Bulinka92
Posty: 1 (po ~107 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Bulinka92
  5 September 2019 (pierwszy post)

Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

Synapse
Synapse
  7 October 2019

Uważam że na portalach społecznościowych lecą głównie na wygląd i kase, dodatkowo na intelekt i ogólnie szukają doznań co zaspokajający ich chwilowe potrzeby. Takich facetów jest garstka ale każdy facet ma w sobie to co jakaś dziewczyna będzie sobie cenić czy po prostu będzie jej się podobać, tyle że próżność kobiet na portalach jest o tyle daleko posunięta że uważają się na zbyt wyjątkowe i czują że mogą mieć każdego i mało kto jest ich wart. Tak jak kobiety uważają facetów że my tylko o jednym myślimy i do jednego dążymy, tak my faceci uważamy że kobiety tylko na kasę lecą itd. Ile w tym prawdy? Tyle co sobie sami dopowiemy bo mimo że każdy ma w sobie uogólnione obrazy drugich płci, to każdy z nas jednak nie jest książkowym przykładem tego co się ogólnie rozpowiada o facetach czy dziewczynach.

TypicalSeba
TypicalSeba
  7 October 2019

Taki post na stronie gdzie większość osób ocenia się po wyglądzie, no nieźle. Gdy dana osoba jest bogata i przystojna to łatwiej nam pominąć jego negatywne cechy, przecież zawsze można kogoś na boku dorwać i mamy idealne związki. Ludzie mówią że nie patrzą na pieniądze i wygląd, a tak naprawdę kalkulują to wszystko, tylko się nie przyznają bo boją się co inni na ten temat powiedzą.

Synapse
Synapse
  7 October 2019

Zdrady są na porządku dziennym tak naprawdę, ba zdarzyło mi się poznać część dziewczyn w życiu co z rozmowy wynikało że mają chłopaka ale nudzi ich lub nie czują tego co na początku i na boku spotykają się zbinnymi.W najgorszym razie zakładają profile anonimowe na portalach dla dorosłych i tam już mają bardzo szeroki wybór do spełniania swoich zachcianek w zamia za nierzadko różne profity. Także to jedna z tych cech kobiet która bez względu jak głęboko ukrywana to zawsze będzie w środku, a mianowicie korzyści z relacji. Facet zawsze będzie chciał uprawiać seks a kobieta zawsze będzie dawać go nam ale nigdy tak naprawdę za darmo, nie koniecznie chodzi i pieniądze ale o status bycie z kims na poziomie. Taki przykład właśnie. Oczywiście to bardzo ogólne napisałem bo są dziewczyny co nie mają o sobie dużego mniemania, wiedzą że nie mogą mieć kogoś bo za wysokie progi dla niej i zadowalają się *niższą* sferą, lub np mają depresję (odziwo to bardzo pospolita choroba w naszych czasach) a więc zanurzone postrzeganie siebie, innych, świata.

Mery3008
Mery3008
  20 October 2019
Aganiok22
Aganiok22: Skąd w Was panowie takie bezsensowne opinie i generalizowanie że kobiety są materialistkami i jedyne co widzą to wymuskanego gogusia. Pewnie że są i takie panie, dla których mieć znaczy więcej niż być. Ale jest też na szczęście ogromna większość normalnych babeczek które chcą normalnego faceta. Z którym pójdą na spacer a nie przejadą się ogromną furą, z którym pójdą do kina a nie zasiądą przed kinem domowym, albo ugotują razem obiad zamiast iść do restauracji. Nie ma co się oszukiwać, pieniądze są ważne, ułatwiają życie, ale nie mogą przesłaniać tego o co chodzi w życiu. Co z tego że pan wygląda jak z okładki Men's Health, kiedy jedyne co potrafi powiedzieć to że właśnie nabył kolejny zegarek albo zainwestował w odżywkę do włosów. A reasumując, to ani my nie jesteśmy idealne, ani Wy całkiem wspaniali. I to jest właśnie fajne, że możemy się ścierać i docierać. Współczuję panom którzy myślą, że kobietom chodzi tylko o pieniądze, bo z takim nastawieniem to raczej za daleko nie zajdziecie.....


w punkt!!!!! bardzo dobrze napisane!!!! brawo :)
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 October 2019

No, co? Skoro wygląda jak kulturysta, to widocznie lubi sport. Znajomość na zegarkach może sugerować fana techniki.

Pożądanie i bycie pożądanym jest zgubne. Do tego by być serdecznym, skromnym, radosnym, pomocnym nie trzeba specjalnych wartości intelektualnych czy fizycznych, tacy ludzie są lubiani w środowisku, przy nich czujemy się dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: owy wynikało że mają chłopaka ale nudzi

Za dużo Dynastii, Klanu i zdecydowanie Twoja wyobraźnia. Myślisz, że ktoś będzie rozmawiał z obcą osobą o swoich problemach w związku? Miałbym problemy porozmawiać o powyższym z dobrym znajomym.
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 October 2019

Co z tego, że facet jest zaradny życiowo: umie obrazek Hieronim Bosha powiesić, jeździć traktorem, tudzież klopsa zrobić, jak nie jest np. miły dla kobiety, czy też innych ludzi czy zwierząt?

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 October 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego by być serdecznym, skromnym, radosnym, pomocnym nie trzeba specjalnych wartości intelektualnych czy fizycznych, tacy ludzie są lubiani w środowisku, przy nich czujemy się dobrze.

cos w tym jest. powiedzialbym, ze nie tylko cos.
karolMIS
Posty: 1 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
karolMIS
  26 October 2019

Większość kobiet chce się czuć przy mężczyźnie bezpiecznie, a wszystkie chcą się czuć przy nim dobrze. Tylko tyle

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 October 2019
karolMIS
karolMIS: bezpiecznie,

Przy złym, a majętnym poczujesz się dobrze?
Warunkiem udanych relacji jest tylko dobre serce. Nie wygląd, nie kasa, nie wykształcenie, nie inteligencja która u złego jest przewrotna. Jedyne czego potrzeba kobietom i mężczyznom to dobrzy ludzie. Cierpliwość, łagodność, skromność, współczucie, wierność, patrzenie na potrzeby drugiej osoby. I kasa nie jest potrzena, wystarczy kawałek chleba kubek wody i przyjazne środowisko, również osób. Potrzeba bycia i kochania. Miłość innych osób w pełni zaspokaja każdą potrzebę bytową. W środowisku kochanych ludzi nikt by sie nie śmiał z Twoich ułomności, szczerze by Ci współczuł, pomagał, był cierpliwyI wtedy te głupie seksy, iphonyi cały syf można byłoby spalić i zaorać.
selgros1987
selgros1987
  26 October 2019

A ja wyjaśnię wam jak działa świat i dlaczego nie możecie znaleźć dziewczyny. Nie będzie porad ani morałów, będzie „poważna” analiza i przegląd grup społecznych.:

Grupa 1: p0lki, atencjuszki z Fotka, w REAL'u itd.

Grupa 2: feministki i lewaczki.

Grupa 3: katoliczki i inne wierzące, seks tylko po ślubie itd.

Grupa 4: super inteligentne, ambitne, mają dziwne pasje.

Grupa 5: pozostałe dziewczyny nienależące do żadnej z powyższych grup.

Jak myślicie, jakich facetów szukają poszczególne grupy?

1. Oczywiście, że szukają chadów (mini. 180-185 cm) powyżej 180. Dlaczego? Bo nie mają zdrowego, wewnętrznego poczucia wartości i potrzebują, żeby ktoś je dowartościowywał z zewnątrz - bo im lepszy będzie ich facet, tym lepsze one będą się czuły (bo on je wybrał, więc muszą być super). Chcą, żeby inne laski im zazdrościły. Jednocześnie są za mało inteligentne, żeby rozumieć, na czym polega dobry związek, wchodzą w częste, krótkotrwałe, toksyczne i patologiczne relacje.

2. Feministki i lewaczki mogą mieć w sobie sporo sympatii do życiowych nieudaczników, nie przywiązują zbyt dużej uwagi do wyglądu, ale jeden warunek – musisz podzielać ich ideologię. Żadna feministka nie spojrzy na prawaka, niezależnie od tego, czy będzie chadem czy brzydalem.

3. Z oczywistych względów żadna wierząca dziewczyna nie będzie zainteresowana żadnym incelem, bo on chce szybko seksu, a ona chce ślubu i dzieci (Te dziewczyny są strasznie roszczeniowe).

4. Laski z tej grupy będą przede wszystkim szukać faceta równie błyskotliwego i interesującego jak one same, nie będą może przywiązywać dużej uwagi do wyglądu, ale nigdy nie zainteresują się nudnym przeciętniakiem.

5. Grupa ostatnia jest najbardziej zróżnicowana, ale najczęściej osobniczki do niej należące będą szukać jakiegoś normika, umiarkowanie przystojnego, z poczuciem humoru, wspólnymi zainteresowaniami itd.

Warto zauważyć, że:
- Dziewczyny z grup 2 i 3 są najbardziej narażone na samotność z kotami, cieszą się najmniejszym powodzeniem i najtrudniej jest im znaleźć faceta, ponieważ wśród heteroseksualnych ludzi o ideologii lewicowej jest o wiele więcej kobiet niż mężczyzn. Również wśród osób wierzących jest o wiele więcej kobiet. Więc jeśli jesteś lewakiem albo katolikiem, to bez problemu znajdziesz dziewczynę, bo jesteś w tych grupach towarem deficytowym i pożądanym.

- Dziewczyny z grup 2, 3 i 4 są najmniej skłonne do zwracania uwagi na wygląd, więc mogą być zainteresowane kimś brzydkim, ale jednocześnie te same grupy odrzucają inceli z innych, nie związanych z wyglądem przyczyn (światopogląd, osobowość).

- Dziewczyny z grup 2, 3, 4 i 5 będą mieć o wiele rzadziej konto na Fotka i Badoo, niż dziewczyny z 1 grupy. Generalnie są miejsca w internetach, gdzie większość stanowi płeć męska, ale jest też mnóstwo miejsc, gdzie są same baby i facet pojawia się raz na ruski rok. Całkiem możliwe, że istnieją portale randkowe, na których jest więcej kobiet, choć pewnie jakieś mało popularne.

- W każdej grupie oprócz 3 mogą znaleźć się zarówno osoby zainteresowane stałym związkiem jak i osoby chętne tylko na seks. Jeśli człowiek nie szuka związku i chce szybkiego seksu, to logiczne jest, że będzie (niezależnie od płci) szukać możliwie najbardziej atrakcyjnego fizycznie partnera. Mając do wyboru przystojnego i brzydkiego, każda pójdzie do łóżka z przystojnym. Gdybyście wy mieli do wyboru seks z ładną i brzydką, również wybralibyście ładną. Problem polega na tym, że statystycznie częściej to faceci niż kobiety są zainteresowani seksem bez zobowiązań, dlatego kobiety jako mniejszość mają w czym wybierać, a faceci jako większość są w stanie obniżyć wymagania, żeby tylko zamoczyć.

Podsumowując:
Zarówno po żeńskiej i męskiej stronie występują ludzie, którzy nie cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej i nie mogą sobie nikogo znaleźć, jednak nie mogą być ze sobą ze względu na skrajnie różne światopoglądy. Nie da się sparować wszystkich ludzie ze sobą, tak, żeby byli na „równym sobie” poziomie, ponieważ tam, gdzie jest nadmiar facetów, brakuje chętnych kobiet, a tam gdzie jest nadmiar kobiet, brakuje chętnych facetów.

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 October 2019

Ty szukaj dobrego serca panie Attenborough. d83dde02 Nikt długo przy Twoich typach nie wytrzyma. A przecież chcemy tworzyć związek do końca życia. :D

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 October 2019

Wszystkie grupy i ich potrzeby wynikają z braku miłości. Żaden człowiek nie jest w stanie zaspokoić pożądania. Nie należy go karmić. I na pewno radziłbym się zastanowić, czy np. piękna kobieta zaspokajająca twoje pożądanie pragnie twojego dobra. Prędzej ta, która wywołuje spokój w twoim sercu, łagodność i do której odnosisz się z serdecznością jest tą właściwą. Potrzeba miłość jest pierwszą i jedynie naturalną potrzebą KAŻDEGO CZŁOWIEKA.

kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  26 October 2019

kobiety pomijają tych spokonych noralnych bo będą miały życie monotone i nudne życie z takim facetem więc go skreśla na starcie wolą tych żelowanych wygibusów ale taki przewiezie fajną furą rodziców po dupie poklepie zaliczy i od dejdzie do innej a dziewczyna wciązy lub z dzieckiem zostaje sama i są takie ogłoszenia szukam spokojnego faceta który pokocha mnie i moje dziecko

Tomekk2019
Posty: 171 (po ~143 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 9
Tomekk2019
  27 October 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja wyjaśnię wam jak działa świat i dlaczego nie możecie znaleźć dziewczyny. Nie będzie porad ani morałów, będzie „poważna” analiza i przegląd grup społecznych.: Grupa 1: p0lki, atencjuszki z Fotka, w REAL'u itd. Grupa 2: feministki i lewaczki. Grupa 3: katoliczki i inne wierzące, seks tylko po ślubie itd. Grupa 4: super inteligentne, ambitne, mają dziwne pasje. Grupa 5: pozostałe dziewczyny nienależące do żadnej z powyższych grup. Jak myślicie, jakich facetów szukają poszczególne grupy? 1. Oczywiście, że szukają chadów (mini. 180-185 cm) powyżej 180. Dlaczego? Bo nie mają zdrowego, wewnętrznego poczucia wartości i potrzebują, żeby ktoś je dowartościowywał z zewnątrz - bo im lepszy będzie ich facet, tym lepsze one będą się czuły (bo on je wybrał, więc muszą być super). Chcą, żeby inne laski im zazdrościły. Jednocześnie są za mało inteligentne, żeby rozumieć, na czym polega dobry związek, wchodzą w częste, krótkotrwałe, toksyczne i patologiczne relacje. 2. Feministki i lewaczki mogą mieć w sobie sporo sympatii do życiowych nieudaczników, nie przywiązują zbyt dużej uwagi do wyglądu, ale jeden warunek – musisz podzielać ich ideologię. Żadna feministka nie spojrzy na prawaka, niezależnie od tego, czy będzie chadem czy brzydalem. 3. Z oczywistych względów żadna wierząca dziewczyna nie będzie zainteresowana żadnym incelem, bo on chce szybko seksu, a ona chce ślubu i dzieci (Te dziewczyny są strasznie roszczeniowe). 4. Laski z tej grupy będą przede wszystkim szukać faceta równie błyskotliwego i interesującego jak one same, nie będą może przywiązywać dużej uwagi do wyglądu, ale nigdy nie zainteresują się nudnym przeciętniakiem. 5. Grupa ostatnia jest najbardziej zróżnicowana, ale najczęściej osobniczki do niej należące będą szukać jakiegoś normika, umiarkowanie przystojnego, z poczuciem humoru, wspólnymi zainteresowaniami itd. Warto zauważyć, że: - Dziewczyny z grup 2 i 3 są najbardziej narażone na samotność z kotami, cieszą się najmniejszym powodzeniem i najtrudniej jest im znaleźć faceta, ponieważ wśród heteroseksualnych ludzi o ideologii lewicowej jest o wiele więcej kobiet niż mężczyzn. Również wśród osób wierzących jest o wiele więcej kobiet. Więc jeśli jesteś lewakiem albo katolikiem, to bez problemu znajdziesz dziewczynę, bo jesteś w tych grupach towarem deficytowym i pożądanym. - Dziewczyny z grup 2, 3 i 4 są najmniej skłonne do zwracania uwagi na wygląd, więc mogą być zainteresowane kimś brzydkim, ale jednocześnie te same grupy odrzucają inceli z innych, nie związanych z wyglądem przyczyn (światopogląd, osobowość). - Dziewczyny z grup 2, 3, 4 i 5 będą mieć o wiele rzadziej konto na Fotka i Badoo, niż dziewczyny z 1 grupy. Generalnie są miejsca w internetach, gdzie większość stanowi płeć męska, ale jest też mnóstwo miejsc, gdzie są same baby i facet pojawia się raz na ruski rok. Całkiem możliwe, że istnieją portale randkowe, na których jest więcej kobiet, choć pewnie jakieś mało popularne. - W każdej grupie oprócz 3 mogą znaleźć się zarówno osoby zainteresowane stałym związkiem jak i osoby chętne tylko na seks. Jeśli człowiek nie szuka związku i chce szybkiego seksu, to logiczne jest, że będzie (niezależnie od płci) szukać możliwie najbardziej atrakcyjnego fizycznie partnera. Mając do wyboru przystojnego i brzydkiego, każda pójdzie do łóżka z przystojnym. Gdybyście wy mieli do wyboru seks z ładną i brzydką, również wybralibyście ładną. Problem polega na tym, że statystycznie częściej to faceci niż kobiety są zainteresowani seksem bez zobowiązań, dlatego kobiety jako mniejszość mają w czym wybierać, a faceci jako większość są w stanie obniżyć wymagania, żeby tylko zamoczyć. Podsumowując: Zarówno po żeńskiej i męskiej stronie występują ludzie, którzy nie cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej i nie mogą sobie nikogo znaleźć, jednak nie mogą być ze sobą ze względu na skrajnie różne światopoglądy. Nie da się sparować wszystkich ludzie ze sobą, tak, żeby byli na „równym sobie” poziomie, ponieważ tam, gdzie jest nadmiar facetów, brakuje chętnych kobiet, a tam gdzie jest nadmiar kobiet, brakuje chętnych facetów.

Ok
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  27 October 2019
kendzior23
kendzior23: kobiety pomijają tych spokonych noralnych


Spokój wynika z miłości i bycia kochanym. Daje jedyną rzeczywistą radość. Każdy chce przebywać w otoczeniu spokojnego i radosnego człowieka niezależnie od płci. Reszta to kłamstwo i myślę, że u kobiety rodzi ból i żal. Podobnie jak o bezdusznie porzucających mężczyznach, nie wiem jakby musiałby siebie zakłamać aby nie odczuwać bólu.
Natomiast gdyby postępowali dobrze, i uczciwie postępowali byliby: radośni, skromni, spokojni. Nie żaden człowiek nie nudzi się będąc z osobą dobrą. A sympatycznie jest widzieć świat jej oczami, jej wrażliwość do tego co nas otacza, mądrość i szacunek. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.