Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008 (pierwszy post)

Hmmm czekam na solidną porcję krytyki :tak:

Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek
Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę
Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie
Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas
Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM
Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije
Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę
Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę
Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi w tym wierszu

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Twojej ee..poezji

czyżby drwina ?? :jezyk2:

Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek
Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę
Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie
Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas
Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM
Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije
Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę
Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę
Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi
To chyba nie jest apostrofa?
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008

pierwsze literki kolejnych wersów Tworzą pewne dwa wyrazy :)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008

pogrubienie nie wyszlo ;/

poetess
poetess
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: czyżby drwina ??

Nie, zostanmy przy delikatnej ironii . :mrgreen:
Qbkens
Qbkens: Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi To chyba nie jest apostrofa?

Nie, to nie jest apostrofa, ale to chyba bylo pytanie retoryczne z Twojej strony.
Już teraz widze, dlatego troche na sile to wszystko, bo chciales zeby kazdy wers rozpoczynal sie od konkretnej litery. Twoja koncepcja, mnie to nie wzrusza, nadal twierdze, że to wypociny, ale nie bierz tego do serca.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to nie jest apostrofa, ale to chyba bylo pytanie retoryczne z Twojej strony. Już teraz widze, dlatego troche na sile to wszystko, bo chciales zeby kazdy wers rozpoczynal sie od konkretnej litery. Twoja koncepcja, mnie to nie wzrusza, nadal twierdze, że to wypociny, ale nie bierz tego do serca.

Nie no ok, ale tylko trochę na siłę :)
Wierszyk jest w formie z przed 2 lat i kiedy go pisałem nic nie zmieniałem, wszystko co chciałem przekazać zostało wg mnie idealnie ujęte :). Jest osobisty bardzo i ukazujący moje odczucia z tamtego czasu :). Wypociny ale jakie szczere, prawdziwe, czyste, bez większego zastanowienia skonstruowane, pierwotne :)
poetess
poetess
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Nie no ok, ale tylko trochę na siłę :) Wierszyk jest w formie z przed 2 lat i kiedy go pisałem nic nie zmieniałem, wszystko co chciałem przekazać zostało wg mnie idealnie ujęte :). Jest osobisty bardzo i ukazujący moje odczucia z tamtego czasu :). Wypociny ale jakie szczere, prawdziwe, czyste, bez większego zastanowienia skonstruowane, pierwotne :)

Rozumiem. Chodzi mi o to, że zgadzam sie z tym, że dla Ciebie może to być coś szczególnego, prawdziwego, szczerego, detykowane jakimś celom, uczuciom, osobiste ale dla mnie jest to tylko jeden z wielu "wierzyszków", który nie jest wcale unikatowy, jest bezbarwny i typowy. Patrząć szerzej niczym się nie rózni od większości, to co czuleś było może i piękne, ale zwyczajne, napisane w zaiście beznadziejnie dramatyczny sposób.

szczera do bólu-Asia ;)
Nie obrażaj się, bo nie pisałam tego przeciw Tobie.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szczera do bólu-Asia ;) Nie obrażaj się, bo nie pisałam tego przeciw Tobie.

hehe już Cie lubię :)
poetess
poetess
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: hehe już Cie lubię :)

Lepsze to niż wazelina, no nie? ;)
Ok, nie nabijajmy. ;]
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze to niż wazelina, no nie? ;)

Wyjęłaś mi to z ust :)
Dobra nie nabijamy :)
heo
heo
  17 lipca 2008

Co to jest ten CIET ? :woot:

:mrgreen:

Aneczka3009
Aneczka3009
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobry tylko te wersy rozdziel, żeby się płynniej czytało poza tym świetne dzieło

zgadzam się w 100 %.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest ten CIET ? :mrgreen:

:lol:
To tajemnica :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam się w 100 %.

Dziękuję za opinie :)
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens:

Widzę ten szczegół. ;)
Pierwsze litery każdego wersu tworza napis 'Kocham Cię' ;)
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi w tym wierszu

wiersz sam w sobie ładny,
ale troche dziwnie rozpisałeś :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.