hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

wiatm:*
przegladajac nowy dzial z radoscia zauwazylam ze sa jednak jeszcze ludzie czytajacy ksiazki, a nie tylko wtorni analfabeci:P w zwiazku z tym odkryciem odwazylam sie zadac wam pytanie, ktore juz dawno we mnie kilekuje ale obawialam sie ze jak zadam ja na hyde to albo nie uzyskam zadnej odpowiedzi albo co gorsze jeszcze mnie wysmieja. dobra to pytanie
czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????
ja mam nawet kilka- min Dzieci z Bullerbyn, cykl ksiazek o Ani (znanej jako Ania z Zielonego Wzgorza) no i Maly ksiaze, czytany takze po angielsku i francusku
pozdrawiam wszystkich Moli Ksiazkowych:*:*

margotka
margotka
  15 lipca 2008

ksiązki z dzieciństwa zacznę czytac ponownie, kiedy będę miała dzieci... i na pewno będą to bajki braci Grimm...

...jest tyle książek, które chciałabym przeczytać, że chyba życia mi nie starczy:)

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????


o tak moze wydać sie to smieszne ale mimo wszystko wracam do kubusia puchatka;]
truskawka2727
truskawka2727
  15 lipca 2008

Taką książką dla mnie są bajki braci Grimm;)

Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????

hmn... cykla Ani z Zielonego Wzgórza to na pewno :tak: lubie tego rudzielca :w00t:
basnie Andersena i braci Grimm klasyk, warto dzieciom czytac :tak:
Harrego Pottera uwielbiam. smieszne? nie wydaje mi sie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.