gothiclady1982
gothiclady1982
  17 sierpnia 2008 (pierwszy post)

siedzę sobie dziś u siebie w kiosku, czytam książkę, palę papierosa...

podchodzi facet, chce Vouge Bleue (papierosy), ale zabrakło mu złotówki... woła żonę, która tą złotówkę mu daje... w pewnej chwili ta kobieta patrzy na wystawę i widzi:

" Tele Świat Kolekcja Poleca - Nagrody Akademii Filmowej 'Zakochany Szekspir' zaprasza Tomasz Raczek" - film dvd

i babka mówi:

"oo Shakspeare in love, świetny film, wezmę sobie"

podaję babce film i mówię: '19,90'

a ona do męża:

"hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

opadła mi szczęka.... chciałam spytać się tej babki czy tak bardzo interesuje ją życie seksualne osób, których na oczy nie widziała...

co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

zapraszam do kulturalnej dyskusji

666kamilka666
666kamilka666
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

Stereotypy żyją i nie umrą.
Ludzi nie oceniaj po wyglądzie. Można "wyglądać na..." a nic nie wiedzieć ;).
A kupiła wkońcu?
palisha
palisha
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi?

ludzie wolą żyć czyimś życiem, bo to jest ciekawsze (dla nich).
ręce i szczęka opada..

wczoraj byłam na imprezie i na parkiet wskoczyło dwóch panów-gejów :ziober2:
dziwnym trafem od razu wszyscy faceci się osunęli i zaczęło się wytykanie palcami..
nie dziwi mnie już nic.. to Polska..
w innych krajach ludzie mają prawo do własnego życia i są akceptowani, tu nie..
poetess
poetess
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

Juz kiedys poruszylam temat homofibii, ale o tym nigdy za wiele.
Prymitywna baba, ktora zamiast powiedziec, że ją nie stac i ze za drogo, zmienia swoj front myslenia i pokazuje jak wielka jest "wieśniara". Ciezko mi to zrozumiec, trzeba w ogole zaczac od tego, ze to, co i z kim, ktoś w lózku robi, to jego sprawa, o ile nikt przez to nie cierpi.
Ta kobieta jest zwyczajnie smieszna.
Nawet o ile jest jakims homofobem( o zgrozo! ), to czy fakt, ze homoseksualista rekomenduje film, sprawia, ze dzielo staje się gorsze? :zonk:
666kamilka666
666kamilka666
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj byłam na imprezie i na parkiet wskoczyło dwóch panów-gejów dziwnym trafem od razu wszyscy faceci się osunęli i zaczęło się wytykanie palcami..

A jak oni tańczyli, że tak spytam z ciekawości..? ;>
Unattainable4U
Unattainable4U
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

mnie na codzien ruszaja teksty "lesba, pedał" uwazam ze to uwlaczajace okreslenia dla homoseksualnych ktorych szanuje.
kobieta widac za szybko sie zestarzala cialem, natomiast rozumkiem zostala na szczeblu gimnazjum :)
razotka
razotka
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "hmm nie wiem czy się opłaca... i w dodatku ten pedał to rekomenduje"

no wiesz, to zależy co ona miała na myśli mówiąć "pedał" ...
palisha
palisha
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak oni tańczyli, że tak spytam z ciekawości..? ;>

no w sumie normalnie.. :woot:
tylko wili się trochę :D
666kamilka666
666kamilka666
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no w sumie normalnie.. tylko wili się trochę :D

Ale normalnie jak inni, czy "wili" się przy sobie jak para? ;>

Bo wiesz, ja nie jestem homofobem, ale gdyby przy mnie się dwóch hmomoseksualistów miziało w tańcu, to też raczej bym odeszła..
gothiclady1982
gothiclady1982
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A kupiła wkońcu?


kupić kupiła

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiesz, to zależy co ona miała na myśli mówiąć "pedał" ...


pewnie to, że jest homoseksualistą
666kamilka666
666kamilka666
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kupić kupiła

łał..
Rispekt.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o tak płytkich wypowiedzachi? kobieta, ok 45tki wyglądająca na oczytaną, na pasjonatkę klasyki jeśli chodzi o filmy i jak mniemam o poetów i pisarzy również, okazuje się prymitywną babą ...

Na pewno używanie wulgaryzmów nie przystoi Kobiecie w takim wieku, wiek też zobowiązuje. Hmm, nietolerancyjna z niej osoba i tyle, bo żeby mieć wątpliwości nad jakością filmu bo gej ten film poleca, to jest śmieszne dla mnie i głupie
poetess
poetess
  17 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Na pewno używanie wulgaryzmów nie przystoi Kobiecie w takim wieku, wiek też zobowiązuje. Hmm, nietolerancyjna z niej osoba i tyle, bo żeby mieć wątpliwości nad jakością filmu bo gej ten film poleca, to jest śmieszne dla mnie i głupie

Zgadzam się, ale co do wulgaryzmów to, co to za różnica ile ktoś ma lat? :woot:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co do wulgaryzmów to, co to za różnica ile ktoś ma lat?

Większą akceptację mają młodsi niedojrzali osobnicy (głupi jeszcze) niż dojrzała osoba (mówią, że mądrość przychodzi z wiekiem)
poetess
poetess
  17 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Większą akceptację mają młodsi niedojrzali osobnicy (głupi jeszcze) niż dojrzała osoba (mówią, że mądrość przychodzi z wiekiem)

ehe, cellulit tez przychodzi z wiekiem :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.