Bulinka92
Bulinka92
  5 września 2019 (pierwszy post)

Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę??

Ja myślę tak. Nie każde na to lecą, ale większość ich przeważnie tak :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
DirtyMarcin
Posty: 9 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 104
DirtyMarcin
  8 września 2019

No tak

AILIN7
Posty: 10 (po ~208 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 247
AILIN7
  8 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
d83dde13 ..
AILIN7
Posty: 10 (po ~208 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 247
AILIN7
  8 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Napisał do mnie jakiś gościu z końca polski 20 lat starszy że mam iść z nim na kawe. Nie czy chcę tylko że "mam iść" . Pierwszy raz widzę typa nawet sie nie przedstawił .
Była 4 w nocy . Napisałam że o tej porze śpie i nie wynajmę taksówki na drugi koniec polski. Zwyzywał mnie od materialistek ,że 2000% kobiet leci na kase ,że mnie blokuje bo jestem złym człowiekiem ,że pewnie mi wygląd nie podpasował (nawet fotek nie obadałam ) i na końcu że wszystkie są takie jak ja .

Ogólnie moje wnioski
Dla frustrata seksualnego bez umiejętności socjalnych wszystkie jesteśmy pazerne i złe . Łatwiej tak sobie wytłumaczyć niż dopuścić myśl że "a może jestem cringe i nie umiem ciekawie gadać z ludzmi " a "może to co proponuje kompletnie nie pasuje do poziomu znajomości miedzy nami, godziny , logistyki itd"

Dragon842
Dragon842
  8 września 2019

Ludzie mówią że kobiety lecą tylko na wygląd i pieniądze, faceci tylko chcą zaciągnąć do łóżka albo wykorzystać ale taka jest mentalność ludzi. Kierujemy się sterotypami które tak naprawdę do niczego nie prowadzą ale po co? Są kobiety które szukają oceniają ludzi po wyglądzie i po tym co posiadają ale czy każda? Oczywiście nie można wszystkich kobiet wrzucać do jednego worka, są kobiety wartościowe które kierują się zasadami. Uczuciowe szczere i naturalne, dużo jest takich kobiet. Co do facetów, są tacy co myślą tylko dolną częścią ciała. Bawią się uczuciami, kobiety traktują jak zabawkę ale nie każdy facet taki jest. W dzisiejszych czasach bez względu na płeć, ludzie oceniają powierzchownie i traktują przedmiotowo. Uczucia stają się narzędziem do manipulacji ludźmi, taka szara rzeczywistość. Na szczęście każdy człowiek jest inny i zawsze można poznać wartościowych ludzi, nikogo nie wiadomo na kogo trafimy dlaczego do ludzi trzeba podchodzić indywidualnie. Trafiamy na kogoś kto nie szanuje ani ludzi ani uczuć dlatego zaczynamy wszystkich traktować tak samo, są ludzie i ludzie. Traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany, w dzisiejszych czasach to sztuką jest. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  10 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐

Nie zapominajmy o statusie społecznym, np. jak ktoś jest gwiazdą popularnego programu to nie musi mieć ani wyglądu ani kasy, a i tak będzie miał +100 już na starcie. To samo na fotce, ten sam user, bez funkcji moda jest traktowany jak powietrze - dostaje funkcję i nagle ni stąd ni zowąd, masa propozycji znajomości itp.
AILIN7
AILIN7: Dla frustrata seksualnego bez umiejętności socjalnych wszystkie jesteśmy pazerne i złe . Łatwiej tak sobie wytłumaczyć niż dopuścić myśl że "a może jestem cringe i nie umiem ciekawie gadać z ludzmi " a "może to co proponuje kompletnie nie pasuje do poziomu znajomości miedzy nami, godziny , logistyki itd"

Słuchaj jak koleś ma wygląd, duże pieniądze i wysoki status, to nawet nie musi się odzywać - 99,9% kobiet same będą sobie zadawały pytania, same na nie odpowiadały, jeszcze poklepią takiego po ramieniu, że fajna ciekawa rozmowa była d83dde02
Co innego jak koleżka jest przeciętnym Mireczkiem, to musi odwalać małpie cyrki zabawiać tą samą kobietę ciekawą rozmową, zabierać w ciekawe miejsca, zaskakiwać prezentami itp. przy czym dalej jego szanse to 50%. Frustracja bierze się z tych kobiecych podwójnych standardów.

Iwa444
Iwa444
  10 września 2019

Stereotypy stereotypami 🙂 niemniej tu na fotce jest calkowity miszmasz. Trudno na wstępie określić intencję osoby, która do ciebie pisze a do tego łatwo mu tu udac kogoś kim nie jest. Szkoda, ze dzis ucieszki słowne czy wirtualne rekompensują braki w realnym życiu. Macie jakies pomysły jak oddzielic "ziarno od plew"?

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies pomysły jak oddzielic "ziarno od plew"?

Konto usunięte
Konto usunięte: łatwo mu tu udac kogoś kim nie jest

Sama sobie odpowiedziałaś.
Tomekk2019
Tomekk2019
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Stereotypy stereotypami 🙂 niemniej tu na fotce jest calkowity miszmasz. Trudno na wstępie określić intencję osoby, która do ciebie pisze a do tego łatwo mu tu udac kogoś kim nie jest. Szkoda, ze dzis ucieszki słowne czy wirtualne rekompensują braki w realnym życiu. Macie jakies pomysły jak oddzielic "ziarno od plew"?


Wyjsc z fotki
Tomekk2019
Tomekk2019
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy każdy mężczyzna myśli, że kobiety lecą tylko na ich wygląd i kasę?? 😐


To nie jest prawda. Nie tylko na kase ale najczesciej to facet musi byc "dostarczycielem zycia" a kobieta zawsze strona z niego czerpiaca.
Orinocoflow
Orinocoflow
  11 września 2019

Pytanie #1: dlaczego kobiety leca na tepych sk*** a tymi normalnymi gardza, po czym zostaja same z dzieckiem i desperacko szukaja wsrod tych normalnych?

selgros1987
selgros1987
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie #1: dlaczego kobiety leca na tepych sk*** a tymi normalnymi gardza, po czym zostaja same z dzieckiem i desperacko szukaja wsrod tych normalnych?

Bo większość kobiet sama szukała przygody, a teraz wielka dama. Bo większość bab to pindy głupie. A teraz szukają normalnych facet hehehe . Różowe paski panicznie się boją być singlem.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo większość kobiet sama szukała przygody, a teraz wielka dama. Bo większość bab to pindy głupie. A teraz szukają normalnych facet hehehe . Różowe paski panicznie się boją być singlem. leon28

panowie a co to kolko wzajemnej adoracji? czasami trzeba byc sk****, a jak nie, to grzecznie ustawiamy sie w kolejce ;-)
LawaN
LawaN
  19 września 2019

Ja tego tu nie rozumiem za co dostałam bana na kamerki A niektórzy mogą tak

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.