gothiclady1982
gothiclady1982
  17 sierpnia 2008 (pierwszy post)

siedzę sobie dziś u siebie w kiosku, czytam książkę, palę papierosa...

podchodzi facet, chce Vouge Bleue (papierosy), ale zabrakło mu złotówki... woła żonę, która tą złotówkę mu daje... w pewnej chwili ta kobieta patrzy na wystawę i widzi:

" Tele Świat Kolekcja Poleca - Nagrody Akademii Filmowej 'Zakochany Szekspir' zaprasza Tomasz Raczek" - film dvd

i babka mówi:

"oo Shakspeare in love, świetny film, wezmę sobie"

podaję babce film i mówię: '19,90'

a ona do męża:

"hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

opadła mi szczęka.... chciałam spytać się tej babki czy tak bardzo interesuje ją życie seksualne osób, których na oczy nie widziała...

co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

zapraszam do kulturalnej dyskusji

Andzia2711
Andzia2711
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "oo Shakspeare in love, świetny film, wezmę sobie" podaję babce film i mówię: '19,90' a ona do męża: "hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

hehehe, kobieta musiała sobie wytłumaczyć, dlaczego nie kupi tak drogiego filmu,

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam spytać się tej babki czy tak bardzo interesuje ją życie seksualne osób, których na oczy nie widziała...

wątpię czy interesowało ją z kim sypia, po prostu to była reakcja na cenę, ja też tak mam, wchodzę do sklepu podoba mi się coś jak zwykle jest za drogie i wymyślam pretekst, żeby oszukać samą siebie aby tego nie kupić

Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi?

Chodzi Ci o ocenianie, obgadywanie ludzi przez pryzmat zachowania, wypowiedzi, seksualności...???? Nie nie uważam to za płytkie bo byłabym hipokrytką.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

czasami ludzie po prostu .. nie wiedza co mówią
tak jak moja mama na temat biegu na 100 metrów na olimpiadzie
co Jamajczyk pobił rekord .... jej słowa.. "bo czarni to nie powinni biegać" :lol2:
ręce opadają..
...Ignorance is bliss...
curie
curie
  17 sierpnia 2008

Eh... ja też codziennie spotykam się z tego typu wypowiedziami (pedal, czarnuch itp.)... przykro mi to przyznać, ale u siebie w domu też. W domu staram się to zwalczać, ale hym... obrzydzenie czy może lepiej strach przed kogoś innością powoduje, że niektórzy chcą w ten sposób pokazać swoją wyższość... moim zdaniem jednak są po prostu ograniczeni i boją się inności...

razotka
razotka
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie to, że jest homoseksualistą

czasami na facetów z grzywką "zalizaną" na bok wołają pedał ;>
Tyllisum
Tyllisum
  17 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: bo czarni to nie powinni biegać

Czarni urodzili się w biegu jak spiep :cenzura:li na bambusy przed łowcami niewolników-Tak zas mawia mój tata
zadziora18
zadziora18
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

Pozory?
Być może i lubi te filmy, ale najwidoczniej na klasyce się nie zna, skoro 19.90 to majątek za ten film :/
Dosłownie prymitywna baba...
gothiclady1982
gothiclady1982
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czasami na facetów z grzywką "zalizaną" na bok wołają pedał ;>


ale on jest homoseksualistą :)
666kamilka666
666kamilka666
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarni urodzili się w biegu jak spiep li na bambusy przed łowcami niewolników-Tak zas mawia mój tata

Widzę że nie tylko mój jest zagorzałym przeciwnikiem czarnoskórych ;-)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2008

właśnie przez takie teksty .. nawet ujęte w żartach.. nigdy nie będzie tolerancji w Polsce

...Ignorance is bliss...
Tyllisum
Tyllisum
  17 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: nawet ujęte w żartach.. nigdy nie będzie tolerancji w Polsce

A niemcy mogą z nas żartować.?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A niemcy mogą z nas żartować.?

to jest problem ich..
...Ignorance is bliss...
voguer
Posty: 398 (po ~314 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
voguer
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Vouge Bleue

a nie - jak moja ksywa - vogue bleue, niebieski szyk?

Konto usunięte
Konto usunięte: "hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

dobry całkiem temat poruszyłaś, bo mnie też właśnie wkurza takie mówienie, i od razu sobie myślę, tak jak Ty: "co ich obchodzi sposób zaspokajania potrzeb seksualnych innych ludzi?"
W naszej, generalizując, zklechicyzowanej Polsce, nikt np. nie wnika w sposób, jaki to robią księża, czy i z kim to robią, i nikt jakoś nie uważa za "nienormalne" wypieranie się jak najbardziej oczywistych nawyków zwierzęcych (ale to juz inny wątek, można by w to włączyć nie tylko celibat, ale i inne 'umartwianie cielesne', i o to czemu jestem na NIE wszytskim religiom, bogom etc,. etc).
Czy to nie jest co najmniej hipokryzja?

Konto usunięte
Konto usunięte: zniesmaczenie dnia dzisiejszego
świetnie to rozumiem, mnie też wkurza i odrzuca tego typu wsiurskie, prostackie hamstwo

precipitevolissevolmente.

frontiere
frontiere
  17 sierpnia 2008

moge sie zalozyc, ze ten "pedal" (w cudzyslowiu, bo nienawidze tego rzeczownika) intelektem bije na leb owa pania.

wiejskilol
Posty: 30 (po ~395 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wiejskilol
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ona do męża: "hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"


Ale przecież ten pedał sam się o to prosił. Kilkanaście lat żył nie afiszując się ze swoją orientacją, a teraz coś mu odbiło, bawi się w jakieś "comming outy", robi z siebie pajaca w TVN Style, więc czemu się dziwić ? Mnie nie interesuje zycie seksualne osób, których na oczy nie widziałem, ale jeśli te osoby uparcie chca, żebym wiedział co to za zycie, to moga oczekiwać stosownego komentarza. A ja, chociaż do pedałów nic nie mam, tolerancyjny nie jestem i rzeczy nazywam po imieniu.

Podałas dobry przykład na to, że wszyscy ci tzw. "geje" kopia pod sobą dołek tymi całymii "paradami równości" na któew chodzą z goła dupą w nadzieji wywołania szoku. Normalny człowiek na to patrzy, myśli sobie "no tak, wykolejeńcy", a potem odpowiednio komentuje kupując w kiosku film.
Eskapista
Eskapista
  17 sierpnia 2008

cene sobie kulture
ale pedalsta nie lubie :-)
ole.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.