Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Może ktoś zajmuje się fotografowaniem...?
i strzela niezłe fotki proponuję wstawiać najlepsze zdjęcia abyśmy mogli podziwiać amatorską sztukę fotografii...
Mam nadzieję że mi tego nie zamkną.
Miło byłoby popatrzeć.

InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy oprócz osobistej satysfakcji coś z tego macie?

Ja fotografuje amatorsko...nic z tego nie mam, ale i malo umiem, ba...raczkuje w temacie, ciagle sie ucze, czytam, probuje, kompletuje sprzet.

...Moze kiedys cos z tego wyniknie, a nawet jesli nie...to jest to najprzyjemniejsze hobby pod sloncem i po prostu kocham to robic.
moshic
moshic
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o matko...polko.... sporo tego wszystkiego. Czy oprócz osobistej satysfakcji coś z tego macie?


Konto usunięte
Konto usunięte: macie masę dobrych zdjęc... skrywacie to dla siebie.nie wiem obrabiacie w ramki i wieszacie w pokojach czy uczestniczycie w jakichś kołach zgrupowaniach,może któryś pracuje dla gazety?


jak narazie dla wlasnej satysfakcji ... ale wybralem studia ktore mnie pociagna w tym kierunku i mam nadzieje w przyszlosci z tego zyc [; (albo probowac :ziober2: ... cale szczescie ze moja dziewczyna jest na prawie [; )
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no jest prostszy w oblsudze od nikona ... ale to co mnie przekonalo do canona to wybor i cena szkiel ;] ... np. mam Canona 10-22 F/3.5-4.5 ... a w nikonie co ?? ... jajeczko :D

No tak. to druga sprawa...szkla!
Obecnie celuje w cyfre D300 ale ostatnimi czasy zaczynam wlasnie zastanawiac sie nad jakims systemem Canona :woot:
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: macie masę dobrych zdjęc... skrywacie to dla siebie.nie wiem obrabiacie w ramki i wieszacie w pokojach czy uczestniczycie w jakichś kołach zgrupowaniach,może któryś pracuje dla gazety?

nie wiem czy moje zdjecia sa dobre czy nie...nie mnie to oceniac, ale wiekszosc moich zdjec nie ujrzala swiatla dziennego i nikomu ich nie pokazywalem, w przyszlosci planuje wreszcie zalozyc konto na deviantarcie :D
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wybralem studia ktore mnie pociagna w tym kierunku i mam nadzieje w przyszlosci z tego zyc

ja skonczylem grafike komputerowa, teraz chcialbym to uzupelnic o fotografie wlasnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ... cale szczescie ze moja dziewczyna jest na prawie

:crylol:
backup plan gotowy :D
Tyllisum
Tyllisum
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ...Moze kiedys cos z tego wyniknie, a nawet jesli nie...to jest to najprzyjemniejsze hobby pod sloncem i po prostu kocham to robic.

życzę ci tego

Konto usunięte
Konto usunięte: jak narazie dla wlasnej satysfakcji ... ale wybralem studia ktore mnie pociagna w tym kierunku i mam nadzieje w przyszlosci z tego zyc [; (albo probowac ... cale szczescie ze moja dziewczyna jest na prawie [; )

Tobie tez dobra ja spadam....stąd pogadajcie sami fachowcy....
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rex nie daj się prosić kilka linków chetnie bym obejrzał.

www.photoblog.pl/rexmundi
jeśli Ci się chcę.. tam są moje fotki

Konto usunięte
Konto usunięte: to z kruka

tak
...Ignorance is bliss...
InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: życzę ci tego

nie dziekuje, zeby nie zapeszyc :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ja spadam....stąd pogadajcie sami fachowcy....

chetnie pogadam, ale nie dzis...dzis ide spac bo rano praca wzywa :/
...dobranoc :bye:
moshic
moshic
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja skonczylem grafike komputerowa, teraz chcialbym to uzupelnic o fotografie wlasnie.


zaczynalem studia od informatyki (co by jako tako potrafic obrabiac zdjecia)

potem Turystyka i Rekreacja (zeby zaplanowac przyszle podroze ... glownie foce krajobrazy ;])

aktualnie Fotografia ...

ehh ... 3 fakultety aby osiagnac jeden cel ...

:rotfl:
moshic
moshic
  27 sierpnia 2008

branoc branoc ... ide "Motoryzacje" ogarnac ;]

InsolentOne
InsolentOne
  27 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczynalem studia od informatyki (co by jako tako potrafic obrabiac zdjecia) potem Turystyka i Rekreacja (zeby zaplanowac przyszle podroze ... glownie foce krajobrazy ;]) aktualnie Fotografia ... ehh ... 3 fakultety aby osiagnac jeden cel ...

Tyyyy, w sumie niezle to obmysliles :mrgreen:
ok, lece sobie spac a w przyszlosci chetnie pogawoze o pstrykaniu :D
moshic
moshic
  28 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyyyy, w sumie niezle to obmysliles


mhm ... wypadek przy pracy ... ale starszyznie trzeba bylo jakos wytlumaczyc :ziober2:
malolkaa
Posty: 130 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
malolkaa
  28 sierpnia 2008

Co myślicie o lusztrzance Sony Alpha 100 ;]

moshic
moshic
  28 sierpnia 2008

myslimy iz jest to lustrzanka cyfrowa :zonk: ....

co za pytanie :and:

porrnography
porrnography
  28 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś zajmuje się fotografowaniem...?

No niby ja ;)







Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.