CichyMetal
Posty: 1 (po ~457 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
CichyMetal
  12 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni. Róbmy tak wszyscy jako faceci, bo inaczej będziemy mieli masę pustych księżniczek, zamiast fajnych wartościowych dziewczyn. Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11? Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

praksyda
praksyda
  13 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Aro34
Aro34: Masz 0 połaczeń w parę. ale racja kto się ty przejmuje

Podobno w systemie FPeki mają ze głosowałam, jakieś bugi czy kit wie co tam mają za krzoki ci programiści.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  13 sierpnia 2019

dla mnie sprawa prosta 1 wrazenie jest na tak zostawiam Tak jesli nie to Nie .... a jeśli nie wzbudza żadnych emocji idę dalej hahahha

GRADEK83
GRADEK83
  13 sierpnia 2019
CichyMetal
CichyMetal: księżniczek

Ja tam wolę księżniczki
CichyMetal
CichyMetal: zamiast fajnych wartościowych dziewczyn


CichyMetal
CichyMetal: Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11

Mam te oceny w głębokim ciemnym miejscu... Ludzie biorący do siebie tego typu oceny powinny kupić sobie maść....maść

CichyMetal
CichyMetal: Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk
Nie mieć zdjęć i nie móc oceniać TYLE WYGRAĆ!

Konto usunięte
Konto usunięte: serio ktos się tym jeszcze przejmuje?

Jak widać chyba Tak XD

Jak wygram w lotka to wszystkie laski będą moje ? :woot:
GRADEK83
GRADEK83
  13 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście dalam ❌ znajomemu, ktory dal mi ❤️

HAŁ KUDŹ JU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRADEK83
GRADEK83
  13 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Ja to nawet sam sobie dałem NIE i dodałem się do czarnej listy.

MASOCHISTA XD
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 sierpnia 2019

ja co chwile na nie dostaje na X i mam to serdecznie w nosie

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  13 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MASOCHISTA XD

Spojrzałem kiedyś gościowi prosto w oczy i wygarnąłem mu wszystko co mi ślina na język przyniosła. Mało nie doszło do rękoczynów.....szkoda tylko ,że patrzyłem w lustro.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Damian241
Damian241
  13 sierpnia 2019

@ praksyda w realu według oceny każdego kryterium w skali od 1-10 wątpię żebyś tą trójkę wyciągnęła. Tutaj to nawet najbrzydsza kobieta na świecie dorobi się 10, bo większość osób którzy tutaj głosują to zboki :)))

GRADEK83
GRADEK83
  13 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: szkoda tylko ,że patrzyłem w lustro.

No ponoć za zbite lustro jest 7 lat nieszczęść to dopiero by było :ninja
Damian241
Damian241: to zboki :)))

Masz coś do ZBOKÓW! :ziober2:
praksyda
praksyda
  13 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: praksyda w realu według oceny każdego kryterium w skali od 1-10 wątpię żebyś tą trójkę wyciągnęła. Tutaj to nawet najbrzydsza kobieta na świecie dorobi się 10, bo większość osób którzy tutaj głosują to zboki :)))

Nie wiem czy akurat 3.d83dde0f Nie mam 25 ani 30 lat juz, więc w ocenianiu musieliby postawić kobity w podobnym wieku, wiadomo ze nie mam startu z zadbaną 25 latką, ale z ulaną już tak.d83dde02
Ja wiem że tu kazda moze być księżniczką, a naiwne samce slinią sie na byle waginę, wystarczy spojrzeć na stronę głowną.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam 25 ani 30 lat juz, więc w ocenianiu musieliby postawić kobity w podobnym wieku, wiadomo ze nie mam startu z zadbaną 25 latką, ale z ulaną już tak.

Nadrabiasz doświadczeniem, weźmiesz na randkę sernik jaglany i każdy fitnesiak Twój d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem że tu kazda moze być księżniczką, a naiwne samce slinią sie na byle waginę, wystarczy spojrzeć na stronę głowną.

Kolesie liczą, że jak będą się pucowali to laska zobaczy ich dobre serduszko i będzie z tego love story - a tu muka, bo świat bajek, baśni, telenoweli i komedii romantycznych nie pokrywa się z rzeczywistością d83dde02
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No ponoć za zbite lustro jest 7 lat nieszczęść to dopiero by było

Wszystko zależy od tego kto pierwszy wyprowadzi cios ,a jak wiadomo morda nie szklanka ,choć ząbki nie grzybki ,po deszczu nie rosną.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

praksyda
praksyda
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadrabiasz doświadczeniem, weźmiesz na randkę sernik jaglany i każdy fitnesiak Twój

Nie stosuje żadnej diety i golonke opierdzielę jak mam ochotę popije piwem i sruu, ale kiedys nawet jak mało jadłam to puchłam, bo spalania nie było.
jakbym miała w domu faceta co je tylko zdrowe żarcie a nie jak normalny facet, wygnałabym chyba:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolesie liczą, że jak będą się pucowali to laska zobaczy ich dobre serduszko i będzie z tego love story - a tu muka, bo świat bajek, baśni, telenoweli i komedii romantycznych nie pokrywa się z rzeczywistością

No z takim podejsciem, to ja im życze powodzenia, chyba ze jakaś Grazynka zraniona przez Januszka szuka równie rozpaczliwie jak oni, to sie moze dobiorą, kto tam ich wie.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie stosuje żadnej diety i golonke opierdzielę jak mam ochotę popije piwem i sruu, ale kiedys nawet jak mało jadłam to puchłam, bo spalania nie było.

Dieta cud - crossfit i sam głód d83dde02 Ja też bym nie wytrzymał z kobietą co ma świra na punkcie żarcia tj. weganka czy tam jakiś sportowy świr, która liczy kalorie w sałacie, teraz ludziom trochę z dobrobytu i kopiowania wykreowanego życia celebrytów trochę się W DUPACH POPRZEWRACAŁO d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: No z takim podejsciem, to ja im życze powodzenia, chyba ze jakaś Grazynka zraniona przez Januszka szuka równie rozpaczliwie jak oni, to sie moze dobiorą, kto tam ich wie.

Oni są tak spragnieni uwagi ze strony kobiet, że nawet "weź spłyń typie" jest dla nich jak miska wody dla kogoś kto przeszedł 20 km przez pustynię. Przykre, ale tak to wygląda w 2k19 - jedni faceci obracają po 8 lasek w każdy weekend, inni mają celibat.
GRADEK83
GRADEK83
  14 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: choć ząbki nie grzybki ,po deszczu nie rosną.

O tej końcówki nie słyszałem zapisze sobie w szarej komórce. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.