Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016

nooo, dla niektórych jest co ;D a skoro uważasz ze to jest słabe to nagraj coś lepszego ^^
a nawet dam CI lajka ;)

pozdrawiam !!

tibauld
tibauld
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: a skoro uważasz ze to jest słabe to nagraj coś lepszego ^^

Czy, żeby coś komentować trzeba samemu coś produkować?
Argument z dupy, prawie jak to co zrobiłeś.
MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016
Po pierwsze Primo: Moim skromnym zdaniem powinieneś samemu to robić, żeby móc krytykować, coś co zrobi ktoś ;) skoro nie znasz się na tym to po co krytykujesz ? ;D po co wgl sie wypowiadasz ;) hahahaha ;D moim zdaniem jest to śmieszne ;)

udowodnij mi że zrobisz to lepiej ;) wtedy dopuszczę do siebie te słowa krytyki ;p

po drugie Primo: słowa krytyku powinny czegoś nauczyć, a z Twoich słów nie mozna niczego wywnioskować. Jedyne co można stwierdzić to Słabą orientacje w tym temacie ;D

no a po trzecie Primo: zauważ, że jurorzy z x factora albo z programów muzycznychalbo z jakichś innych programów w których liczy sie ocenianie mają styczność z umiejętnościami które muszą oceniać ( np w u can dance- są tancerze jako jurorzy) ;) a skoro Ty nie znasz sie to nie wypowiadaj na dany temat, proszczackie ;) chociaż dla kogoś jak ty jednak trudne ;D
Pozdrawiam ;)
MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy, żeby coś komentować trzeba samemu coś produkować? Argument z dupy, prawie jak to co zrobiłeś.


a teraz zasadnicze pytanko ;)
dodałem swój filmik tak sobie ;) zeby może ktoś wszedł, bez spiny i wgl ;)
dlaczego akurat do mnie odpisujesz ziomuś ? :D nudzi Ci sie czy jak ? :D
skoro sie nie podoba to co robie to w to nie ingeruj ;D
tibauld
tibauld
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim skromnym zdaniem


Jest bardzo skromne, do tego bezpodstawne.

Konto usunięte
Konto usunięte: żeby móc krytykować

To chyba wystarczy posłuchać, nie?

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nie znasz się na tym to po co krytykujesz ? ;D po co wgl sie wypowiadasz ;) hahahaha ;D moim zdaniem jest to śmieszne ;)


Śmieszny, to jesteś ty ale co ja tam wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: udowodnij mi że zrobisz to lepiej ;) wtedy dopuszczę do siebie te słowa krytyki ;p

Ale to jest argument zerowy, nie muszę tego robić, by na tym się znać. Zwłaszcza, że tu nie chodzi o budowę domu, to nie murarka czy stawianie więźby dachowej. Tiu wystarczy mieć słuch...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne co można stwierdzić to Słabą orientacje w tym temacie ;D

No rzeczywiście, dałem tu już swoje CV. ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: a skoro Ty nie znasz sie to nie wypowiadaj na dany temat

Skoro to dajesz, to licz się że ktoś będzie na nie. Poza tym z tymi jurorami, to dałeś. W przedszkolu dają tak argumentować? Publika nigdzie nikogo nie ocenia? Jurorzy kupują wszystkie płyty i chodzą na koncerty?

Konto usunięte
Konto usunięte: proszczackie ;)


O nowy słowotwór...

Konto usunięte
Konto usunięte: dodałem swój filmik tak sobie ;) zeby może ktoś wszedł, bez spiny i wgl ;) dlaczego akurat do mnie odpisujesz ziomuś ?


Bo to jest taka trochę nieregulaminowa reklama siebie?

Konto usunięte
Konto usunięte: ziomuś ? :D

My się nie zaprzyjaźnimy, słownik to ty opanuj, elokwencję też możesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro sie nie podoba to co robie to w to nie ingeruj ;D


Nie dajesz tu nic a nie widzę, proste.
MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016

Niech Szanowny Pan, lepiej powstawia jakościowe zdjęcia, rozszarpanych palców na swojego- takiego jak moje wykony Pańskim zdaniem- photobloga.. Z pewnością każdy zechce to oglądać Proszę Pana..

Poza tym ja przepraszam bardzo Szanownego Pana Krytyka, ale jak przeglądałem ten temat na forum to wiele osób dodawało takie filmiki.

A parafy regulaminu tegoż forum zostawmy ADMINISTRATOM

Zakończę tą monotonną rozmowę z Szanownym Panem, ponieważ nie dojdziemy do żadnego konsensusu w tejże sprawie.

"Świnia świni świni nieświadomie. Człowiek świadomie."
Żegnam.

tibauld
tibauld
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej powstawia jakościowe zdjęcia, rozszarpanych palców


Mam je szarpać jeszcze raz? To boli. ;/
Poza tym mam je na pamiątkę, nie by się tym szczycić...

Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ nie dojdziemy do żadnego konsensusu w tejże sprawie.


No nie dojdziemy, chyba że napiszesz lepszy teks i lepiej go wykonasz...
MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016

prosze Pana, nie przypominam sobie abyamy przechodzili na "Ty", wiec prosze tego nie robic, bo nie zycze sobie tego.

zdjecia na namiatke trzyma sie na komputerze w katalogu lub w albumie w domu, a nie na stronie gdzie kazdy to widzi. Nie kazdy chce ogladac Panskie drasniecia.

Mysle ze Panska bezpodstawna opinia nie pomoze mi stac sie lepszym, do czego zmierzam.

Niech Pan przestanie drazyc temat, bo to i tak nic nie daje Prosze Pana..

tibauld
tibauld
  26 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze Pana, nie przypominam sobie abyamy przechodzili na "Ty", wiec prosze tego nie robic, bo nie zycze sobie tego.


Na ziomuś prawie przeszliśmy. ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecia na namiatke trzyma sie na komputerze w katalogu lub w albumie w domu, a nie na stronie gdzie kazdy to widzi. Nie kazdy chce ogladac Panskie drasniecia.


Jesteś jak niedorozwinięte dziecko we mgle. Ja kazałem Ci tam pewnie włazić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze Panska bezpodstawna opinia nie pomoze mi stac sie lepszym, do czego zmierzam.


Za dużego progresu na tym polu i tak nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech Pan przestanie drazyc temat, bo to i tak nic nie daje Prosze Pana..


To byś nie odpisywał, nie nadawał takiego tonu i nie czuł się tak napięty, człowieku.
MenBrawa
MenBrawa
  26 stycznia 2016

Daj juz spokoj czlowieku. Wszedzie musisz dorzucic swoje 3 grosze. Wszystko krytykujesz. jest takie powiedzenie:"wodziwz drzazge w czyims oku a w swoim draga nie widzisz". Mysle ze tak wlasnie masz. Idz sie zajac swoimi kafelkami czy czyms tam albo rodzina, o ile ja masz, bo nie sadze zeby z Toba wytrzymala..

tibauld
tibauld
  26 stycznia 2016

Dupa boli jak cholera. Spięty chłopcze. :ziober2:
Nie mam rodziny, wydziedziczyli. ;/

Maciej10011
Maciej10011
  10 lutego 2016
https://www.youtube.com/watch?v=VKADAZ3HND8
dzusypen
dzusypen
  11 lutego 2016
https://www.youtube.com/watch?v=8l292mdQceY&feature=youtu.be
Zapraszam darmowy download utwór w klimacie drum and bass :)
LUCCAJAND
Posty: 6 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LUCCAJAND
  27 marca 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_oPvCFux_a8
FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
FreestyleTeam17
  2 kwietnia 2016
https://www.youtube.com/watch?v=EL8_xSLz4G0 Tutaj znajdziesz odpowiedz:) pozdrawiam

.......

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.