Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Może ktoś zajmuje się fotografowaniem...?
i strzela niezłe fotki proponuję wstawiać najlepsze zdjęcia abyśmy mogli podziwiać amatorską sztukę fotografii...
Mam nadzieję że mi tego nie zamkną.
Miło byłoby popatrzeć.

Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez mowie ze nie kazde tam sa zdjeciami. te sa dla mnie nie dla was i nie bede powtarzala 3 raz.

dobra dobra wyluzuj....
Eskapista
Eskapista
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra dobra wyluzuj....

słyne z tego ze nie umiem :and:
moshic
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: http://digart.img.digart.pl/data/img/37/86/download/2180591.jpg

to mi sie spodobało - super fotki
to tez zayefajne

Konto usunięte
Konto usunięte: http://digart.img.digart.pl/data/img/14/69/download/2082782.jpg
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008

Nie no możic wymiatasz :rock:

moshic
moshic
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no możic wymiatasz


ja ??? ... przeciez to czysta amatorszczyzna ;] ...
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ??? ... przeciez to czysta amatorszczyzna ;] ...

skromniś....? :woot:
Bardzo mi się podobały...
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008

Może ty mi powiesz ile muszę wydać w granicach rozsądku...na aparat który pozwoli mi cieszyć się dobrymi zdjęcciami...
no wiesz szybkostrzelność ostrość itp
Nie znam się na fotografice a sam lubie "cykać" czarno-białe telefonem.

moshic
moshic
  27 sierpnia 2008

szerooooki temat ;] ... chcesz aparat o wymiarach kompaktowych czy moze byc duzy ?? ... chcesz na niego wydac w przyszlosci dodatkowe pieniadze (pare razy tyle ile wydasz na aparat) czy kupic raz i miec spokoj ?? ... no i do jakiej mniej wiecej kwoty ;] ... dla jednego granica rozsadku to 1000pln ... dla mnie nie ma limitu jezeli chodzi o rozsadne wydawanie kasy na sprzet :ziober2:

izabelaa1988
izabelaa1988
  27 sierpnia 2008
możic ta łąka z różowym niebem
http://digart.img.digart.pl/data/img/53/9/download/1283499.jpg
łał jedno z najlepszych zdjęć jakie widziałam piękne po prostu
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: łał jedno z najlepszych zdjęć jakie widziałam piękne po prostu

niezłe...ale skoro dla ciebie najpiękniejsze....to chyba mało widziałas bez urazy...
wszystko to fajnie muszki,kwiatki,łąki ale ja chciałbym zobaczyć coś osobistego coś co trudno uchwycić w obiektywie......
Dramat,starość lub miłość.
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szerooooki temat ;] ... chcesz aparat o wymiarach kompaktowych czy moze byc duzy ?? ... chcesz na niego wydac w przyszlosci dodatkowe pieniadze (pare razy tyle ile wydasz na aparat) czy kupic raz i miec spokoj ?? ... no i do jakiej mniej wiecej kwoty ;] ... dla jednego granica rozsadku to 1000pln ... dla mnie nie ma limitu jezeli chodzi o rozsadne wydawanie kasy na sprzet

doskonale cię rozumiem..wiesz kasy mam....40 tys...he he ale nie wydam przecież 10 tys. na aparat
to za tysiąc może być ale możesz podac model? nazwę?
izabelaa1988
izabelaa1988
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niezłe...ale skoro dla ciebie najpiękniejsze....to chyba mało widziałas bez urazy... wszystko to fajnie muszki,kwiatki,łąki ale ja chciałbym zobaczyć coś osobistego coś co trudno uchwycić w obiektywie...... Dramat,starość lub miłość.

mało przyznaje się bez bicia ale to ma super kolory odpręża sory za literówki wcześniej za szybko pisałam
LittleParadox
LittleParadox
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ostrze sobie zeby na Nikona D300 ale jeszcze troche czasu uplynie zanim sie do niego dorwe :P

Ja to nawet Nikonem D40 bym nie pogardziła... ;)
moshic
moshic
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: doskonale cię rozumiem..wiesz kasy mam....40 tys...he he ale nie wydam przecież 10 tys. na aparat to za tysiąc może być ale możesz podac model? nazwę?


Fuji S9600 ... Canon G9 ... zwracaj uwage aby mialy format zdjec RAW (o wiele wieksze mozliwosci pozniejszej obrobki ... bo z JPEG`a to zazwyczaj nic sie nie da zrobic ;] .. no i jest to bardzo stratny format)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.