszty? Kim ona Dla Ciebie jest? Ostoją, metą, portem, a może tylko kolejnym przystankiem na drodze życia? Pytanie pozostawiam wam kochani... bo mówiąc o miłości nigdy nie wiadomo czy pierwsza jest ostatnią, czy ostatnia pierwszą...

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  7 stycznia 2009

Łał. Ależ się naprodukowałaś. :mrgreen:
Szczerze mówiąc, nie wiem co jest miłością. Nie mam TEJ osoby, przy której jakoś specjalnie "biłoby mi serce" czy coś.
Więc... e, nie wiem?

SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  7 stycznia 2009

Heh :D To takie zastanowienie z przed kiedyś :D
Które mi się załączyło jak przyjrzałam się z pewnej perspektywy komuś kogo nazbyt idealizowałam we własnych oczach... :D

TransAm90
TransAm90
  7 stycznia 2009

Ładnie napisane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie pozostawiam wam kochani...

Nie warto. Wszystko trwa do czasu. Kobieta nigdy nie zdoła pokochać równie mocno jak mężczyzna. Takie jest moje zdanie.
KsiazeWampirow
KsiazeWampirow
  7 stycznia 2009

`Miłość to nie pluszowy miś , ani kwiaty..
To też nie diabeł rogaty..
Ani miłość kiedy jedno płacze , a drugie po nim skacze..
Miłość to żadem film w żadnym kinie , ani róze..
Ani całusy małe duże..
ALE MIŁOŚĆ KIEDY JEDNO SPADA W DÓŁ DRUGIE CIĄGNIE JE KU GÓRZE.. `
happysad - zanim pojde.

Jeszcze nikt nie napisał regułki miłości , wiec i ja tego porbował robić nie bede :)

(ps. wybacz ale musze to napisac , beznadziejnie zlozylas slowa i ogolnie mialem wrazenie po przeczytaniu tego jakbys byla nie z tej ziemi ^^ ;x bez obrazy.

Amfetaminowaa
Amfetaminowaa
  7 stycznia 2009

Miłość to naturalny opiat. :mrgreen:

TransAm90
TransAm90
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłość to naturalny opiat.

Po którym ma się wyjątkowo bolesny zjazd.
MlimKa
MlimKa
  7 stycznia 2009

ciekawe to co napisałaś :and:
Nie zastanawiałam się , ale dochodzę do wniosku , że miłość to chyba jedyne uczucie które jest piękne ale bardzo często rani .

SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto. Wszystko trwa do czasu. Kobieta nigdy nie zdoła pokochać równie mocno jak mężczyzna. Takie jest moje zdanie

Nie masz racji :) Kobieta nie zrozumie pojecia "milosc" w rozumieniu mezczyzny, mezczyzna nie zrozumie pojecia "milosc" wg slownika kobiety...
Jednak jest to nadal milosc... a wtedy jest prawdziwa gdy dwa nierozumiejace sie swiaty mimo wszystko użyją sztuki kompromisu.
To zabawne... bo ja wychodze z zalozenia ze mezczyzni nie sa zdolni do tak poteznej milosci jak kobiety :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe to co napisałaś Nie zastanawiałam się , ale dochodzę do wniosku , że miłość to chyba jedyne uczucie które jest piękne ale bardzo często rani .

Hmmm... to tylko słowa :) A znacznie ważniejsze jest to co tli nam się w głowach...

Nie ma jedakowego pojęcia miłości dlatego nie starałam się go tutaj napisać... to że ktoś uważa moje słowa za ładne bądź totalnie źle dobrane to już kwestia indywidualna... ja chciałam poruszyć tylko ten temat i zobaczyć co kto ma w głowie i jak ją rozumie :)
psychodroid
psychodroid
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po którym ma się wyjątkowo bolesny zjazd.

Logiczne, im wyżej lecisz, tym mocniej spadasz na ziemię.
TransAm90
TransAm90
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To zabawne... bo ja wychodze z zalozenia ze mezczyzni nie sa zdolni do tak poteznej milosci jak kobiety

Hohoho, nie prowokuj mnie do dyskusji koleżanko :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: co kto ma w głowie i jak ją rozumie :)

Wytrzymałość klawiatury jest zbyt słaba żeby opisać co mam w głowie :mrgreen:
TransAm90
TransAm90
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Logiczne, im wyżej lecisz, tym mocniej spadasz na ziemię.

Wniosek: Owczarek niemiecki.
psychodroid
psychodroid
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wniosek: Owczarek niemiecki.

Też lubię dżem.

A tak na serio, to każdy medal ma dwie strony, a ja mam jeszcze czas, więc się nie pakuję w nic.
Jak śpiewali Buzzcocks, każdy wrobi się kiedyś w miłość, zakochasz się, uważaj więc! :mrgreen:
SucreLeverDuSoleil
SucreLeverDuSoleil
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hohoho, nie prowokuj mnie do dyskusji koleżanko

:mrgreen: no to jak kolego?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wytrzymałość klawiatury jest zbyt słaba żeby opisać co mam w głowie

Nie bądź taki, dalej, zrób to! Zrób! Zrób jej to!! Daaaalej!! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na serio, to każdy medal ma dwie strony, a ja mam jeszcze czas, więc się nie pakuję w nic. Jak śpiewali Buzzcocks, każdy wrobi się kiedyś w miłość, zakochasz się, uważaj więc!

Hmm... chyba wolę... "..odkryjemy miłość nieznaną, przegonimy wiatry...miłowania głodni jak wilcy..."
TransAm90
TransAm90
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak kolego?:D

Oo rany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bądź taki, dalej, zrób to! Zrób! Zrób jej to!! Daaaalej!!

To zbyt okrutne, aby pisać o tym publicznie. O kobietach, przynajmniej w moim wieku +/- rok, mam okrutne zdanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.