RideProgressxD
RideProgressxD
  25 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Ja jestem (a przynajmniej tak mi się wydaje) skatem, i po części z grzywki emo , tzn. nosze tak zwane "rurki", zapuszczam włosy , czasem nosze rzeczy w paski słucham reggae, ragga, dub'u i rapu (no i jazzu). Kolegów mam z róznych subkultur i nie przeszkadza mi czego oni słuchają, jakie mają fryzury, czy styl ubierania. Sam mam dystans do tego, że jestem skatem, potrafie żartować sobie z moich waskich gaci, czy muzyki jaką słucham. Do jakich subkultur należycie wy, a może jestście oryginalni i macie swój własny styl?

olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zapatrzyli sie na wykonawcow czarnej muzyki

i słuchają polskiego rapu, mówisz zbyt ogólnikowo ;]
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylisz się. Skejci nie noszą szerokich spodni, bo w szeroki ciężko jeździ się na desce

Kurczę, zajrzyj parę stron wstecz. Jak już zajrzysz to moze wywnioskujesz z tego co napisałam ze się nie znam na tych subkulturach i że napisałam to co zaobserwowałam :and:
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i słuchają polskiego rapu, mówisz zbyt ogólnikowo ;]

Nie mowie niczego ogolnikowo bo polski "skejt" to parodia niewiadomoczego...
a po drugie, nie ma czegos takiego jak polski rap. nie ma, nie bylo, nie bedzie :)
olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczę, zajrzyj parę stron wstecz. Jak już zajrzysz to moze wywnioskujesz z tego co napisałam ze się nie znam na tych subkulturach i że napisałam to co zaobserwowałam

jak sie nie znasz, to nie wypowiadaj :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mowie niczego ogolnikowo bo polski "skejt" to parodia niewiadomoczego... a po drugie, nie ma czegos takiego jak polski rap. nie ma, nie bylo, nie bedzie :)

mylisz się, nie ma czegos takiego jak "polski skejt" :and:
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu się nie zgodzę co do rapu.

crapu chyba :)
...polska i rap, ba...polska i hip hop....no litosci :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Często na ludzi w szerokich spodniach mówi się skejt, tak u nas jest.

tak, w Polsce wszystko jest dziwne i ludzie maja nikla swiadomosc na wszelkiej masci tematy, norma :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz.. ja widzę częściej, prawdziwych skejtów, jeżdżących na desce.

To zanika, bylo popularniejsze za moich czasow kiedy sam jezdzilem zanim nabawilem sie kontuzji kolana...teraz mnostwo tych "obesrancow" udaje ze umie jezdzic na deskorolce a tak naprawde to zwykli pozerzy, oczywiscie tutaj uogolniam ale 98% przypadkow to wlasnie to co opisalem wyzej, owszem sa wyjatki, jak zawsze, jak wszedzie...

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do pseudo skejtów (w szerokich spodniach) masz mylne pojęcie, mam wielu takich co jeżdżą na desce i delikatnie mówiąc - wymiatają.

"wymiatają" to dosc ruchome pojecie...uwierz mi ze nie znasz ludzi ktorzy na deskorolce wymiataja, w calej Polsce mozna takich policzyc na palcach jednej reki :)
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie nie znasz, to nie wypowiadaj

Ma prawdo się wypowiadać, od tego jest to forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: mylisz się, nie ma czegos takiego jak "polski skejt"

tylko i wyłącznie według Ciebie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mowie niczego ogolnikowo bo polski "skejt" to parodia niewiadomoczego... a po drugie, nie ma czegos takiego jak polski rap. nie ma, nie bylo, nie bedzie :)

Wszystko polskie to `parodia nie wiadomo czego` ;)
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mylisz się, nie ma czegos takiego jak "polski skejt"

Yh...whatever, masz 16 lat i na pewno wiesz wiecej niz ja :)
Sprzeczac mi sie nie chce i nie mam takiego zamiaru
A sformuowania "polski skejt" uzylem w odniesieniu do tych wszystkich 16 latkow ktorzy lataja w spodniach z krokiem w kolanach, fullcapem na glowie i mysla ze jak mowia "joł" i "zią" to sa niewiadomo jak wyluzowani...to wlasnie takie "niewiadomoco", kolejny twor naszych dziwnych czasow :)
...i uwierz mi na slowo ze tez potrafie usiasc i powymyslac rymy ktorymi bym cie zagial w 5 i 10, nie wspominajac o rysowaniu grafitti z czym rownierz mialem do czynienia...a zadnym "polskim skejtem" bron Boze NIE jestem.
Choc pare ladnych lat temu na deskorolce jezdzilem, dosc zaparcie.
InsolentOne
InsolentOne
  25 sierpnia 2008
milenkaa26
milenkaa26: Wszystko polskie to `parodia nie wiadomo czego` ;)

Oprocz polskiej wódki, piwa i dubbingu do bajek - wszystkie powyzsze sa wysmienite :D
...nie no nie popadajmy w skrajnosci, ale wiele rzeczy w tym kraju to takie wlasnie niewiadomoco...
milenkaa26
milenkaa26
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oprocz polskiej wódki, piwa i dubbingu do bajek

:crylol:
Lucassoo
Lucassoo
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: folkemon Fotka Przyjaciel

inteligent ...
olciaaa015
olciaaa015
  25 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Yh...whatever, masz 16 lat i na pewno wiesz wiecej niz ja :) Sprzeczac mi sie nie chce i nie mam takiego zamiaru A sformuowania "polski skejt" uzylem w odniesieniu do tych wszystkich 16 latkow ktorzy lataja w spodniach z krokiem w kolanach, fullcapem na glowie i mysla ze jak mowia "joł" i "zią" to sa niewiadomo jak wyluzowani...to wlasnie takie "niewiadomoco", kolejny twor naszych dziwnych czasow :) ...i uwierz mi na slowo ze tez potrafie usiasc i powymyslac rymy ktorymi bym cie zagial w 5 i 10, nie wspominajac o rysowaniu grafitti z czym rownierz mialem do czynienia...a zadnym "polskim skejtem" bron Boze NIE jestem. Choc pare ladnych lat temu na deskorolce jezdzilem, dosc zaparcie.

He jak juz z góry zakładasz, że jesteś mądrzejszy, to odechciewa mi się dyskutować, mam 17 lat nie 16 :P
Pomijając, każdy ma swoje zdanie, ja sie z twoim nie zgadzam, a co do "kolejnego wytworu naszych czasów" to tak możesz sobie mówić na pseudo imoł :and:
He no i mówiąc
Konto usunięte
Konto usunięte: do tych wszystkich 16 latkow ktorzy lataja w spodniach z krokiem w kolanach, fullcapem na glowie i mysla ze jak mowia "joł" i "zią" to sa niewiadomo jak wyluzowani...to wlasnie takie "niewiadomoco", kolejny twor naszych dziwnych czasow :)

Obrażasz nie jedną osobę ;]
kicinho
kicinho
  26 sierpnia 2008

Ale z was prze ludzie sa. Chcecie nalezec do jakiejs subkultury, bo z samym soba wam zle. Jak chce byc kims to wylansujcie swoj wlasny styl, a nie bawcie sie w kogos innego.

olciaaa015
olciaaa015
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z was prze ludzie sa. Chcecie nalezec do jakiejs subkultury, bo z samym soba wam zle. Jak chce byc kims to wylansujcie swoj wlasny styl, a nie bawcie sie w kogos innego.

Tu wspomniałes o pozerstwie.
To że ktoś należy do subkultury, nie znaczy że nie jest sobą, wrecz przeciwnie.
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w obesranych spodniach i czapeczce z prostym daszkiem, zapatrzyli sie na wykonawcow czarnej muzyki

Normalnie mnie opisałeś w 100% - już tak od 15 lat ....

Konto usunięte
Konto usunięte: to tak jak z polskim hip hopem, daleko mu do pierwowzoru

Rap i HipHop wszędzie jest taki sam nie ważne miejsce ,kolor i wiek ...
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  26 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma czegos takiego jak polski rap

No nie ma .... jest tylko Rap ....

Konto usunięte
Konto usunięte: ...polska i rap, ba...polska i hip hop....no litosci :)

..No jest i to bardzo silny ...jeżeli chodzi o HipHop to czołówka Europy ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.