Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam kulturalną brać :)
Słońce świeci mocno i taki też będzie temat.
Wstawszy dzisiaj rano, albo może przed południem :), jak zawsze udałem się po śniadanko do kuchni i zasiadłem przed kompem. Odpaliłem przeglądarke i na stronie startowej wp dostrzegłem wytłuszczonym drukiem artykuł o nowej subkulturze. Nazwana została ona pokemonową, zagłębiając się dalej w tekst o mało co nie spadłem z krzesła. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale to chyba przeciwieństwo Emo http://facet.wp.pl/gid,10273188,img,10273204,kat,,galeriazdjecie.html?T[page]=1
Pytania:
P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?
P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą?
P tre: Emo czy Poke?

Peace :mrgreen:

Krystian48
Krystian48
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?

Mogą zabijać swoją [color=violet]Słitaśnością :ninja:

Qbkens
Qbkens: P tre: Emo czy Poke?

Pok3 :napalony: :w00t:
poetess
poetess
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa? P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą? P tre: Emo czy Poke?

1. Dlaczego? Co oni takiego robią? :woot:
2. ehe, jasne :ziew:
3. Jest wiele gorszych subluktur, z tych oczywiscie wybieram pokemony jako zło, emo ( nie mylić z EmO) są ok.
poetess
poetess
  20 sierpnia 2008


Chyba w tym momencie polubisz emo ;)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Dlaczego? Co oni takiego robią?

Swoim zachowaniem dają zły przykład innym młodym ludziom. Traktowanie konaktu fizycznego jak jakiejś dyscypliny sportowej i zaliczanie kolejnych partnerów jest demoralizujace. Ogólny szpan, mania konsumpcjonizmu i pogoń za materialnymi radościami. Chyba, że Ty w tym nie widzisz nic złego.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jest wiele gorszych subluktur, z tych oczywiscie wybieram pokemony jako zło, emo ( nie mylić z EmO) są ok.

Nie znam wielu subkultur, akurat o tej był artykuł.

Krystian48
Krystian48: Mogą zabijać swoją Słitaśnością

Mogą zabijać chorobami wenerycznymi :ninja:
poetess
poetess
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Swoim zachowaniem dają zły przykład innym młodym ludziom. Traktowanie konaktu fizycznego jak jakiejś dyscypliny sportowej i zaliczanie kolejnych partnerów jest demoralizujace. Ogólny szpan, mania konsumpcjonizmu i pogoń za materialnymi radościami. Chyba, że Ty w tym nie widzisz nic złego.

Dopoki to co robią jest zgodne z prawem, to niczego im nie zabronisz.
Jasne, ze demoralizujące, ale wszedzie można znaleść demoralizujące przyklady, każdy ma własny rozum i sam decyduje.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dopoki to co robią jest zgodne z prawem, to niczego im nie zabronisz. Jasne, ze demoralizujące, ale wszedzie można znaleść demoralizujące przyklady, każdy ma własny rozum i sam decyduje.

Racja, nikogo nie można zmuszać, ale fakt faktem, że ich poczynania są bulwersujące. Oni mają prawo uprawiać sex oralny w parkach w biały dzień a ja mam prawo się krzywić na takie zachowanie :)
Ale Ty jesteś liberalna :)
kwiatuszek11122
kwiatuszek11122
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Nazwana została ona pokemonową, zagłębiając się dalej w tekst o mało co nie spadłem z krzesła. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale to chyba przeciwieństwo Emo http://facet.wp.pl/gid,10273188,img,10273204,kat,,galeriazdjecie.html?T[page]=1

No sorry.. ale normalne to nie jest... :woot: Prędzej czy później poumierają na ADIS, sami siebie zabijają...

Qbkens
Qbkens: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą?

Macie.. :tak: burdel i tyle..

Qbkens
Qbkens: Emo czy Poke?

Emo.. ^^
poetess
poetess
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Racja, nikogo nie można zmuszać, ale fakt faktem, że ich poczynania są bulwersujące. Oni mają prawo uprawiać sex oralny w parkach w biały dzień a ja mam prawo się krzywić na takie zachowanie :) Ale Ty jesteś liberalna :)

Nie chodzi o to, że jestem liberalna, , a tak poza tematem to seks w miejscach publicznych jest niezgodny z prawem...
Tyllisum
Tyllisum
  20 sierpnia 2008

Sorry ale to juz chyba widziałem Na HYde

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chodzi o to, że jestem liberalna, , a tak poza tematem to seks w miejscach publicznych jest niezgodny z prawem...

Może w Chile jest legalny

Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry ale to juz chyba widziałem Na HYde

Nie jestem tam stałym bywalcem.
Tyllisum
Tyllisum
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Nie jestem tam stałym bywalcem

a to dlaczego?
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a to dlaczego?

Za duży harmider tam jest
Krystian48
Krystian48
  20 sierpnia 2008

Jeszcze bardziej Wole pok3 :napalony: :w00t:
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa? P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą? P tre: Emo czy Poke?

:woot: zależy jak ktoś jest poddatny na tego typu zachowania ... to szkodzą :D
:and: .
nie rozumime porównania :and:
chyba miałeś na myśli pseudo-emo .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.