hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

wiatm:*
przegladajac nowy dzial z radoscia zauwazylam ze sa jednak jeszcze ludzie czytajacy ksiazki, a nie tylko wtorni analfabeci:P w zwiazku z tym odkryciem odwazylam sie zadac wam pytanie, ktore juz dawno we mnie kilekuje ale obawialam sie ze jak zadam ja na hyde to albo nie uzyskam zadnej odpowiedzi albo co gorsze jeszcze mnie wysmieja. dobra to pytanie
czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????
ja mam nawet kilka- min Dzieci z Bullerbyn, cykl ksiazek o Ani (znanej jako Ania z Zielonego Wzgorza) no i Maly ksiaze, czytany takze po angielsku i francusku
pozdrawiam wszystkich Moli Ksiazkowych:*:*

kaja1malutka
kaja1malutka
  15 lipca 2008

Zaklinacz koni-Evansa, Mały książe
Mnóstwo jest książek ktorych czytam po pare razy,
Masz moze jakies fajne tytuly książek :)
Tylko nie kryminaly xD

Amibia
Amibia
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz moze jakies fajne tytuly książek :)

mam. "Mistrz i Małgorzata" :rock:
razotka
razotka
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: przegladajac nowy dzial z radoscia zauwazylam ze sa jednak jeszcze ludzie czytajacy ksiazki, a nie tylko wtorni analfabeci:P

gdybym była taką, osobą, która nie czyta książek to obraziłabym się za to co napisałaś powyżej
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????

nie,
a to dlatego, że książki, które czytam teraz a czytałam w dzieciństwie to zupełnie dwa różne światy.
I o wiele chętniej powracam do pozycji, tych które czytam obecnie.
kaja1malutka
kaja1malutka
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam. "Mistrz i Małgorzata"

a cos o milosci..>? :)
fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????


Jeżycjade przeczytałam razy kilka jeszcze.
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym była taką, osobą, która nie czyta książek to obraziłabym się za to co napisałaś powyżej

kochaana ale to tak jest- czytanie to umiejetnosc nabyta- odruch warunkowy ktory niepowtarzany- zanika. przykro mi to mowic ale nawet u siebe w klasie mialam wtorynych analfabetow. a skad sie to bierze?? no wlasnie z nieczytania
hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a cos o milosci..>? :)

nie tylko:P wspaniala ksiazka
czaja306
czaja306
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz moze jakies fajne tytuly książek :) Tylko nie kryminaly xD


Harlan Coben - "nie mów nikomu"
Historia wielkiej miłości(opisanej na poczatku ksiązki). Ginie żona głównego bohatera Becka. Jednak po kilku latach dostaje on tajemniczego maila że jednak ona żyje. Sporo zabójstw, zagadek, tajemnic ale i miłości. To taka moja recenzja w duuzym skrócie.
Przeczytałem tą książkę w poprzednie wakacje i naprawde polecam. Dobrze sie ją czyta! Ogólnie to wszystkie książki Cobena godne polecenia. Obecnie czytam jego książkę pt. "obiecaj mi"
Pozdrawiam ;)
czaja306
czaja306
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze sie ją czyta!


EDIT: Dobrze mi sie ją czytało! ;)
agnesns
agnesns
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????

Nie tyle w dzieciństwie, co kilka lat temu... Przeczytałam po raz pierwszy "Herbatniki z jagodami" Izabeli Sowy, a potem czytałam tą książkę jeszcze kilkanaście razy.
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????

Dzieci z Bulerbyn :)
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
olewaaa
olewaaa
  15 lipca 2008

Z dzieciństwa? :woot:
Raczej do tych książek nie wracam.
Ale raz do roku czytam "Wichrowe wzgórza", które pokochałam na studiach.
Oczywiście w oryginale ;)

kuba92762
kuba92762
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie lubię czytać kilka razy tej samej książki.

jak wyzej:tak:
pauline321
pauline321
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????


dzieci z bulerbyn,
gangstersko
gangstersko
  15 lipca 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: czy jest jakas ksiazka ktora przeczytaliscie w dziecinstwie do ktoreej caly czas wracacie?????

mialam jedno takie opowiadanie. mimo to juz go nie czytam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.