RideProgressxD
RideProgressxD
  25 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham. Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

shadowkip
shadowkip
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak mi się wydaje

źle ci sie wydaje.

nie można być troche emo, troche punkiem, troche skatem

nie należysz do żadnej subkultury.

takie moje zdanie
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

Jestem wg oceny innych brudasem, technozjebem i emo.
A wg mnie to nie należę do żadnej subkultury.
DelightfulDisaster
DelightfulDisaster
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dee Dee Debil... (av)

:woot:
Mój av Ci się nie podoba? :and:



666kamilka666
666kamilka666
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

Jestem oryginalna i nie mam swojego stylu i nie należę to żadnej subkultury.
Dziwne, nie?
Kejv
Kejv
  25 sierpnia 2008
milenkaa26
milenkaa26: nie istnieje coś takiego jak grzywka emo ...

dzisiaj wogóle nie istnieje EMO...
teraz są marne podroby...
prowizorki...
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj wogóle nie istnieje EMO... teraz są marne podroby... prowizorki...

Wiem o tym. Tym bardziej nie istnieje Grzywka emo, albo ucho emo :woot:
moshic
moshic
  25 sierpnia 2008

ja naleze do subkultury przezajeb*istych ... jak chcesz autograf to daj znac :zonk:

moshic
moshic
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kejv


Konto usunięte
Konto usunięte: TransAm90


Wy na forum kultura ?? :rotfl:

OWNED :ziober2:
TransAm90
TransAm90
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój av Ci się nie podoba?

Widać nie znasz dobrze swojego avatara :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wy na forum kultura ??

A coo.. trzeba się odchamić.
kruspe88
kruspe88
  25 sierpnia 2008

hm... mnie kiedyś nazwali cybergoth'em... nawet nie wiem co to jest... staram się wyglądać normalnie...
jedynie swoją przynależność muzyczną manifestuję t-shirtami i bluzami z logiem/nazwą zespołu...

olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham. Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?


Eee powiem tak, prawdziwy skejt, nosi wąskie spodnie, ma dłuższe włosy, słucha rocka i jeździ na desce, to jest prawdziwy opis skejta.
Z tego co widzę, to nie jesteś jakimś skejtem z krwi i kości :P Ludzie w szerokich spodniach, słuchający rapu, robiący graffiti, rapujący, którzy tańczą brak dance itp. to hip-hopowcy ;]
Jesteś mieszańcem :P he.
Ja należę do drugiej grupy, noszę szerokie ciuchy, słucham rapu, sklejam kawałki, cwalkuję, robie graffiti.
Dużo ludzi myli pojęcia, właśnie skate(skejt) a hip-hopowiec ;D
Ema!
olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś skate, bo skate noszą luźne spodnie, a nie rurki.

Mylisz się. Skejci nie noszą szerokich spodni, bo w szeroki ciężko jeździ się na desce :and:
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
milenkaa26
milenkaa26: Wiem o tym. Tym bardziej nie istnieje Grzywka emo, albo ucho emo

za to istnieje "zdjecie emo" :crylol:
...masakra z tymi emo ahahahahahahahahah

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_robić_emozdjęcia
ahahahahahahahahahahhaha ale beka
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylisz się. Skejci nie noszą szerokich spodni, bo w szeroki ciężko jeździ się na desce

Polski "skejt" to tak jak z polskim hip hopem, daleko mu do pierwowzoru, a pierwowzorem skate'ow sa punki i metale, to oni rozpowszechnili ten sport na swiecie pare ladnych dekad temu.
Polski "skejt" to takie uj wie co w zasadzie w obesranych spodniach i czapeczce z prostym daszkiem, zapatrzyli sie na wykonawcow czarnej muzyki i do tego kupili sobie deskorolke na ktorej z trudem robia olie :D
olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Polski "skejt" to tak jak z polskim hip hopem, daleko mu do pierwowzoru, a pierwowzorem skate'ow sa punki i metale, to oni rozpowszechnili ten sport na swiecie pare ladnych dekad temu.

Tu się nie zgodzę co do rapu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polski "skejt" to takie uj wie co w zasadzie w obesranych spodniach i czapeczce z prostym daszkiem, zapatrzyli sie na wykonawcow czarnej muzyki i do tego kupili sobie deskorolke na ktorej z trudem robia olie :D

Często na ludzi w szerokich spodniach mówi się skejt, tak u nas jest.
Wiesz.. ja widzę częściej, prawdziwych skejtów, jeżdżących na desce.
A co do pseudo skejtów (w szerokich spodniach) masz mylne pojęcie, mam wielu takich co jeżdżą na desce i delikatnie mówiąc - wymiatają.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.