Bulinka92
Bulinka92
  5 września 2019 (pierwszy post)

Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

AILIN7
Posty: 10 (po ~208 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 247
AILIN7
  17 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla frustrata seksualnego bez umiejętności socjalnych wszystkie jesteśmy pazerne i złe . Łatwiej tak sobie wytłumaczyć niż dopuścić myśl że "a może jestem cringe i nie umiem ciekawie gadać z ludzmi " a "może to co proponuje kompletnie nie pasuje do poziomu znajomości miedzy nami, godziny , logistyki itd" Słuchaj jak koleś ma wygląd, duże pieniądze i wysoki status, to nawet nie musi się odzywać - 99,9% kobiet same będą sobie zadawały pytania, same na nie odpowiadały, jeszcze poklepią takiego po ramieniu, że fajna ciekawa rozmowa była Co innego jak koleżka jest przeciętnym Mireczkiem, to musi odwalać małpie cyrki zabawiać tą samą kobietę ciekawą rozmową, zabierać w ciekawe miejsca, zaskakiwać prezentami itp. przy czym dalej jego szanse to 50%. Frustracja bierze się z tych kobiecych podwójnych standardów.


Weź sobie dziewczyne taką 3 na 10. I zobacz jak jest traktowana prze kumpele i przez kolesi .To dziala w obie strony. Z czego faceci mogą dużo zyskać na siłce ,pracą czy tą pozycja spoleczną. Jak dziewczyna ma zje.:cenzura:.y ryj to kaplica
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 listopada 2019
AILIN7
AILIN7: Weź sobie dziewczyne taką 3 na 10. I zobacz jak jest traktowana prze kumpele i przez kolesi .To dziala w obie strony. Z czego faceci mogą dużo zyskać na siłce ,pracą czy tą pozycja spoleczną.

normalnie protest song, godny reklamy "Tylko dla idiotów"

AILIN7
AILIN7: Jak dziewczyna ma zje..y ryj to kaplica

gorzej jak ma zryty dekiel wtedy to ciemna mogiła

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.