CichyMetal
Posty: 1 (po ~457 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
CichyMetal
  12 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni. Róbmy tak wszyscy jako faceci, bo inaczej będziemy mieli masę pustych księżniczek, zamiast fajnych wartościowych dziewczyn. Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11? Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

Tomekk2019
Tomekk2019
  16 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kto chce sie rozmażać proszę bardzo, nie mam nic przeciwko, nie posiadam chęci posiadania małego śliniacego się wrzeszczacego klona, po co mam robić nadzieję facetowi, któremu bedę musiała za jakis czas usługiwać, bo kobieta musi to czy tamto, sorry gregory, ja z tego kółka sie wyłamuję, bawcie się beze mnie.


Widze ze feministyczna, opresyjna propaganda zrobila swoje xD
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  16 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: kto chce sie rozmażać proszę bardzo, nie mam nic przeciwko, nie posiadam chęci posiadania małego śliniacego się wrzeszczacego klona, po co mam robić nadzieję facetowi, któremu bedę musiała za jakis czas usługiwać, bo kobieta musi to czy tamto, sorry gregory, ja z tego kółka sie wyłamuję, bawcie się beze mnie.

No to tak nie działa - natury nie oszukasz, tak jak nie wmówisz sobie że chcesz mieć 190 cm wzrostu i nagle zaczniesz rosnąć. Instynkt macierzyński działa u wszystkich samic ssaków jednakowo, tak samo jak u samców chęć kopulacji. Wyjątkami są tylko zaburzenia fizyczne / psychiczne kiedy np. kiedy ktoś ma zaburzoną podaż hormonów / uraz organów płciowych lub mózgu, albo jest ofiarą patorodzinki i nie chce powielać ich wzorców / latami opiekuje się chorym członkiem rodziny i nie chce w przyszłości też być dla kogoś ciężarem (bo podświadomie za jakieś tam swoje niespełnione ambicje obwinia właśnie tą osobę) itp. itd.

PS. Powielasz model typowej "nowoczesnej kobiety", jedne realizują się w korpo inne w sporcie ale finalnie po 40tce jest garść antydepresantów na śniadanie, butelka wina na kolacje i płacz w poduszkę z tęsknoty za utraconą szansą na rodzinę - chociaż może Ty będziesz tym jednym wyjątkiem potwierdzającym regułę d83dde02
Tutaj pięknie pokazane o co mi chodzi: https://youtu.be/09qT37paSZQ?t=85
praksyda
praksyda
  16 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Widze ze feministyczna, opresyjna propaganda zrobila swoje xD

Nie mam nic wspólnego z feministką, to baby niedobzykane, które mają coś nie tak z psychiką.
Konto usunięte
Konto usunięte: No to tak nie działa

Nie powiedziałam też, ze nie lubie facetów, czy ich unikam, wiem ze próbujecie mnie tu wcisnać w jakieś upatrzone regułki, ale tak moze coś w tym w sumie jest, opiekuję sie mamą, pracuje na 3 zmiany, mam 4 treningi w tyg, nie lubie zbytnio przebywac wśród tłumów na hehe imprezkach w pracy mnie wyciagają na rózne integracje i inne pijackie wyskoki, a ja wole w sobote włączyć sobie film, wypic ewentualnie somersbi i w niedziele rano smigam na trening.Mam towarzystwo na treningu najczęsciej męskie, w pracy też najwięcej rozmawiam z samcami, kobiety mnie troche nudzą, nie chce mi sie rozmawiać o uczuciach, kosmetykach i facetach w koło.
Moze udam się do głowologa xd
ps.les też nie jestem.
aax4la097
aax4la097
  16 sierpnia 2019

Witam a ja mam kajś i daje po prostu jak mi się podoba.

Tomekk2019
Tomekk2019
  16 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Widze ze feministyczna, opresyjna propaganda zrobila swoje xD Nie mam nic wspólnego z feministką, to baby niedobzykane, które mają coś nie tak z psychiką.MGTOWsweet: No to tak nie działa Nie powiedziałam też, ze nie lubie facetów, czy ich unikam, wiem ze próbujecie mnie tu wcisnać w jakieś upatrzone regułki, ale tak moze coś w tym w sumie jest, opiekuję sie mamą, pracuje na 3 zmiany, mam 4 treningi w tyg, nie lubie zbytnio przebywac wśród tłumów na hehe imprezkach w pracy mnie wyciagają na rózne integracje i inne pijackie wyskoki, a ja wole w sobote włączyć sobie film, wypic ewentualnie somersbi i w niedziele rano smigam na trening.Mam towarzystwo na treningu najczęsciej męskie, w pracy też najwięcej rozmawiam z samcami, kobiety mnie troche nudzą, nie chce mi sie rozmawiać o uczuciach, kosmetykach i facetach w koło. Moze udam się do głowologa xd ps.les też nie jestem.


Oj Magda nie musisz miec czegos wspolnego z nimi zeby tak pisac. Z reszta nie pisalem tego tak mega serio ze wiesz ze tak samo serio jakbys np stala 3 w kolejce do trumny zeby pozegnac kogos kogo nawet nie znalas albo pozegnac swojego bylego, ktory umarl z braku twojego zainteresowania ale jeszcze zyje twoja tesciowa a jego matka to mimo wszystko chcesz zeby nie wyszlo inaczej niz powinno. Tak serio...rozumiesz?
praksyda
praksyda
  17 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Magda nie musisz miec czegos wspolnego z nimi zeby tak pisac. Z reszta nie pisalem tego tak mega serio ze wiesz ze tak samo serio jakbys np stala 3 w kolejce do trumny zeby pozegnac kogos kogo nawet nie znalas albo pozegnac swojego bylego, ktory umarl z braku twojego zainteresowania ale jeszcze zyje twoja tesciowa a jego matka to mimo wszystko chcesz zeby nie wyszlo inaczej niz powinno. Tak serio...rozumiesz?

Dobra tam sru z życiowymi morałami, kazdy żyje tak jak mu odpowiada, dopóki nikomu nikt krzywdy nie robi i nie próbuje na siłe sobie go czy ją ustawić, ale w zwiazkach teraz ciękzo o dobre dopasowanie, ludzie kierują sie głownie pierwszym zauroczeniem, które i tak przemija, po latach okazuje się ze jedno lubi coś dla siebie robić a drugi próbuje go wyliczac z czasu i nie mają w sobie wsparcia, szukają tego u innych i czasem znajdują. Mnóstwo takich przykładów znam.
Teraz powiedz mi czemu sie ukrywasz, kim jesteś i po co udajesz tajemniczego?:D
arekon75
Posty: 1 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
arekon75
  17 sierpnia 2019
F0X
F0X: Uuuuu ból dupunii o wirtualne ocenusie które nie mają żadnego odwzorowania w rzeczywistym życiu Sugeruję wyjść na dwór i przewietrzyć się.

i tak jest kobiet więcej na świecie niż nas więc w czym problem
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  17 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powiedziałam też, ze nie lubie facetów, czy ich unikam

Ja nie pisałem, że unikasz facetów tylko, że nie chcesz założyć rodziny i zajmować się dziećmi - dwie zupełnie różne kwestie. Niemniej lepiej nie być w ogóle matką niż być złą matką, więc może dobrze robisz :)
Konto usunięte
Konto usunięte: .Mam towarzystwo na treningu najczęsciej męskie, w pracy też najwięcej rozmawiam z samcami, kobiety mnie troche nudzą, nie chce mi sie rozmawiać o uczuciach, kosmetykach i facetach w koło.

No i potwierdza się super szowinistyczna opinia, że statystyczna kobieta jest mniej inteligentna (nudniejsza) od statystycznego faceta d83dde02 Na fotce wygląda to podobnie - na 10 ciekawych gości jest 1 ciekawa kobieta... Z drugiej strony po co kobiety mają się silić na cokolwiek skoro mają cycki i zawsze wokół kręci się armia spermiarzy-białorycerzy gotowych skakać jak pacynka na każde jej skinienie?
Tomekk2019
Tomekk2019
  17 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Oj Magda nie musisz miec czegos wspolnego z nimi zeby tak pisac. Z reszta nie pisalem tego tak mega serio ze wiesz ze tak samo serio jakbys np stala 3 w kolejce do trumny zeby pozegnac kogos kogo nawet nie znalas albo pozegnac swojego bylego, ktory umarl z braku twojego zainteresowania ale jeszcze zyje twoja tesciowa a jego matka to mimo wszystko chcesz zeby nie wyszlo inaczej niz powinno. Tak serio...rozumiesz? Dobra tam sru z życiowymi morałami, kazdy żyje tak jak mu odpowiada, dopóki nikomu nikt krzywdy nie robi i nie próbuje na siłe sobie go czy ją ustawić, ale w zwiazkach teraz ciękzo o dobre dopasowanie, ludzie kierują sie głownie pierwszym zauroczeniem, które i tak przemija, po latach okazuje się ze jedno lubi coś dla siebie robić a drugi próbuje go wyliczac z czasu i nie mają w sobie wsparcia, szukają tego u innych i czasem znajdują. Mnóstwo takich przykładów znam. Teraz powiedz mi czemu sie ukrywasz, kim jesteś i po co udajesz tajemniczego?:D


Masakra x20 xD
Ja do ciebie zartem. Potem jeszcze zartem ze zartem a na koncu ty z jakims sru z zyciowym moralem xD xD teraz bede pisal wielkimi literami ze zartuje i kiedy zartuje. Wcale sie nie ukrywam lollll
praksyda
praksyda
  17 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masakra x20 xD Ja do ciebie zartem. Potem jeszcze zartem ze zartem a na koncu ty z jakims sru z zyciowym moralem xD xD teraz bede pisal wielkimi literami ze zartuje i kiedy zartuje. Wcale sie nie ukrywam lollll

dobra wierze, okej.. ale kim jesteś :rotfl:
praksyda
praksyda
  17 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie pisałem, że unikasz facetów tylko, że nie chcesz założyć rodziny i zajmować się dziećmi - dwie zupełnie różne kwestie. Niemniej lepiej nie być w ogóle matką niż być złą matką, więc może dobrze robisz :)

Fajne są dzieciaki na chwile, sama jestem chrzestna 2 i biorę je na wakacje przebywam z nimi, ale na dłuższa metę to nie bardzo, a widząc że w sklepie jakies małe lvl 3 w kolejce się drze piszczy, to mnie aż telepie tak mnie irytuje.
Nie rozczulam sie na widok małych dzieci, jak niektóre kobity" jakie fajne jejku, jaki słodziak....bla..bla"
No mały człowiek, który zaraz urośnie i bedzie nijaki jak większosć xd
Konto usunięte
Konto usunięte: No i potwierdza się super szowinistyczna opinia, że statystyczna kobieta jest mniej inteligentna (nudniejsza) od statystycznego faceta Na fotce wygląda to podobnie - na 10 ciekawych gości jest 1 ciekawa kobieta... Z drugiej strony po co kobiety mają się silić na cokolwiek skoro mają cycki i zawsze wokół kręci się armia spermiarzy-białorycerzy gotowych skakać jak pacynka na każde jej skinienie?

no niestety się z Toba zgodzę, tak wiem, mało która kobieta posiada analityczne myślenie, sama chyba tego nie posiadam, w pracy potrzebuję czesto pomocy faceta, mam kolege nawet który sam buduje dom i zupełnie sam wszystko robi jeszcze od fundamentów, po elektrykę, włożenie płytek, paneli itd..podziwiam skurczybyka, bo to zwykły Mirek zapierdziela sam na rodzinę a po godzinach siedzi na budowie, niedawno został dawcą szpiku i ma takie opanowanie w sobie, znam go 4 lata ani razu nie widziałm go w jakims uniesieniu i nerwach, dla mnie to jakiś nadczlowiek, jak on to robi :rotfl:
Chociaż widze po nim czesto zmeczenie czasem mi go szkoda.
praksyda
praksyda
  17 sierpnia 2019

co do kobiet, pracuje z kobietami też, maja rodziny żyją bardziej obowiązkami i ich zycie kreci sie wokół tego, wyjscie do kosmetyczki, czy z koleżanką na kawę mają za rozrywkę, nie mam nic do nich, skoro sie w tym czują dobrze, sprawia im radoche zwykła codziennosc praca, spędzanie wolnych chwil z dziecmi, przekazując im wiedzę, to normalne i potrzebne, niech bedzie jak najwięcej takich kobiet.
Podziwiam je za cierpliwość.

Tomekk2019
Tomekk2019
  18 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWsweet: Ja nie pisałem, że unikasz facetów tylko, że nie chcesz założyć rodziny i zajmować się dziećmi - dwie zupełnie różne kwestie. Niemniej lepiej nie być w ogóle matką niż być złą matką, więc może dobrze robisz :) Fajne są dzieciaki na chwile, sama jestem chrzestna 2 i biorę je na wakacje przebywam z nimi, ale na dłuższa metę to nie bardzo, a widząc że w sklepie jakies małe lvl 3 w kolejce się drze piszczy, to mnie aż telepie tak mnie irytuje. Nie rozczulam sie na widok małych dzieci, jak niektóre kobity" jakie fajne jejku, jaki słodziak....bla..bla" No mały człowiek, który zaraz urośnie i bedzie nijaki jak większosć xdMGTOWsweet: No i potwierdza się super szowinistyczna opinia, że statystyczna kobieta jest mniej inteligentna (nudniejsza) od statystycznego faceta Na fotce wygląda to podobnie - na 10 ciekawych gości jest 1 ciekawa kobieta... Z drugiej strony po co kobiety mają się silić na cokolwiek skoro mają cycki i zawsze wokół kręci się armia spermiarzy-białorycerzy gotowych skakać jak pacynka na każde jej skinienie? no niestety się z Toba zgodzę, tak wiem, mało która kobieta posiada analityczne myślenie, sama chyba tego nie posiadam, w pracy potrzebuję czesto pomocy faceta, mam kolege nawet który sam buduje dom i zupełnie sam wszystko robi jeszcze od fundamentów, po elektrykę, włożenie płytek, paneli itd..podziwiam skurczybyka, bo to zwykły Mirek zapierdziela sam na rodzinę a po godzinach siedzi na budowie, niedawno został dawcą szpiku i ma takie opanowanie w sobie, znam go 4 lata ani razu nie widziałm go w jakims uniesieniu i nerwach, dla mnie to jakiś nadczlowiek, jak on to robi Chociaż widze po nim czesto zmeczenie czasem mi go szkoda.


Tez sie z Wami zgodze. Widocznie jestesmy tak skonstruowani ze nie mozemy byc 2w1. Z drugiej strony to dobrze.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  18 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: widząc że w sklepie jakies małe lvl 3 w kolejce się drze piszczy, to mnie aż telepie tak mnie irytuje.

Madki wychowują przygłupów z deficytem dyscypliny, bo bezstresowe wychowanie itp. Tutaj Pan opisuje o co chodzi:
https://youtu.be/ejSVy1-QzVI - to obejrzeć koniecznie trzeba, poradnik dla każdej matki!

https://youtu.be/3Z0E7tizqvs
Konto usunięte
Konto usunięte: No mały człowiek, który zaraz urośnie i bedzie nijaki jak większosć xd

Optymistycznie jak zawsze - I like it! d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: mam kolege nawet który sam buduje dom i zupełnie sam wszystko robi jeszcze od fundamentów, po elektrykę, włożenie płytek, paneli itd..podziwiam skurczybyka, bo to zwykły Mirek zapierdziela sam na rodzinę a po godzinach siedzi na budowie

https://www.youtube.com/channel/UC2ZkH6j-mcIwLWRUcZD7-JQ/videos - chyba wiem o kogo chodzi d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: ich zycie kreci sie wokół tego, wyjscie do kosmetyczki, czy z koleżanką na kawę mają za rozrywkę

No i z takimi kobietami nie ma o czym gadać bez rekonesansu na pudelku czy innym odmóżdżającym szambie dla umysłowych brodzików, przykre ale teraz tego pełno. Takie kobiety później płaczą, że są tylko Pump&Dump ale skoro nie mają do zaoferowania niewiele ponad wadżajnę to jest jak jest d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.