gothiclady1982
gothiclady1982
  17 sierpnia 2008 (pierwszy post)

siedzę sobie dziś u siebie w kiosku, czytam książkę, palę papierosa...

podchodzi facet, chce Vouge Bleue (papierosy), ale zabrakło mu złotówki... woła żonę, która tą złotówkę mu daje... w pewnej chwili ta kobieta patrzy na wystawę i widzi:

" Tele Świat Kolekcja Poleca - Nagrody Akademii Filmowej 'Zakochany Szekspir' zaprasza Tomasz Raczek" - film dvd

i babka mówi:

"oo Shakspeare in love, świetny film, wezmę sobie"

podaję babce film i mówię: '19,90'

a ona do męża:

"hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

opadła mi szczęka.... chciałam spytać się tej babki czy tak bardzo interesuje ją życie seksualne osób, których na oczy nie widziała...

co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

zapraszam do kulturalnej dyskusji

KamiQa
KamiQa
  18 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

morał z tego oczywisty. nie oceniajmy ludzi po wygtlądzie.
zreszta ja się juz wiele razy przekonałam ze starsi ludzie są naprawde daremni, a chcą uczyć młodzież czesto nie znając podstaw dobrego zachowania.
poetess
poetess
  18 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Ale przecież ten pedał sam się o to prosił. Kilkanaście lat żył nie afiszując się ze swoją orientacją, a teraz coś mu odbiło, bawi się w jakieś "comming outy", robi z siebie pajaca w TVN Style, więc czemu się dziwić ? Mnie nie interesuje zycie seksualne osób, których na oczy nie widziałem, ale jeśli te osoby uparcie chca, żebym wiedział co to za zycie, to moga oczekiwać stosownego komentarza. A ja, chociaż do pedałów nic nie mam, tolerancyjny nie jestem i rzeczy nazywam po imieniu. Podałas dobry przykład na to, że wszyscy ci tzw. "geje" kopia pod sobą dołek tymi całymii "paradami równości" na któew chodzą z goła dupą w nadzieji wywołania szoku. Normalny człowiek na to patrzy, myśli sobie "no tak, wykolejeńcy", a potem odpowiednio komentuje kupując w kiosku film.

No to teraz sie popisałeś :zonk:
Co Twoim zdaniem określa norme? Co to znaczy w ogole normalny człowiek?
Oni nie każą Ci uczestniczyć w ich paradach, oczekuja jedynie równości, o ile masz ochote, to tez możesz sobie zorganizować własną paradę. " Chociaż do pedałów nic nie mam"- no tak, rzeczywiście Twoje wypowiedź o tym świadczy. Polska nie będzie nigdy krajem wolnym od uprzedzeń i tolerancyjnym, o ile będzie więcej ludzi Twojego pokroju.
pozdrawiam :zonk:
voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  18 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: cene sobie kulture ale pedalsta nie lubie :-) ole.

kultura zachodzi między innymi wtedy, gdy czegoś nie znosimy i umiemy ugryźć w język nikogo więcej ponad siebie; nie ma kultury omijającej pewne sfery życia, jest kultura osobista, a coraz częściej też kultura publiczna, która "pozwala" na pewne skandaliczne zachowania.
ole!

precipitevolissevolmente.

craysssolka
craysssolka
  18 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

cóż.. pozory mylą...
z wiekiem często wykształceni ludzie mają coraz bardziej "nakupkane" do głów...

Konto usunięte
Konto usunięte: i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

ja pewnie bym nie utrzymała języka za zębami i powiedziała bym jej coś "słodkiego" :ninja:
wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  18 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Twoim zdaniem określa norme? Co to znaczy w ogole normalny człowiek?


Brnij dalej w taki relatywizm, a kiedyś ktoś napluje na ciebie, że jesteś nietolerancyjna bo nie akceptujesz ludzi "wyrażających swoją seksualność" poprzez uprawianie seksu ze zwierzętami lub 10 letnimi dziećmi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska nie będzie nigdy krajem wolnym od uprzedzeń i tolerancyjnym, o ile będzie więcej ludzi Twojego pokroju.


Mam nadzieję, że będzie.
poetess
poetess
  18 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Brnij dalej w taki relatywizm, a kiedyś ktoś napluje na ciebie, że jesteś nietolerancyjna bo nie akceptujesz ludzi "wyrażających swoją seksualność" poprzez uprawianie seksu ze zwierzętami lub 10 letnimi dziećmi.

Nie widzisz znaczącej róźnicy dzieląjącej pedofilię i zoofilię od homoseksualizmu.
Otóż to ostatnie nikomu nie szkodzi i nikomu nie robi żadnej krzywdy.
Twoje porównanie jest wręcz śmieszne, bo jak można porównywać seks dwojga dorosłych ludzi ( ten samej płci), ktorzy odpowiadają za siebie, mają swoje zdanie i oboje tego chcą, do nadużyć seksualnych wobec dziecka lub zwierzęcia.

wiejskilol
wiejskilol: Mam nadzieję, że będzie.

Ja natomiast mam nadzieje, że zaczniesz stosować jakieś racjonalne argumenty, bo jesteś śmieszny i żalosny.
wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  18 sierpnia 2008

Nigdzie nie porównywałem homoseksualizmu do pedofilii. Napisałem tylko, że dziś wmówią człowiekowi, że homoseksualizm jest normalny, a jutro, że pedofilia. A jeszcze po jutrze krzywo na niego spojrzą, bo koprofila nazwie zboczeńcem. Zadnej też walki na racjonalne argumenty prowadzić nie mam zamiaru, bo do ludzi takich jak ty racjonalne argumenty nie docierają. Wyraziłem tylko swoja opinię na temat głupawych wywodów jakiejś pracownicy kiosku, a reszta mnie nie interesuje. Niech tam sobie homosie robią co chcą, byle zdala ode mnie i moich bliskich.

http://pl.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Ffeature%3Drelated%26v%3DDkm6NT8BfB8

poetess
poetess
  18 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Nigdzie nie porównywałem homoseksualizmu do pedofilii.

czyżby?
wiejskilol
wiejskilol: Napisałem tylko, że dziś wmówią człowiekowi, że homoseksualizm jest normalny, a jutro, że pedofilia.

Sam powiedziałeś, że to dwie różne sprawy.
wiejskilol
wiejskilol: A jeszcze po jutrze krzywo na niego spojrzą, bo koprofila nazwie zboczeńcem.

Zbaczasz, tematem jest homoseksualizm
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadnej też walki na racjonalne argumenty prowadzić nie mam zamiaru, bo do ludzi takich jak ty racjonalne argumenty nie docierają.

Pokaż mi, gdzie Ty podałeś jakiś racjonalny argument. :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyraziłem tylko swoja opinię na temat głupawych wywodów jakiejś pracownicy kiosku

Troche kultury czlowieku, to co piszesz świadczy tylko o Tobie...
Konto usunięte
Konto usunięte: , a reszta mnie nie interesuje.

Właśnie widzę, pogratulować.
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech tam sobie homosie robią co chcą, byle zdala ode mnie i moich bliskich.

Masz racje, jeszcze się zarazisz albo coś.
Tyllisum
Tyllisum
  19 sierpnia 2008
wiejskilol
wiejskilol: Ale przecież ten pedał sam się o to prosił. Kilkanaście lat żył nie afiszując się ze swoją orientacją, a teraz coś mu odbiło, bawi się w jakieś "comming outy", robi z siebie pajaca w TVN Style, więc czemu się dziwić ? Mnie nie interesuje zycie seksualne osób, których na oczy nie widziałem, ale jeśli te osoby uparcie chca, żebym wiedział co to za zycie, to moga oczekiwać stosownego komentarza. A ja, chociaż do pedałów nic nie mam, tolerancyjny nie jestem i rzeczy nazywam po imieniu. Podałas dobry przykład na to, że wszyscy ci tzw. "geje" kopia pod sobą dołek tymi całymii "paradami równości" na któew chodzą z goła dupą w nadzieji wywołania szoku. Normalny człowiek na to patrzy, myśli sobie "no tak, wykolejeńcy", a potem odpowiednio komentuje kupując w kiosku film.

Właściwie skomentowane :crylol:
poetess
poetess
  19 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Właściwie skomentowane

Podobno podobał Ci się ten dzial, jednak widze, że kulturalne zachowanie jest Ci obce. :and:
aaPaulinka
aaPaulinka
  19 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "oo Shakspeare in love, świetny film, wezmę sobie"

uuu ale to i tak dobrze że chciała taki film kupić :mrgreen: Ja jak sprzedaję u siebie to takie kobiety (niby oczytane i w ogóle) najczęściej szukają gazet z płytami disco-polo :ninja:
deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  20 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zapraszam do kulturalnej dyskusji

lekka przesada...
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.