Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Może ktoś zajmuje się fotografowaniem...?
i strzela niezłe fotki proponuję wstawiać najlepsze zdjęcia abyśmy mogli podziwiać amatorską sztukę fotografii...
Mam nadzieję że mi tego nie zamkną.
Miło byłoby popatrzeć.

InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie próbowałem to rozkręcić zakładałem tematy ale sam sobie nie radzę. Pomóżcie

Zakladanie tematow nic nie da jesli malo osob sie w nich udziela :/
...ten temat jest fajny, niby nic wyszukanego a jednak dotyczy tematyki ktora lubie, chetnie obejrzalem i obejrze zdjecia innych i podziele sie tym co sam zrobilem...a tu dupa, 5 osob na krzyz cos pokazalo i dalej cisza :(
Eskapista
Eskapista
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś zajmuje się fotografowaniem...? i strzela niezłe fotki proponuję wstawiać najlepsze zdjęcia abyśmy mogli podziwiać amatorską sztukę fotografii... Mam nadzieję że mi tego nie zamkną. Miło byłoby popatrzeć.

ja na swoim fbl dręcze ludzmi fotografią :zonk:
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja, amatorsko. ;) Głównie krajobrazy, przedmioty i planespotting.

zajefajne....te ludziki-Life is brutal bardzo mi się spodobało.
Jak widac nawet gumki od ołówków moga być sztuką trzeba umieć tylko wyeksponowac w nich to co przyciąga ludzki wzrok.
Wszystkie wasze prace są ciekawe i interesujące.
Zapraszam do dodawania więcej zdjęć zrobimy tu malą galerie waszych foto.
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: smialo :)

to dzieki a propo na tym zdjęciu z fajkiem wyglądasz zayebiście nie żebym był pedałem ale samo zdjęcie jest super a ty przypominasz mi na nim Leonarda Cohen'a
666kamilka666
666kamilka666
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakladanie tematow nic nie da jesli malo osob sie w nich udziela :/ ...ten temat jest fajny, niby nic wyszukanego a jednak dotyczy tematyki ktora lubie, chetnie obejrzalem i obejrze zdjecia innych i podziele sie tym co sam zrobilem...a tu dupa, 5 osob na krzyz cos pokazalo i dalej

Bo jak ktoś zakłada temat to trzeba o jednym określonym. I trzeba się na tym znać. Nie ma tematów na których mozna podyskutować. Jeśli są pytania do syskusji to musisz wiedieć np w jakich fimach grał jakiśtam aktor, czy znać większośc utworów jakeigośtam kompozytora ;).

Poetss zaczęła zakładać fajne tematy o subkulturach ale nie wiem czemu przestała :woot:
666kamilka666
666kamilka666
  27 sierpnia 2008

temat powinien być o czymś ogólnym a nie konkretny aktor konkretny film. Przecież nie każdy ma możliwość żeby się tym bardzo zajmować.
Z kolei tez zbyt ogóle "ulubiony aktor" też są do kitu..

Złoty środek trzeba znaleźć ;)

InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008

@7Luker7:
Ćwicz, Ćwicz, Ćwicz... i poczytaj troszke o kompozycji itp a bedzie coraz lepiej

Konto usunięte
Konto usunięte: ja na swoim fbl dręcze ludzmi fotografią

podrecz i nas

Konto usunięte
Konto usunięte: to dzieki a propo na tym zdjęciu z fajkiem wyglądasz zayebiście

Dzieki, to autoportret :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie żebym był pedałem

:crylol:
homoseksualista, i spoko, ja tez nie jestem homoseksualista :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a ty przypominasz mi na nim Leonarda Cohen'a

Leonard Cohen 30 lat temu :P
Dzieki, to mile.
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Poetss zaczęła zakładać fajne tematy o subkulturach ale nie wiem czemu przestała

No niby fajne...ale jakos tam tez rozmowa sie srednio kleila...ja osobiscie sie tam nie udzielalem bo co ja tam wiem o hippisach itp :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Złoty środek trzeba znaleźć ;)

Mityczny zloty srodek, sam go szukam od dawna w wielu dziedzinach i cos srednio mi chyba idzie :(
Eskapista
Eskapista
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: podrecz i nas

no to se jest link na fotce :and:
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to se jest link na fotce

nie pomyslalem o tym :D
...no to se ide i se lukne...
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

dla przykladu:
http://s2.photoblog.pl/photos/66/2D/22316857.jpg

to ty zrobilas komus takie zdjecie i poddalas je obrobce czy to zdjecie zdjecia albo obrazu albo czegos tam?
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to se jest link na fotce

nie piernicz tylko wrzucaj link...

Konto usunięte
Konto usunięte: Mityczny zloty srodek, sam go szukam od dawna w wielu dziedzinach i cos srednio mi chyba idzie :(

Coś trzeba zrobic aby to rozkrecić co do tego nie ma wątpliwości.....
myslmy wszyscy
:woot:
Eskapista
Eskapista
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pomyslalem o tym :D ...no to se ide i se lukne...

tylko nie wszystko tam oczywiscie to zdjecia takie 'no' :ziober2: nie ktore dla przyjemnosci są po prostu.
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to ty zrobilas komus takie zdjecie i poddalas je obrobce czy to zdjecie zdjecia albo obrazu albo czegos tam?

własnie wygląda na starą fotografię...
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie wszystko tam oczywiscie to zdjecia takie 'no' nie ktore dla przyjemnosci są po prostu.

zakladam ze zdjecie swinskiej dupy bylo robione dla przyjemnosci :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś trzeba zrobic aby to rozkrecić co do tego nie ma wątpliwości..... myslmy wszyscy

myslcie myslcie, jak wpadne na jakis fajny temat to zaloze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.