rehabik
rehabik
  14 lipca 2008 (pierwszy post)
we don't dance we are the dance

Czyli temat, dla maniaków tańca.

Podyskutujmy ........

może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie.

tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)
poetess
poetess
  14 lipca 2008

Wspólczesny, modern jazz, bo najbardziej emocjonujące. Poza tym chodzilam na balet i taka technika jest mi dosyć bliska ;)
Poza tym oczywiście fukny, hip-hop, ale to już raczej tylko oglądać ;)
Osiągnięcia jako takie są, ale nieistotne, bo w kategoriach do lat 13 :pavarotti: Juz nie tańcze, odbijalo się to na mojej nauce.:and:

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?


ta no macarena, bo mi się lata młodości przypominają :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie.


taniec to doskonały sposób na rozładowanie emocji oraz zniwelowanie upojenia alkoholowego
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

Taniec Hip hop.Swietne ruchy i do tego ta muzyka:)

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)

Nie tancze.Umiem Cha Che,Walca angielskiego i wiedenskiego, ale to zadne osiagniecie dla mnie:D wolalbym sie nauczyc Tanca hip hop:P a ostaatnio troche c-walk probuje:P
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: fukny

Kiedyś tańczyłam. Ale to w gimnazjum.
Teraz jak "tańcze" to tylko na dyskotece :lol2:
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś tańczyłam. Ale to w gimnazjum. Teraz jak "tańcze" to tylko na dyskotece

Niestety, u nas na dyskotekach, to tylko jakiś połamaniec kroluje, nic mi to nie przypomina, a na pewno nie fukny :lol2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tancze.Umiem Cha Che,Walca angielskiego i wiedenskiego, ale to zadne osiagniecie dla mnie:D wolalbym sie nauczyc Tanca hip hop:P a ostaatnio troche c-walk probuje:P

naucz mnie :ninja: Ja z towarzyskich to jedynie rumbę :pavarotti: A hip-hopu to zawsze mozna się nauczyć :PP
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, u nas na dyskotekach, to tylko jakiś połamaniec kroluje, nic mi to nie przypomina, a na pewno nie fukny

U nas też połamaniec.
Nie mówiłam, że na dyskotece tańczymy funky, chociaż może tak to jakoś dziwnie wyszło :lol2:
katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)

taniec towarzyski!
11 lat; klasa A oba style.

Największy sukces? v-ce mistrzostwo europy :>

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

katuszo
Posty: 13998 (po ~45 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
katuszo
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec Hip hop

new style chyba ;]

hiphop to subkultura koleś

gorszy, podlejszy, ogólnie zóy/
Wróciłem

poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas też połamaniec. Nie mówiłam, że na dyskotece tańczymy funky, chociaż może tak to jakoś dziwnie wyszło

Juz myslalam, że taka kultura u Was.:pavarotti:
Chociaz ja musze się przyznać, że przedwczoraj to pogo tańczyłam jak jakiś dzikus.:mrgreen: Cała w siniakach jestem ;)
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: naucz mnie

bardzo latwe:P przyjdz ot cie naucze:)

katuszo
katuszo: new style chyba ;] hiphop to subkultura koleś

Ty mnie koles pouczasz o hip hopie? ogarnij sie. siedze w tym 11 lat:and:
Taniec mnie nie interesuje to skad moglem znac jak sie nazywa?:zonk: jakos nikt nie mial raczej problemu ze zrozumieniem co mialem na mysli poza toba:and:
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pogo

A masz glany? :zakochany:
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty mnie koles pouczasz o hip hopie? ogarnij sie. siedze w tym 11 lat

Nie przejmuj się, on jakiś zadziorny jest :lol2:
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przejmuj się, on jakiś zadziorny jest

Nie przejmuje sie ludzmi, ktorzy o hip hopie wiedza tyle, ze jest jedynie subkultura:)
katie88
katie88
  14 lipca 2008
katuszo
katuszo: hiphop to subkultura koleś

hip hop to też styl tańca więc się nie mądrzyj
o, np. tu:
http://youtube.com/watch?v=iL6lXps5nAU
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.