poetess
poetess
  28 lipca 2008 (pierwszy post)

Dla mniej zorientowanych Moda na sukces :mrgreen:
Na wstępie witam i pozdrawiam wszystkich :tak:
Dzisiaj pogadamy o amerykańskiej operze mylanej, uznawanej za najpopularniejszy serial na świecie ( ogląda go ponad 300 mln osób w ponad 100 krajach świata), a mianowicie o wyżej już wymienonej Modzie na Sukces.
Najpierw trochę historii :
Serial jest emitowany w Stanach od 1987 roku ( tak, oczy was nie mylą, to juz 21 lat ), w Polsce serial leci "dopiero" od 1994 roku, więc niestety jesteśmy trochę do tyłu :mrgreen:
Fabuly opowiadać nie będe, bo
- nie straczyłoby mi czasu
-w sprawach tego "serialu" kompetenta nie jestem i wiem jedynie kim jest Brooke i Ridge :mrgreen:
Jeżeli ktoś ma jednak ochotę zaglębic się w sprawy rodzinne Forresterów, to gorąco polecam nonsensopedie, tam jest dokladnie przedstawiona historia związków Brooke z męzami swoich dzieci, ojcami swoich byłych męzów i całą resztą :pavarotti: .

Temat nie został tutaj zalozny, aby odnalesc wielbicieli The Bold and the Beauty, boń Boże !
Najpierw kilka pytan nie wymagających pracy szarych komórek:
1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?
2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Teraz przechodze do bardziej wymagającej części tematu :pavarotti:
Otóż, co sprawilo, że serial ten, bądz co bądz jest swojego rodzaju fenomenem , przecież biorąć pod uwage fabułe, grę aktorów i całą reszte, Moda na sukces jest wprost żenująca, a jednak ponad 300 mln ludzi śledzi losy bohaterow tej opery mydlanej.
Moje zdanie na ten temat:
Serial ukazuję rzeczywistośc przez rózowe okulary, owszem zdarzaja się tam jakieś wypadki, bariery etc., ale życie bohaterów jest zawsze bardzo pociągające, pelne wrażen, luksusowe, zawsze dostaja to, czego chcą. Może to własnie widzom sie podoba, że "przenosza" się na jakiś czas w ten świat pelen wrażen, pieniedzy i luksusu? Podoba im się to na tyle mocno, że nie zwracają uwagi na durną fabule, na to, że każdy mial już praktycznie z kazdym romans, że niedlugo może dojsc do jakiegoś kazirodztwa . :lol2:
3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.
To na tyle.
Mam nadzieje, że przeze mnie nie powstanie tutaj żaden klan fanów Mody na Sukces. :pavarotti:
Aaa i zapomnialabym, tak całkiem poza tematem, gorąco prosze o przeczytanie i skomentowanie tematu Qbkensa a konkretnie jego "wiersza", bo przecież nie chcemy, żeby chlopak pociął się rózowymi żyletkami jak jakiś pospolity imoł.
Wszystko już :mrgreen:
Pozdrawiam jeszcze raz i mam nadzieje na owocną dyskuje.
:calusek:

zuziczek85
zuziczek85
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kiedys bylam "przymuszana" ogladac to :) Babcia oglada od 1 odcinka, chyba przegapila tylko z 10 gora 15 :mrgreen: To siedzialam z Nia i ogladalam bo co mialam robic innego?
Serial jak serial. glupiutki, plytki, ludzie podzieleni na 2 kategorie. zli i dobrzy nic po srodku. albo biale albo czarne, zero szarosci.
margotka
margotka
  29 lipca 2008
Krystian48
Krystian48: to ich subkultura


cech subkultury to nie ma:)
ale można podciągnąć pod uzależnienie..."muszę obejżeć, bo Franka z 2 piętra ogląda na niemieckim programie 100 odcinków w przód i mówi, że.."

...tak to wygląda, a raczej koleżanki mojej babci;)))
Hundin
Hundin
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?

Wiem co to moda na sukces, ale niestety ni zaliczam się do tych co nie obejrzeli ani jednego odcinka bo ja obejrzałam ze 2, czasem trochę więcej ale to tylko mimochodem jak przełączałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: . Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

o to samo co we wszystkich telenowelach, czyli o miłość są ludzie dobrzy i źli, są kłotnie, zdrady, wielkie romanse.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

Nie wiem co mogłabym na to powiedzieć, moje zdanie jest takie że jest to tak naprawdę kultowy tasiemiec, ogląda go już kilka pokoleń w niektórych rodzinach i będzie oglądać jeszcze wiecej.
Jest to coś w stylu Beverly Hills 90210, chociaż ma mniejszą oglądalnosć tamto było bardziej realne a to trochę podkoloryzowane.
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces?

Ogladalem...Zawsze gdy jestem u babci to leci;]

Konto usunięte
Konto usunięte: . Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Nie ogladam, ale chodzi pewno o to samo co 3000 odcinkow temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

TVP 1 jest i na cyfrze + i na cyfrowym i na kazdej takiej kablowce chyba...Pewno gdyby byl puszczany serial na np. canal + to nie ogladaloby tego tak wiele ludzi w Polsce :mrgreen: I to samo sie tyczy jakis innych krajow:lol: tak mi sie wydaje:D

P.S. A nie mowilem, ze sie udziele?:pavarotti:
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3000

Musisz być niezlym fanem, skoro wiesz ile odcinków przeleciało :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. A nie mowilem, ze sie udziele?

I tak nie ufam facetom.
o.
:calusek:
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz być niezlym fanem, skoro wiesz ile odcinków przeleciało

Fanem moze nie, ale sledze ile odcinkow juz jest. Jestem ciekaw kiedy bedzie w Polsce tyle co jest juz w Ameryce:D

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak nie ufam facetom. o.

No trudno:P ale obietnicy dotrzymalem:D
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No trudno:P ale obietnicy dotrzymalem:D

Marsz do mojego nowego tematu :pavarotti:
kuba92762
kuba92762
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Marsz do mojego nowego tematu

Nie moge...
Obiecuje, ze sie pozniej udziele:D
Teraz musze sprzatac bo obiecalem mamie, ze to zrobie:mrgreen:
xoOFallenAngelOox
xoOFallenAngelOox
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Oglądam w wakacje. :lol: Orientuję się jak na razie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

Film kręci się w kółko. Tam każdy z każdym itd... Ciągle to samo. Jednak ludzie się tym interesują. Albo i nie mają co robić.
folkemon
folkemon
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie chcę odpowiedzi typu :"mysle, że to jest durne", bo wlasnie problem polega na tym, ze ponad 300 mln ludzi tak nie twierdzi.

moja Mama lubi obejrzeć od czasu do czasu, wg niej wystarczy, że obejrzy jeden odcinek na kilka i i tak wie o co chodzi :mrgreen:

tez mi się zdarzyło obejrzeć czasem :/

Konto usunięte
Konto usunięte: tam jest dokladnie przedstawiona historia związków Brooke z męzami swoich dzieci, ojcami swoich byłych męzów i całą resztą

o, ją znam :) Panna zmienia facetów częściej niż ja daję bany :and:
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o, ją znam :) Panna zmienia facetów częściej niż ja daję bany

To akurat dobrze o Tobie świadczy :pavarotti:
folkemon
folkemon
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To akurat dobrze o Tobie świadczy

ale ja daję mnóstwo banów, więc to raczej świadczy, że Brooke jest bardzo niezdecydowana ;p
poetess
poetess
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja daję mnóstwo banów, więc to raczej świadczy, że Brooke jest bardzo niezdecydowana ;p
Ojj raczej puszczalska :pavarotti:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja daję mnóstwo banów, więc to raczej świadczy, że Brooke jest bardzo niezdecydowana ;p

Zauważyłam to :) Brooke ma ciężką sytuację. Mogła zostac z tym Ridge.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jest tutaj chociaz jedna osoba, ktora nie obejrzala chociażby przypadkiem ani jednego odcinka, a moze co więcej, nie wie co to Moda na sukces? 2. Oglądaliście, a może oglądacie? Orientujecie się tak mniej wiecej o co tam chodzi?

Wstyd przyznać, ale oglądam od czasu do czasu. To nie oznacza, iż serial jest dla mnie ważny. Moje babcie uwielbiały ten serial, tyle że druga do dziś ogląda :and: Po prostu tak stało się z ich winy, że zaczęłam interesować się tym serialem. Otóż nie jest taki nudny, jak mogło wydawać się. Ostatnio oglądanie tego serialu przestalo mnie interesować. Bo ja nie lubię takich długich odcinków. A poza tym wiem i tak, co działo się w USA.
folkemon
folkemon
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojj raczej puszczalska

nie chciałem tak tego nazywać :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.