Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Witam kulturalną brać :)
Słońce świeci mocno i taki też będzie temat.
Wstawszy dzisiaj rano, albo może przed południem :), jak zawsze udałem się po śniadanko do kuchni i zasiadłem przed kompem. Odpaliłem przeglądarke i na stronie startowej wp dostrzegłem wytłuszczonym drukiem artykuł o nowej subkulturze. Nazwana została ona pokemonową, zagłębiając się dalej w tekst o mało co nie spadłem z krzesła. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale to chyba przeciwieństwo Emo http://facet.wp.pl/gid,10273188,img,10273204,kat,,galeriazdjecie.html?T[page]=1
Pytania:
P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?
P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą?
P tre: Emo czy Poke?

Peace :mrgreen:

666kamilka666
666kamilka666
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa? P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą? P tre: Emo czy Poke?

1. Jeśli nie będą to pseudo-emo pseudo-pokemony [o kuva ale to brzmi :ninja:] To chyba nie będzie tak źle.. Z czasem powinno przeminąć, ludzie przecież rosną, dojrzewają..
2. Nie, dlaczego?
3. A przestań!

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba w tym momencie polubisz emo ;)

łot is dat? :wtf:
666kamilka666
666kamilka666
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: praktyce wygląda to tak, że rój pokemonów wlatuje do klubu, gdzie poruszają się jakby uprawiali ze sobą seks, każdy z każdym niezależnie od wieku i płci. Powszechne na takich imprezach jest również całowanie i ogólna wolność poczynań.

:and:

Wiecie co mi to przypomina? Jakieś czarne msze Sekciarskie, gdzie, jak kobieta wchodzi do seksty, to "kapłan" na oczach wszytskich na ołtarzu uprawia z nią seks, a potem wszyscy sie dołączają...
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pisze Newsweek, powszechnym widokiem w piątkowe popołudnie w Santiago są setki Pokemonów (wciąż mówimy o subkulturze) uprawiających seks oralny w zalesionej części jednego z miejskich parków.

A to mi przypomina jakiś koncert dla Hipisów.
porrnography
porrnography
  20 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?

no, będą sie rozmnazac bardzo szybko xd

Qbkens
Qbkens: P tre: Emo czy Poke?

chyba raczej nowa mutacja emopoke xd
vassago83
vassago83
  20 sierpnia 2008

Mam nadzieję, że w tym 2012 naprawdę nastąpi koniec świata.. Bo jak dla mnie, to on już teraz nastał

margotka
margotka
  20 sierpnia 2008

ja bym chciał aby autor artykułu najpierw objaśnił czym jest quassi-transseksualny image...

i jak to sie odnosi to Gendru i Queer'u?

czym jest gender i queer to wam opowiem, jak się zbiorę w sobie w gorączce ślubnych przygotowań...lub sami doczytacie w gÓglu...

najogólniej gender to studia zajmujace się następującym problemem:
rodzimy się, jako chłopczyk i dziewczynka, ale płeć nadaje nam kultura, dlatego mamy silne kobiety i zniewieściałych mężczyzn...
a queer to studia dotyczące homoseksualizmu...

Ponadto, plemię jakie lubi imprezować i kocha gadżety już dawno istniało...heh...a tym bardziej połącozny z brakiem proderii...a konsumpcjonizm jest normą w aglomeracjach...

ekhm...skoro edukacja seksualna jest w Chile napiętnowana, to co się dziwić, że wypływa młodzieńcza huć...bez wiedzy o konsekwencjach...

666kamilka666
666kamilka666
  20 sierpnia 2008
margotka
margotka: bym chciał aby autor artykułu najpierw objaśnił czym jest quassi-transseksualny image... i jak to sie odnosi to Gendru i Queer'u?

Ale autor nic nie pisał o tym.

margotka
margotka: czym jest gender i queer to wam opowiem

A kierunki takich studiów są w PL?
margotka
margotka
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A kierunki takich studiów są w PL?


tak...na wielu uczelniach...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale autor nic nie pisał o tym.


bo odnosze wrażenie, że autor byłby w niemałym kłopocie, gdyby miał odpowiedzieć na pytanie na temat używanych słów..
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  21 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa? P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą? P tre: Emo czy Poke?

moga.
poniekad.
emo:mrgreen:
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  21 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: P uno: Jak nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia z określonych subkultur tak jakoś teraz czuje. Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa? P due: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą? P tre: Emo czy Poke?


uno: mogą, jak się ludzie bawią tępo w subkultury, to nic dobrego z tego nie wychodzi, oprócz kupy śmiechu.
due: eee...nie....raczej z PokeBallem
tre: PoKe, łatwiej wytępić.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: na stronie startowej wp

nie czyta się WP

Qbkens
Qbkens: Czy Takie zachowania nastolatków mogą być niebezpieczne dla społeczeństwa?

oni stanowią zagrożenie samo w sobie ..
po za tym.. głosno jest o EMO o " POKE" :woot:
no ale to przecież nie wszystko co nas otacza..
to tak jakby mówić wszędzie o Mercedesach nie widząc BMW

Qbkens
Qbkens: Czy też macie skojarzenia z Biblijną Sodomą i Gomorą?

nie.. bo tam wszyscy zginęli :ninja:

Qbkens
Qbkens: Emo czy Poke?

człowiek
...Ignorance is bliss...
666kamilka666
666kamilka666
  21 sierpnia 2008
margotka
margotka: tak...na wielu uczelniach...

Pierwsze słyszę...

margotka
margotka: bo odnosze wrażenie, że autor byłby w niemałym kłopocie, gdyby miał odpowiedzieć na pytanie na temat używanych słów..

Ale on nie użył żadnego z takich słów jakie Ty napisałaś ;-).
margotka
margotka
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: tak...na wielu uczelniach... Pierwsze słyszę...


ciesze się, że mogłam rozszerzyć twoje horyzonty myślowe...
np. UJ, UW czy UŚ mają szeroką gamę kierunków dotyczących Gendru...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale on nie użył żadnego z takich słów jakie Ty napisałaś ;-).


...ze względu na banalne podejście do tematu... i używanie słów, które fajnie brzmią, ale nijak mają się do tematu...czyli "quasi-transseksualizm"...

słowo subkultura jest zbyt obszerne, jak na zjawisko dotyczace tylko młodzieży w Chile...tam jest problem wychowawczy, a nie subkultura...
ChilloutBiacz
ChilloutBiacz
  21 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: człowiek


Popieram..
Człowiek jest człowiekiem.
Bez względu na to, jak wygląda, jak sie ubiera.. Co robi, czego nie robi.. Jakie ma wyznanie, orientacje.. Kolor skóry, czy przekonania..
Tego właśnie uczy Nas tolerancja, której brak dla ludzi, którzy drwią z kogoś , kto nic złego nie robi. :)
margotka
margotka
  21 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego właśnie uczy Nas tolerancja, której brak dla ludzi, którzy drwią z kogoś , kto nic złego nie robi. :)


i tak wszystkiemu winne jest wychowanie...

...a wzory kultury, które są odmienne dla każdej kultury sprawiają, że jesteśmy różni....i wcale nie musimy się kochać, akcpetować, czy się popierać... w końcu narody i tak postrzega się przez stereotypy, a nie jednostki...
666kamilka666
666kamilka666
  21 sierpnia 2008
margotka
margotka: ciesze się, że mogłam rozszerzyć twoje horyzonty myślowe... np. UJ, UW czy UŚ mają szeroką gamę kierunków dotyczących Gendru...

Mam czas jeszcze na wybór studiów, ale dobrze wiedzieć już teraz żę są takie kierunki ;-)
Chociaż wątpię żebym wybrała któryś...

margotka
margotka: słowo subkultura jest zbyt obszerne, jak na zjawisko dotyczace tylko młodzieży w Chile...tam jest problem wychowawczy, a nie subkultura...

Wp nazwało to subkulturą..
A do tego że jest tam problem wychowawczy to się zgadzam..Szalone 15stki zaliczające po 7facetów w analu na jedną noc :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.