EspaniaMen
EspaniaMen
  29 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Witam,jako że często podróżuje do Hiszpanii panowie dodam tylko tyle polki to nie kobiety, Hiszpanki są niesamowicie piękne,lubią flirtować ,nie obchodzi je ile zarabiasz i czy wgl zarabiasz, Nie są blacharami ,nigdy ale to przenigdy Hiszpanka nie zapyta się ile zarabiasz,lub ile masz na koncie polka zrobi to zanim będzie znać twoje imię. Hiszpanki bardzo dbają o siebie na dodatek cellulit u Hiszpanek to prawdziwa rzadkość ,polkom daleko do tego, na koniec dodam Moja kobieta to Hiszpanka i jestem z nią w związku już 7 lat ból doopy zazdrosnych polek bezcenny Pozdrawiam

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

A jeśli chodzi o 500+ że wracają EspaniaMen - no akurat w tej kwestii się nie sprzeczam. Nie które niestety "biedactwa " wyjdą z motyka na księżyc. To jest różnica kulturowa / tradycja / mentalność. W Polsce mamy inna mentalność - pomiędzy województwami. I np takie kaczątko wypłynie na głębokie wody do Hiszpanii. Nie wie jak się tam poruszać , na początku jest piękna rozmowa , róże i życie jak w Mądrycie ale nawet w Pl i innych krajach jednak to mężczyzna jest przywódcą . Nie zna zasad - nie myśli że będzie jednak musiała zyc według tych norm i kończy się miłość - dzieciaki , konflikt. U Nas w Polsce Parze rodzi się dziecko - człowiek poważnieje. Wraca do korzeni , tradycji , zasad a co dopiero tam . W życiu bym TAKIEJ poprzeczki na siebie nie wzięła .

EspaniaMen
wpis jest ukryty
Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

A jeśli chodzi o 500+ EspaniaMen - że wracają stamtąd . Akurat w tej kwestii się nie sprzeczam. Nie które niestety "biedactwa" wyjdą z motyka na słońce. To jest różnica kulturowa / tradycja/mentalność . Nawet w Polsce mamy inna mentalność - między różnymi województwami ( Warszawiaki , Ślązaki , Górale [...] ). I np takie "pewne siebie " kaczątko wypłynie na głębokie wody do Hiszpanii ..nie wie jak się tam poruszać ( jara się milionowymi ludźmi , wesołością , krajobrazem , pełnym luzem ) na początku róże , rozmowa , seks , szmery bajery - życie jak w Madrycie - ale nawet w Pl i innych krajach jednak to mężczyzna jest przywódcą lub lubi czuć że nim jest i zaczynają się schodki. Nie zna tych zasad bądź nie myślała że będzie musiała według nich w przyszłości żyć , według pewnych norm i kończy się miłość - dzieciaki , obowiązki / konflikt. U nas w Pl rodzi się dziecko to nawet największa Patola poważnieje ! Wraca do tradycji , korzeni , zasad ( chociaż na chwilę i na niby ) bo ten pierwszy raz "ten ktoś " ma przyjść na świat - czar pryska . Zdarza się w tej chwili " pokłócić " CZAR PRYSKA I WYDUPIA Z HISZPANII DO PL PO 500+ 😂😂😂

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

Nie wiem jak daleko byli . :) Ale do czego dążę - że wszędzie znajdziesz "złych ludzi " , patologię , złodzieji , manipulantów itp pomijając urodę - bo to kwestia indywidualna. Popatrz miał byś same czarne ? No żyj w Hiszpani i miej wszystkie na jedno kopyto . Przyjedziesz do pl tyle fajnych mordek nagle / różnych zobaczysz że będziesz przez tydzień tańczył pogo z wrażenia :) my jak tam pojedziemy - ja jako kobieta świra dostanę na widok wooow ! 😍 hiszpanki młodej ślicznej ale właśnie o to chodzi - ludzi sliczniusich jest miliony . Są śliczności Azjatki , Chinka jakaś się znajdzie słodziutka . Amerykanka z tym czyms . Bądźmy " czlowiekami " !!! 😀

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

Włosi np jacy weseli , muzyczni ludzie ? Tak znamy ich takich ? A jak w życiu jest i Ci się przytrafi . Nawet w takich Włoszech na jakiego szatana trafisz . Że śpię* doli Ci życie do cna :)

EspaniaMen
wpis jest ukryty
oam
oam
  31 sierpnia 2019
Hola, hola! Chyba ktoś się tu zapomniał... A raczej o czyms. Ciekawe o czym... No taaak! O regulaminie!
1. NIE UBLIZAMY NIKOMU!
2. Do rozmów o seksie jest dzial seks!

Mila lektura:
https://fotka.com/regulamin/regulaminforum

GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019

Azjaaaa chyba zbyt dosadnie ten temat potraktowała...może temat jes jej bliski i dla tego ma tyle do napisania..... XD wylewna niewiasta.

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  1 września 2019

Czemu bliski ? Ja w Hiszpanii nie byłam także jeśli chodzi o obcokrajowców - nie podobają mi się. Ja wolę naszych Polaków :) a tak wkrecilam się w ten temat bo można by w sumie dużo tutaj przytoczyć. A i to że jestem od niedawna blondi to nie znaczy że gorsza :D po prostu nigdy nie miałam okazji się przejechać , fajnym autkiem to bym skorzystała. Lubię motory , fajne samochody. ☺

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  1 września 2019

Mój facet jak będę miała to może mieć i nawet fiata 126p. Najważniejsze by się przemieścić i zimą ciepło było. Reszta nie ma znaczenia. Tutaj była mowa że zaświeca się oczka na auto ? Pewnie że się zaświeca by zobaczyć . Nawet ulica przejedzie coś lepszego to każdy się spojrzy bo nie codziennie się widzi .

Kruchy1975
Posty: 1 (po ~11 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kruchy1975
  1 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieruchający wykryty.

d83dde02
GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019

Teraz to fury wszyscy mają ale jak Nyske albo Warszawe lub trabanta się zibaczy to wtedy ludzie się oglądają. Nikt nikogo tu po blond włosach nie ocenia XD brunetki też bywają blONdynkami

EspaniaMen
EspaniaMen
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hola, hola! Chyba ktoś się tu zapomniał... A raczej o czyms. Ciekawe o czym... No taaak! O regulaminie! 1. NIE UBLIZAMY NIKOMU! 2. Do rozmów o seksie jest dzial seks! Mila lektura:https://fotka.com/regulamin/regulaminforum

ołllll rozweselona paniusa poczuła sie urażona ,prawda kole w oczy ?

Ps jeszcze jedno polce powiesz komplement to sie dowartościuje i będzie zgrywać paniusie ,Hiszpanka pocałuje i zaprosi na randkę
GRADEK83
GRADEK83
  2 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hiszpanka pocałuje i zaprosi na randkę

Tak to tylko w bajkach
EspaniaMen
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.