rehabik
rehabik
  14 lipca 2008 (pierwszy post)
we don't dance we are the dance

Czyli temat, dla maniaków tańca.

Podyskutujmy ........

może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie.

tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 'TANIEC

ruch ciała :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

taniec hinduski.

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)

tańczyłam, teraz już nie. aktualnie brak wolnego czasu, a w wakacje się mi nie chce. taniec nowoczesny w De-em ;P
zzzKLAUDIAzzz
zzzKLAUDIAzzz
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

Modern jazz i jazz, bo bardzo emocjonujące

Konto usunięte
Konto usunięte: jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie.

Według mnie, nie da się określić słowa TANIEC, jakbym miala powiedziec wlasnymi slowami to taniec jest tym co kocham

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)

Tańczę hip-hop od dwóch lat :) osiągnięcia : II miejsce na sucholeskich mistrzostwach, II miejsce na Ogólnopolskim turnieju tańca
i teraz zaczynam tańczyć breakdace
AgusiaceeeQ
AgusiaceeeQ
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ? jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie. tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)


1 - wszystkie
2. sposob na zycie
3. tancze hip hop . ale mailam dcozynienia z modernem , jazzem. dance hallem, breakdancem, lockingiem, hausem, klasyyką. tancze od roku.
razotka
razotka
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

jak patrzę na ludzi tańczących salsę to aż sama mam ochotę potańczyć :zakochany:
są w nim emocje, pasja, zaangażowanie
szkoda tylko, że nie mam gdzie nauczyć się tańczyć salsy :and:
Dlatego "przeniosłam się" na taniec nowoczesny :zakochany !
Moja jedyna, prawdziwa miłość. Wyzwala we mnie wszystko, gdy jestem zła, gdy nie mam humory, gdy cały tydzień byłam bardzo spięta jest po prostu lekiem na wszystko. :zakochany:
agnesns
agnesns
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

Tango...ten ogień :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ?

Tańczę jak mam okazję: na imprezach, weselach. Poza tym chodzę na zajęcia z tańca brzucha :mrgreen:
rehabik
rehabik
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Poza tym chodzę na zajęcia z tańca brzucha


opowiedz mi jak wygladaja Twoje cwiczenia :D jestem ciekaw
DzIeFFcZyNaa00
DzIeFFcZyNaa00
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo

taaaaak , taniec towarzyski od 6 lat pozdro
sweeteen
sweeteen
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tóry taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

hh, electric, jazz, towarzyski .

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ?

hh i electric.
nie tak długo chyba w sumie :woot:
z pół roku będzie.

towarzyski zaczynam od wrzesnia bom się wkręcila :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.