EspaniaMen
EspaniaMen
  29 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Witam,jako że często podróżuje do Hiszpanii panowie dodam tylko tyle polki to nie kobiety, Hiszpanki są niesamowicie piękne,lubią flirtować ,nie obchodzi je ile zarabiasz i czy wgl zarabiasz, Nie są blacharami ,nigdy ale to przenigdy Hiszpanka nie zapyta się ile zarabiasz,lub ile masz na koncie polka zrobi to zanim będzie znać twoje imię. Hiszpanki bardzo dbają o siebie na dodatek cellulit u Hiszpanek to prawdziwa rzadkość ,polkom daleko do tego, na koniec dodam Moja kobieta to Hiszpanka i jestem z nią w związku już 7 lat ból doopy zazdrosnych polek bezcenny Pozdrawiam

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe nie tak głośno weś się weś XD

hahaha napisałam o autorze tematu, ale skoro sie wychyliłeś :rotfl:
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

O autora chodziło że tak otwarcie o tym napisałaś... ja ide na ksiedza więc mi nie wolno :ziober2:

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O autora chodziło że tak otwarcie o tym napisałaś... ja ide na ksiedza więc mi nie wolno

To idż przecież ksiądz tez bzyka, nic nie zmieni sutanna.Facet nadal pod nią jest facetem :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Po święceniu nie wolno mu ! Prawda? :woot:

praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po święceniu nie wolno mu ! Prawda?

d83dde02
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

W USA mają pastorów może u nas też kiedyś wprowadzą... Olać nie ide na księdza :nie: I co Ja teraz pocznę.

Tomekk2019
Tomekk2019
  31 sierpnia 2019

Pamietam jak pierwszy raz bylem w hiszpanii i zapytala mnie typiarka gdzie pracuje, a ze wtedy nie bylo sie czym chwalic to sie obrocila na piecie i poszla kiedy jej powiedzialem.

EspaniaMen
EspaniaMen
  31 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamietam jak pierwszy raz bylem w hiszpanii i zapytala mnie typiarka gdzie pracuje, a ze wtedy nie bylo sie czym chwalic to sie obrocila na piecie i poszla kiedy jej powiedzialem.

to była polka udająca Hiszpankę jednak jak zwykle jej nie wyszło nie przejmuj sie,polki dla Hiszpanów to worki na nasienie ,a one potem wracają do Pl i stoją w kolejkach z wnioskami do 500 +
Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019
https://www.goldenline.pl/grupy/Podroze/hiszpania/polacy-o-hiszpankach,733810/
TYLE O HISZPANKACH. Jak widać opinie są podzielone. Są piękne Hiszpanki jak i te grube , owłosione no i przeważnie każda to spróchniała gaduła. Z którą nie idzie wytrzymać. Dobrze że Ci się trafiła tą właściwą. Jednakże wszędzie znajdziesz "perle " w stoku siana. Nawet w tych parszywych i szpetnych Niemcach ☺ Pozdrawiam. Nie mam pojęcia czy można linki podawać .
Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

A jeśli chodzi o patrzenie do cudzej kieszeni - TO FAKT . My się szanujemy przynajmniej jako Polki. Oczy Nam się świecą na piękne rzeczy i to właśnie jest piękne. Nie chciała bym być Hiszpanka kokietka i jeszcze w najlepszym przypadku - dupodaja dla starego za darmo. I dla każdego jak One ;) A jednak dużo 40 Latków chce 20 łatkę nawet za żonę. - "coś za coś ". Mamy wiele zalet - jesteśmy piękne , dużo kobiet na poziomie jest inteligentnych , zaradnych , seksownych a nawet prowadzą własne działalności i są niezależne. Także nie obrażaj. Bo za grosz nie masz racji ☺☺☺

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

A po za tym jak byś podjechał za* bistym sutkiem na przejażdżkę to wcale bym nie pogardziła - chociaż dla własnej frajdy i przygody by się przejechać dobra furaaa. Yeaaah. A nie jestem blachara. To normalna kolej rzeczy dla normalnego człowieka - nawet faceta się na takie perły świeca oczka 🤗😀😀😀

Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

"autkiem" t9 :D

Tomekk2019
Tomekk2019
  31 sierpnia 2019
Azjaaaa
Azjaaaa: A jeśli chodzi o patrzenie do cudzej kieszeni - TO FAKT . My się szanujemy przynajmniej jako Polki. Oczy Nam się świecą na piękne rzeczy i to właśnie jest piękne. Nie chciała bym być Hiszpanka kokietka i jeszcze w najlepszym przypadku - dupodaja dla starego za darmo. I dla każdego jak One ;) A jednak dużo 40 Latków chce 20 łatkę nawet za żonę. - "coś za coś ". Mamy wiele zalet - jesteśmy piękne , dużo kobiet na poziomie jest inteligentnych , zaradnych , seksownych a nawet prowadzą własne działalności i są niezależne. Także nie obrażaj. Bo za grosz nie masz racji ☺☺☺


Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha leze ahahaahaha niezly trolling ahahahaha
Tomekk2019
Tomekk2019
  31 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Pamietam jak pierwszy raz bylem w hiszpanii i zapytala mnie typiarka gdzie pracuje, a ze wtedy nie bylo sie czym chwalic to sie obrocila na piecie i poszla kiedy jej powiedzialem. to była polka udająca Hiszpankę jednak jak zwykle jej nie wyszło nie przejmuj sie,polki dla Hiszpanów to worki na nasienie ,a one potem wracają do Pl i stoją w kolejkach z wnioskami do 500 +


Mnie w anglii pytali czy w Polsce wszystkie Polki tez sa latwe xD
Azjaaaa
Posty: 14 (po ~434 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Azjaaaa
  31 sierpnia 2019

Jeśli chodzi o "łatwość " to jesteśmy tylko ludźmi mimo że roznimy się płcią. Co to ma do rzeczy że Polka ? " W każdym kraju znajdziesz - dziś jest luźna konstrukcja świata. A np Czeszki nie ? To dopiero dupoodaje . Ojej nie zdążysz na nią spojrzeć a już Ci da . Już nie mówiąc o Azjatkach , Amerykankach. Co Ty myślisz że Hiszpanki czegoś nie oczekuja ? Oczywiście że tak . My hajsu One 7 dzieci by mogły się spełniać .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.