poetess
poetess
  28 lipca 2008 (pierwszy post)

Dla mniej zorientowanych Moda na sukces :mrgreen:
Na wstępie witam i pozdrawiam wszystkich :tak:
Dzisiaj pogadamy o amerykańskiej operze mylanej, uznawanej za najpopularniejszy serial na świecie ( ogląda go ponad 300 mln osób w ponad 100 krajach świata), a mianowicie o wyżej już wymienonej Modzie na Sukces.
Najpierw trochę historii :
Serial jest emitowany w Stanach od 1987 roku ( tak, oczy was nie mylą, to juz 21 lat ), w Polsce serial leci "dopiero" od 1994 roku, więc niestety jesteśmy trochę do tyłu :mrgreen:
Fabuly opowiadać nie będe, bo
- nie straczyłoby mi czasu
-w sprawach tego "serialu" kompetenta nie jestem i wiem jedynie kim jest Brooke i Ridge :mrgreen:
Jeżeli ktoś ma jednak ochotę zaglębic się w sprawy rodzinne Forresterów, to gorąco polecam nonsensopedie, tam jest dokladnie przedstawiona historia związków Brooke z męzami swoich dzieci, ojcami swoich byłych męzów i całą resztą :pavarotti: .

Temat nie został tutaj zalozny, aby odnalesc wielbicieli The Bold and the Beauty, boń Boże !
Najpierw kilka pytan nie wymagających pracy szarych komórek:
1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?
2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Teraz przechodze do bardziej wymagającej części tematu :pavarotti:
Otóż, co sprawilo, że serial ten, bądz co bądz jest swojego rodzaju fenomenem , przecież biorąć pod uwage fabułe, grę aktorów i całą reszte, Moda na sukces jest wprost żenująca, a jednak ponad 300 mln ludzi śledzi losy bohaterow tej opery mydlanej.
Moje zdanie na ten temat:
Serial ukazuję rzeczywistośc przez rózowe okulary, owszem zdarzaja się tam jakieś wypadki, bariery etc., ale życie bohaterów jest zawsze bardzo pociągające, pelne wrażen, luksusowe, zawsze dostaja to, czego chcą. Może to własnie widzom sie podoba, że "przenosza" się na jakiś czas w ten świat pelen wrażen, pieniedzy i luksusu? Podoba im się to na tyle mocno, że nie zwracają uwagi na durną fabule, na to, że każdy mial już praktycznie z kazdym romans, że niedlugo może dojsc do jakiegoś kazirodztwa . :lol2:
3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.
To na tyle.
Mam nadzieje, że przeze mnie nie powstanie tutaj żaden klan fanów Mody na Sukces. :pavarotti:
Aaa i zapomnialabym, tak całkiem poza tematem, gorąco prosze o przeczytanie i skomentowanie tematu Qbkensa a konkretnie jego "wiersza", bo przecież nie chcemy, żeby chlopak pociął się rózowymi żyletkami jak jakiś pospolity imoł.
Wszystko już :mrgreen:
Pozdrawiam jeszcze raz i mam nadzieje na owocną dyskuje.
:calusek:

poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chciałem tak tego nazywać

czasami warto nazywac rzeczy po imieniu :PP
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  29 lipca 2008
Moda na sukces to serial dla ludzi na tyle ograniczonych umysłowo, że gotowi są poświęcić dla oglądania jej swój cenny czas...
Andzia2711
Andzia2711
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?

nie oglądałam ani jednego odcinka...ale wiem o co chodzi raz w miesiącu odwiedzam babcię i ona zdaje mi relację, ponieważ bardzo emocjonalnie podchodzi do tego serialu i musi komuś opowiedzieć. Także historię 1000 ślubów znam

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

jadę w sierpniu więc będę szczegółowo znała losy bohaterów

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

Ja mam tylko jedną teorię, aktorzy muszą leczyć się psychiatrycznie, tyle lat w jednym serialu.
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jadę w sierpniu więc będę szczegółowo znała losy bohaterów
:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam tylko jedną teorię, aktorzy muszą leczyć się psychiatrycznie, tyle lat w jednym serialu.

:mrgreen:
Ale to nie ma żadnego związku z moim pytaniem :ssh:
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moda na sukces to serial dla ludzi na tyle ograniczonych umysłowo, że gotowi są poświęcić dla oglądania jej swój cenny czas...

zalosny post.
Ja moge powiedziec, ze jestes ograniczony umyslowo bo ogladasz inny serial.
Ktos to lubi to jego problem, nie musisz odrazu mowic, ze sa ograniczeni umyslowo.:and:
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zalosny post. Ja moge powiedziec, ze jestes ograniczony umyslowo bo ogladasz inny serial. Ktos to lubi to jego problem, nie musisz odrazu mowic, ze sa ograniczeni umyslowo.

Zacznijmy w ogole od tego, że ten jego post nie miał związku z żadnym pytaniem, ktore zadałam w temacie. Kubuś, zostaw go, chlopak chciał sobie ponabijać. ;)
Andzia2711
Andzia2711
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to nie ma żadnego związku z moim pytaniem

innego zdania nie mam musiałam coś napisać...znam ten serial tylko z opowieści więc to jedne jedyne zdanie jakie mogę mieć...:)

Konto usunięte
Konto usunięte:

zapewniam, że nie jest to zabawne i zdam szczegółową relację hehehe
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Moja babcia to ogląda. Jak nie nie obejrzy chociaż jednego można się domyślić na kim się wyżywa :( ;p
No ale, dzięki babci orientuję się mniej więcej [zawszę gdy przyjeżdżam to mi opowiada jakie to ona emocje przeżywa przez ten film xD] co się działo w Modzie jakiś tydzień temu. Otóż powróciła kobieta która już dawno temu [jakieś tysiąc odcinków wstecz] trafiła do więzienia. I chyba uciekła. Porwała jakiegoś tam kolesia. I po tego kolesia przyszedł brat. tego brata też porwała. I tego kolesia szuka żona. Ah i jeszcze ta kobieta chce się zemścić na ojcu tych dwóch kolesi [tj ten koleś i jego brat]
O mniej więcej to się działo jakiś tydzień temu ;p albo dwa :o

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

No cóż. Jest to rozrywka taka... na niskim poziomie. Bo przecież wiadomo, że internet i tv to są najgorsze rzeczy jakie mogły człowieka spotkać. No ale do rzeczy.
Serial ten jest jakby... życiowy. Ale przecież nie każdy człowiek jest szefem wielkiej firmy -.-' więc sama do końca nie wiem co o tym mysleć xD
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznijmy w ogole od tego, że ten jego post nie miał związku z żadnym pytaniem, ktore zadałam w temacie. Kubuś, zostaw go, chlopak chciał sobie ponabijać. ;)

No dobra, juz jestem spokojny, ale wkurza mnie jak ktos tak gada, ze ktos jest ograniczony umyslowo bo cos oglada...jestem pewien, ze nie jeden ani nie dwa miliony ludzi, ktorzy ogladaja ten serial sa bardziej rozwinieciu umyslowo niz on...
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zalosny post. Ja moge powiedziec, ze jestes ograniczony umyslowo bo ogladasz inny serial. Ktos to lubi to jego problem, nie musisz odrazu mowic, ze sa ograniczeni umyslowo.


nie napisałem, że dla ludzi ograniczonych umysłowo, tylko, że dla na tyle ograniczonych, by go oglądać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznijmy w ogole od tego, że ten jego post nie miał związku z żadnym pytaniem


dyskusja nie opiera się tylko na udzielaniu odpowiedzi na pytania...

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem pewien, ze nie jeden ani nie dwa miliony ludzi, ktorzy ogladaja ten serial sa bardziej rozwinieciu umyslowo niz on...


Większość z tych ludzi cierpi na impotencję umysłową i tyle...
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra, juz jestem spokojny, ale wkurza mnie jak ktos tak gada, ze ktos jest ograniczony umyslowo bo cos oglada...jestem pewien, ze nie jeden ani nie dwa miliony ludzi, ktorzy ogladaja ten serial sa bardziej rozwinieciu umyslowo niz on...

Oczywiscie, że masz racje Jego post nie był poparty zadnym racjonalnym argumentem. Chlopak sam sobie wystawia swiadectwo, a post swiadczy tylko i wylacznie o nim samym.
:mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość z tych ludzi cierpi na impotencję umysłową i tyle...

No nie sadze.Po prostu ogladaja ten serial od tylu lat, ze nie moga sie rozstac z tym serialem i tyle.
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie, że masz racje Jego post nie był poparty zadnym racjonalnym argumentem. Chlopak sam sobie wystawia swiadectwo, a post swiadczy tylko i wylacznie o nim samym.

dawaj na dzi dzi:P
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dyskusja nie opiera się tylko na udzielaniu odpowiedzi na pytania...

Nie, ale pytania były podstawą tematu. Założmy, że jest temat o ksiazkach. Autorka pyta, dlaczego dana ksiazka jest tak popularna, a Ty piszesz, że jej nie lubisz :ninja:
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie sadze.Po prostu ogladaja ten serial od tylu lat, ze nie moga sie rozstac z tym serialem i tyle.


co świadczy o tym, że są uzależnieni i co, by się w tym serialu nie działo i tak będą go oglądać... jak dla mnie jest to ograniczenie umysłowe

Konto usunięte
Konto usunięte: post swiadczy tylko i wylacznie o nim samym.


powiem tylko tyle: prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.