Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008 (pierwszy post)

Hmmm czekam na solidną porcję krytyki :tak:

Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek
Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę
Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie
Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas
Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM
Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije
Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę
Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę
Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi w tym wierszu

LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Wierszyk :)

chyba jednak przydałby się ten temat. :and:

hm. za długie wersy moim zdaniem.
Amibia
Amibia
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi w tym wierszu

:tak: bardzo dobry :brawo: tylko te wersy rozdziel, żeby się płynniej czytało :tak: poza tym świetne dzieło :mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hm. za długie wersy moim zdaniem.

Ten wierszyk powstał 2 lata temu w pewnych okolicznościach :) i wtedy zbytnio nie zastanawiałem się nad tym czy wersy są za długie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobry tylko te wersy rozdziel, żeby się płynniej czytało poza tym świetne dzieło

Nie mogę podzielić bo wtedy coś by się zmieniło i pewnego rodzaju sens by zniknął :)
ziombel437
ziombel437
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Wierszyk :)

przeczytaj moj:ninja:

wkurzyly mnie siostry, teraz jestem ostry
niech cien je ogarnie i zgina marnie
kamienne me serce rozlupie ich glowy
i niech podepcza je konskie podkowy

wymyslilem to jak mialem jakies 12 latek:mrgreen:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:

Dziękuję za opinie :)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytaj moj wkurzyly mnie siostry, teraz jestem ostry niech cien je ogarnie i zgina marnie kamienne me serce rozlupie ich glowy i niech podepcza je konskie podkowywymyslilem to jak mialem jakies 12 latek

zdolniacha z Ciebie :lol:
myślałeś o założeniu zespołu hip-hopowego :lol:
dnmMili
dnmMili
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens:

Bardzo fajnie, tylko że tak jak pisali za długie. Rozdziel, ale wiesz, rzadko spotyka się kogoś kto nawet 'rymując' potrafi coś przekazać :)
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  17 lipca 2008

nom powiem szczerze ze bardzo fajny ;]

idiotkaJedna
idiotkaJedna
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Hmmm czekam na solidną porcję krytyki

i takowa będzie
o matko... serce me krwawi a ta szmata mnie rzuciła... zrezygnuj z rymów na początek

lolropsonlol
lolropsonlol: nom powiem szczerze ze bardzo fajny ;]

:crylol:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i takowa będzie o matko... serce me krwawi a ta szmata mnie rzuciła... zrezygnuj z rymów na początek

hehe niestety weny już nie mam, wiec nic już nie napiszę :)
Pewnie stwierdzisz, że dobrze :lol:
poetess
poetess
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Hmmm czekam na solidną porcję krytyki

Ojj chyba nie chcesz wiedziec co ja o tym mysle.. :ninja:
Ale i tak powiem :mrgreen:
To jest niskiej jakości rymowanka o oklepanym temacie, napisana w oklepany sposób. Rymy ( pomijając ze w 90% brzmią dziecinnie w wierszach i malo ambitnie ) są na siłę.
Przyjmij konstruktywną krytykę, pisz jeżeli sprawia Ci to przyjemność, ale ja Twojego tomika wierszy bym nie kupila, chyba nawet mniejszym złem byłoby kupno harlequina.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojj chyba nie chcesz wiedziec co ja o tym mysle.. Ale i tak powiem To jest niskiej jakości rymowanka o oklepanym temacie, napisana w oklepany sposób. Rymy ( pomijając ze w 90% brzmią dziecinnie w wierszach i malo ambitnie ) są na siłę. Przyjmij konstruktywną krytykę, pisz jeżeli sprawia Ci to przyjemność, ale ja Twojego tomika wierszy bym nie kupila, chyba nawet mniejszym złem byłoby kupno harlequina.

szczerość aż do bólu - moja dewiza :)
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: Krople łez spłynęły po policzkach, wzmocniły smutek, to ich zawsze jedyny skutek Ostry ból rozdziera me wnętrze, nie mogę wytrzymać, już prawie klęczę Cały mój umysł i całe me serce proszą CIEBIE, lecz TY nie chcesz dać mi siebie Hałas mego serca uciszy tylko czas, nie chcę tego bo wtedy na pewno nie będzie nas Anioła pewnego dnia w TOBIE ujrzałem, całym sercem i umysłem POKOCHAŁEM Moje myśli w kółko wzywają TWE imię, czy czas cichy morderca kiedyś je zabije Czekać będę choć serce złamane, boję się BOGA zapytać czy coś za taki ból kiedyś dostanę Idę dalej lecz końca nie widzę, zaślepiony przez MIŁOŚĆ której się nie wstydzę Echo niesie się po moim sercu, ze słowami na ustach ukrytymi w tym wierszu

Inaczej bym go rozpisała.
poetess
poetess
  17 lipca 2008
Qbkens
Qbkens: szczerość aż do bólu - moja dewiza :)

Cieszę się, że masz do tego takie zdrowe podejście ;)
pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.