rehabik
rehabik
  14 lipca 2008 (pierwszy post)
we don't dance we are the dance

Czyli temat, dla maniaków tańca.

Podyskutujmy ........

może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

jak rozumiecie termin 'TANIEC' i nie chodzi mi tu o regułki książkowe tylko o Wasze osobiste zdanie.

tańczycie ? jeśli tak to CO jak długo , masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie Pochwal nam Się tutaj :)
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

tance towarzyskie.

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ?

jak nikt nie patrzy.
;)
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo latwe:P przyjdz ot cie naucze:)

byłam niedawno w Sczecinie kurcze :and: :pavarotti:
Ale mnie ciezko nauczyć tanczyć w parze,jestem indywidualistką, został mi ten egoizm po balecie :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: A masz glany?

hehe,
nie, nie mam,
Byłam na rocokowisku zwyczajnie ;)
Nie naleze do zadnej subkultury :nie:
W glanach poza tym za ciepło :pavarotti:
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  14 lipca 2008

moaj definicja tańca;]

Jest to mowa ciała wyrażana podczas usłyszanego przez nas rytmu ;], która jest odzwierciedleniem naszych emocji;]

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam niedawno w Sczecinie kurcze Ale mnie ciezko nauczyć tanczyć w parze,jestem indywidualistką, został mi ten egoizm po balecie

Ja dokaldnie nie mieszkam w szczecinie, ale moze tez wtedy akurat bylem:P
Walca nauczylbym Cie w 10 minut bo sam sie w tyle nauczylem, a raczej tez indywidualista jestem:)
YeoopA3
YeoopA3
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 'TANIEC'

wyrażenie uczuć. gra ciała.
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dokaldnie nie mieszkam w szczecinie, ale moze tez wtedy akurat bylem:P Walca nauczylbym Cie w 10 minut bo sam sie w tyle nauczylem, a raczej tez indywidualista jestem:)

Hmm, jak będe w pilnej potrzebie to może :pavarotti: Trochę daleko mam :mrgreen:
Ale wiesz..ja nie tylko ten podstawowy krok chce, te wszystkie bajery rówżnież ;)
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może zacznę od pytania, który taniec osobiście wywiera na Was największe wrażenie gdy go oglądacie i dlaczego ?

hip-hop. te ruchy i w ogóle ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: tańczycie ?

tańczylam 2 lata w zespole. teraz jade na oboz taneczny.
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe, nie, nie mam, Byłam na rocokowisku zwyczajnie ;) Nie naleze do zadnej subkultury W glanach poza tym za ciepło

A glany są kÓl ;<
Ja mam :zakochany:
poetess
poetess
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A glany są kÓl ;< Ja mam

To najblizsza stacja Jarocin, tam Ci sie przydadza :pavarotti:
NetusiaKay
NetusiaKay
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To najblizsza stacja Jarocin, tam Ci sie przydadza

Mama mnie tam w życiu nie puści :ninja:
kuba92762
kuba92762
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, jak będe w pilnej potrzebie to może Trochę daleko mam Ale wiesz..ja nie tylko ten podstawowy krok chce, te wszystkie bajery rówżnież ;)

spokojnie:P calego tanca sie nauczylem w 15 minut:D
Biorac pod uwage, ze ja nie umiem tanczyc tancow towarzyskich to nauczysz sie w 10 minut:P
poetess
poetess
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mama mnie tam w życiu nie puści

Szczerze Ci powiedziawszy, to ma racje nie robiąc tego ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: spokojnie:P calego tanca sie nauczylem w 15 minut:D Biorac pod uwage, ze ja nie umiem tanczyc tancow towarzyskich to nauczysz sie w 10 minut:P

Tez nie umiem, zostanmy przy 15 minutach :D Ja jedynie rumbę mogę nauczyć i to nawet przez internet, w skrócie wystarczy, że bedziesz wykonywac seksowne ruchy i udwać indyka w trakcie godów :lol2:
NetusiaKay
NetusiaKay
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze Ci powiedziawszy, to ma racje nie robiąc tego ;)

Czemu? Tam musi być zaje biście ! :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jedynie rumbę mogę nauczyć i to nawet przez internet, w skrócie wystarczy, że bedziesz wykonywac seksowne ruchy i udwać indyka w trakcie godów

Ale to jak kobieta tanczy rumbe to moze zainteresowac faceta:D a walce jakos niespecjalnie:P
poetess
poetess
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu? Tam musi być zaje biście !

temu, że wiekszośc ludzi nie jędzie tam dla muzyki, tylko żeby się upić i naćpać niestety :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jak kobieta tanczy rumbe to moze zainteresowac faceta:D a walce jakos niespecjalnie:P

Może, ale wiesz..to taniec do sypialni :pavarotti: Na jakiś balach się go nie zatańczy :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.