RideProgressxD
RideProgressxD
  25 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham. Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

grudi91
grudi91
  30 sierpnia 2008

Skoro mówicie o subkulturach, to ogólnie podoba mi sie gothic... Zastanawiam się tylko czy ubrania czarno-białe też zaliczają się do gothicu bo szczerze mówiąc takie zestawienie kolorów bardziej mi się podoba niż sama czerń albo z czerwienią... Co o tym myślicie? A tak przy okazji to znacie może jakieś fajne zespoły gothic rock? A jeśli chodzi o skejtów to mnie to nie kręci, więc nie będę się udzielał :D

cremaster101
cremaster101
  31 sierpnia 2008

fajna jest subkultura księży :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.