Bulinka92
Bulinka92
  5 września 2019 (pierwszy post)

Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tego tu nie rozumiem za co dostałam bana na kamerki A niektórzy mogą tak

Nie piszemy w takich sprawach w byle jakim wątku, od tego jest np dział "Fotka" w ostateczności.
HardStyled83ddd0a
MGTOWsweet
wpis jest ukryty
Pure4
Pure4
  19 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐


Każdy mężczyzna (jak i kobieta :woot:) myśli, że pewna część kobiet leci na wygląd i kasę.
Ja osobiście nie mam koleżanek, które by się zaliczały do tej grupy. Może dlatego, że po prostu dobieram sobie lepsze towarzystwo. ;-)
Polecam ten styl życia.
CarlJung
CarlJung
  20 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy mężczyzna (jak i kobieta ) myśli, że pewna część kobiet leci na wygląd i kasę. Ja osobiście nie mam koleżanek, które by się zaliczały do tej grupy. Może dlatego, że po prostu dobieram sobie lepsze towarzystwo. ;-) Polecam ten styl życia.

Widzę oczko przy loginie i w głowę zachodzę dlaczego ten seksistowski wpis łamiący regulamin nie został skasowany, a Bulinka92 zablokowana na forum?
Orinocoflow
Orinocoflow
  23 września 2019

alpha szmaci, beta placi... Wiem o tym, tylko mi szmacenie juz sie znudzilo, mimo ze dziala ;)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐leon28

to tok rozumowania dzieiejszych p***zd w rurkach
Arek35Pn
Arek35Pn
  26 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

nie, większość myśli, że starczy sama kasa

a tak na poważnie - z jednej strony krzywdzący stereotyp, z drugiej strony z nikąd się nie wziął, mówiąc dobitniej - jest popyt to i jest podaż
LookAsh
LookAsh
  27 września 2019

Skoro kobiety nie leca na wyglad I na kase- I nie twierdze, ze tak jest- to na co? Proste pytanie, ciekaw jestem Drogie Panie.

bartgru2
bartgru2
  28 września 2019

Lecą, przekonałem się o tym.

EspaniaMen
wpis jest ukryty
Tomekk2019
wpis jest ukryty
EspaniaMen
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  3 października 2019

Przede wszystkim to chodzi o pieniążki :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  3 października 2019

Skąd w Was panowie takie bezsensowne opinie i generalizowanie że kobiety są materialistkami i jedyne co widzą to wymuskanego gogusia. Pewnie że są i takie panie, dla których mieć znaczy więcej niż być. Ale jest też na szczęście ogromna większość normalnych babeczek które chcą normalnego faceta. Z którym pójdą na spacer a nie przejadą się ogromną furą, z którym pójdą do kina a nie zasiądą przed kinem domowym, albo ugotują razem obiad zamiast iść do restauracji. Nie ma co się oszukiwać, pieniądze są ważne, ułatwiają życie, ale nie mogą przesłaniać tego o co chodzi w życiu. Co z tego że pan wygląda jak z okładki Men's Health, kiedy jedyne co potrafi powiedzieć to że właśnie nabył kolejny zegarek albo zainwestował w odżywkę do włosów. A reasumując, to ani my nie jesteśmy idealne, ani Wy całkiem wspaniali. I to jest właśnie fajne, że możemy się ścierać i docierać. Współczuję panom którzy myślą, że kobietom chodzi tylko o pieniądze, bo z takim nastawieniem to raczej za daleko nie zajdziecie.....

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  4 października 2019

bo lecą

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.