Dragon842
Dragon842
  14 listopada 2019 (pierwszy post)

Pytanie na wieczór, co sądzisz o samotnie wychowujących kobietach swoje dzieci? Takie pytanie ktoś dziś mi zadał, pytanie wydaję się łatwe ale temat jest trudny. Kobietą sama wychowuje swoje dzieci z wielu powodów, każda sytuacja jest inna. Trafiła na faceta który kochał na początku a potem pokazał prawdziwą twarz, alkohol potrafi zniszczyć każdy związek. Damski bokser który zapomniał na czym polega udany związek i wykorzystujący uczucia drugiej osoby. Oczywiście są też kobiety które na własne życzenie zostały same, kierując się głównie wyglądem zapomniały że to charakter jest najważniejszy. Często dziecko jest wpadką a facet okazuje mało dojrzałym człowiekiem który nie potrafi zachować się odpowiedzialnie, smutne ale prawdziwe. Podstawą udanego związku jest szacunek wierność zaufanie szczerość kompromis a gdy coś źle dzieję się to rozmowa bo ucieczka od problemów nic pożytecznego nie daję. Gdy rodzina rozpada się a ludzie nie potrafią dogadać się to zawsze dzieci cierpią bo widzą jak rozpada się rodzina. Nikt nie jest idealny ale każdy ma prawo do szczęścia, trzeba podziwiać samotne matki które często poświęcają siebie by dziecku zapewnic udane dzieciństwo i szczęśliwe życie. Każdy ma prawo do szczęścia, lubię poruszać ciekawe tematy a życie jest najlepszym motywatorem. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego wieczoru życzę i pozdrawiam serdecznie.

Danusia2233
Posty: 7 (po ~174 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Danusia2233
  16 grudnia 2019

Kiedys mialam zla opinie o takich.

Dzisiaj patrze na to w ten sposob, ze sie ciesze ze nie zabila dziecka w imie swojej "wolnosci".

Wydaje mi sie ze powinno sie przywrocic cos typu kult Matki Boskiej (przeciez jest przedstawiana jako samotna matka z dzieckiem), ale moze w inny sposob, bo duzo ludzi sie pogniewalo na religie.
Przypomne ze wspolczynnik urodzen w Polsce to 1.3

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 3
Silversoul
  16 grudnia 2019

Matka Boża!

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 3
Silversoul
  16 grudnia 2019

Chętnie zaopiekuję się samotną mamą d83dde0a

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  16 grudnia 2019

Samotne matki ? Sądzę, że jeśli sama nazwa wskazuję samotna to znaczy że znalazł się na jej drodze nieodpowiedzialny mężczyzna. A co za tym idzie ? Alimenty itd.

Damian241
Damian241
  26 grudnia 2019

Samotna matki to takie osoby które to potrzebują ostrego rżnięcia, ale niestety nie mają z kim :)

OddajMojaSkarbonke
Posty: 2 (po ~490 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 74
OddajMojaSkarbonke
  28 grudnia 2019

Teraz to sposób na życie, dziecko bez faceta 😂 gdzie rozwody czy zwykle rozstania są jak wyjście po bułki do żabki 🙂 80% tych maDek same są sobie winne, 20% może rzeczywiście miało mózg ale trafiło na niewłaściwiego faceta co pił lub je bił, wypłata szła na kasyna etc. ale większość niestety ma wrodzony syndrom samotnej matki polki :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.