Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia123
Bulinka92
Posty: 1 (po ~107 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Bulinka92
  5 września, o 16:49 (pierwszy post)

Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

Synapse
Posty: 9 (po ~521 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Synapse
  7 października, o 18:58

Uważam że na portalach społecznościowych lecą głównie na wygląd i kase, dodatkowo na intelekt i ogólnie szukają doznań co zaspokajający ich chwilowe potrzeby. Takich facetów jest garstka ale każdy facet ma w sobie to co jakaś dziewczyna będzie sobie cenić czy po prostu będzie jej się podobać, tyle że próżność kobiet na portalach jest o tyle daleko posunięta że uważają się na zbyt wyjątkowe i czują że mogą mieć każdego i mało kto jest ich wart. Tak jak kobiety uważają facetów że my tylko o jednym myślimy i do jednego dążymy, tak my faceci uważamy że kobiety tylko na kasę lecą itd. Ile w tym prawdy? Tyle co sobie sami dopowiemy bo mimo że każdy ma w sobie uogólnione obrazy drugich płci, to każdy z nas jednak nie jest książkowym przykładem tego co się ogólnie rozpowiada o facetach czy dziewczynach.

TypicalSeba
Posty: 5 (po ~162 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
TypicalSeba
  7 października, o 19:31

Taki post na stronie gdzie większość osób ocenia się po wyglądzie, no nieźle. Gdy dana osoba jest bogata i przystojna to łatwiej nam pominąć jego negatywne cechy, przecież zawsze można kogoś na boku dorwać i mamy idealne związki. Ludzie mówią że nie patrzą na pieniądze i wygląd, a tak naprawdę kalkulują to wszystko, tylko się nie przyznają bo boją się co inni na ten temat powiedzą.

Synapse
Posty: 9 (po ~521 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Synapse
  7 października, o 21:40

Zdrady są na porządku dziennym tak naprawdę, ba zdarzyło mi się poznać część dziewczyn w życiu co z rozmowy wynikało że mają chłopaka ale nudzi ich lub nie czują tego co na początku i na boku spotykają się zbinnymi.W najgorszym razie zakładają profile anonimowe na portalach dla dorosłych i tam już mają bardzo szeroki wybór do spełniania swoich zachcianek w zamia za nierzadko różne profity. Także to jedna z tych cech kobiet która bez względu jak głęboko ukrywana to zawsze będzie w środku, a mianowicie korzyści z relacji. Facet zawsze będzie chciał uprawiać seks a kobieta zawsze będzie dawać go nam ale nigdy tak naprawdę za darmo, nie koniecznie chodzi i pieniądze ale o status bycie z kims na poziomie. Taki przykład właśnie. Oczywiście to bardzo ogólne napisałem bo są dziewczyny co nie mają o sobie dużego mniemania, wiedzą że nie mogą mieć kogoś bo za wysokie progi dla niej i zadowalają się *niższą* sferą, lub np mają depresję (odziwo to bardzo pospolita choroba w naszych czasach) a więc zanurzone postrzeganie siebie, innych, świata.

Mery3008
Posty: 4 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mery3008
  2 dni temu o 11:45
Aganiok22
Aganiok22: Skąd w Was panowie takie bezsensowne opinie i generalizowanie że kobiety są materialistkami i jedyne co widzą to wymuskanego gogusia. Pewnie że są i takie panie, dla których mieć znaczy więcej niż być. Ale jest też na szczęście ogromna większość normalnych babeczek które chcą normalnego faceta. Z którym pójdą na spacer a nie przejadą się ogromną furą, z którym pójdą do kina a nie zasiądą przed kinem domowym, albo ugotują razem obiad zamiast iść do restauracji. Nie ma co się oszukiwać, pieniądze są ważne, ułatwiają życie, ale nie mogą przesłaniać tego o co chodzi w życiu. Co z tego że pan wygląda jak z okładki Men's Health, kiedy jedyne co potrafi powiedzieć to że właśnie nabył kolejny zegarek albo zainwestował w odżywkę do włosów. A reasumując, to ani my nie jesteśmy idealne, ani Wy całkiem wspaniali. I to jest właśnie fajne, że możemy się ścierać i docierać. Współczuję panom którzy myślą, że kobietom chodzi tylko o pieniądze, bo z takim nastawieniem to raczej za daleko nie zajdziecie.....


w punkt!!!!! bardzo dobrze napisane!!!! brawo :)
SlonecznaOwieczka
Posty: 90 (po ~318 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
SlonecznaOwieczka
  2 dni temu o 12:09

No, co? Skoro wygląda jak kulturysta, to widocznie lubi sport. Znajomość na zegarkach może sugerować fana techniki.

Pożądanie i bycie pożądanym jest zgubne. Do tego by być serdecznym, skromnym, radosnym, pomocnym nie trzeba specjalnych wartości intelektualnych czy fizycznych, tacy ludzie są lubiani w środowisku, przy nich czujemy się dobrze.

Synapse
Synapse: owy wynikało że mają chłopaka ale nudzi

Za dużo Dynastii, Klanu i zdecydowanie Twoja wyobraźnia. Myślisz, że ktoś będzie rozmawiał z obcą osobą o swoich problemach w związku? Miałbym problemy porozmawiać o powyższym z dobrym znajomym.

Uwielbiam elektryczne krzesło do masażu i stymulacji włosa, ale wpierw spróbuję rozciągania mięśni kołem lub konno. =) /Wyznania optymisty/

SlonecznaOwieczka
Posty: 90 (po ~318 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
SlonecznaOwieczka
  2 dni temu o 12:16

Co z tego, że facet jest zaradny życiowo: umie obrazek Hieronim Bosha powiesić, jeździć traktorem, tudzież klopsa zrobić, jak nie jest np. miły dla kobiety, czy też innych ludzi czy zwierząt?

Uwielbiam elektryczne krzesło do masażu i stymulacji włosa, ale wpierw spróbuję rozciągania mięśni kołem lub konno. =) /Wyznania optymisty/

Avatar użytkownika leon28leon28
Posty: 1078 (po ~135 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 174
leon28
  Wczoraj o 22:55
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka: Do tego by być serdecznym, skromnym, radosnym, pomocnym nie trzeba specjalnych wartości intelektualnych czy fizycznych, tacy ludzie są lubiani w środowisku, przy nich czujemy się dobrze.

cos w tym jest. powiedzialbym, ze nie tylko cos.
Poprzednia123