Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam kulturalną brać :)
Słońce świeci mocno i taki też będzie temat.
Wstawszy dzisiaj rano, albo może przed południem :), jak zawsze udałem się po śniadanko do kuchni i zasiadłem przed kompem. Odpaliłem przeglądarke i na stronie startowej wp dostrzegłem wytłuszczonym drukiem artykuł o nowej subkulturze. Nazwana została ona pokemonową, zagłębiając się dalej w tekst o mało co nie spadłem z krzesła. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale to chyba przeciwieństwo Emo http://facet.wp.pl/gid,10273188,img,10273204,kat,,galeriazdjecie.html?T[page]=1
Pytania:
P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?
P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą?
P tre: Emo czy Poke?

Peace :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Popieram.. Człowiek jest człowiekiem. Bez względu na to, jak wygląda, jak sie ubiera.. Co robi, czego nie robi.. Jakie ma wyznanie, orientacje.. Kolor skóry, czy przekonania.. Tego właśnie uczy Nas tolerancja, której brak dla ludzi, którzy drwią z kogoś , kto nic złego nie robi. :)

jak to mawia... stare porzekadło .. nie ocenia się książki po okładce
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.