CichyMetal
Posty: 1 (po ~457 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
CichyMetal
  12 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Dawajcie im NIE, wtedy zobaczycie, jak Fotka się zmieni. Róbmy tak wszyscy jako faceci, bo inaczej będziemy mieli masę pustych księżniczek, zamiast fajnych wartościowych dziewczyn. Dlaczego to facet ma mieć średnio 8/11, a dzieczyny 10/11? Zmieńmy to tym prostym sposobem. Nawet jeśli nam si3r podoba jakaś dziewczyna, zaniżmy jej ocenę NIE, inaczej będziecie pompowali jej tą głupotę, że jest 11/10 i może sovie mieć każdego na pstryk

Damian241
Damian241
  14 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: praksyda: Nie stosuje żadnej diety i golonke opierdzielę jak mam ochotę popije piwem i sruu


To Ty normalnie więcej opędzlujesz niż ja xD No ale po części masz rację- linia powinna być gruba i wyraźna hehe
BossMen
BossMen
  14 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970


Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że oceny kobiet na tej stronie są znacznie, znacznie.. zawyżone. Aż do momentu kiedy to staje się śmieszne. Przykładowo w Internecie ja mam taką liczbę punktów, co przeciętna dziewczyna posiadająca 1.50m wzrostu, poważną nadwagę i twarz o urodzie kartofla :-)

Kolega MGTOW-Korwinista wyjaśnił dlaczego tak się dzieje.

...

Jednak, żeby specjalnie głosować na 'nie', to jest przesada. Po prostu bądźmy uczciwi w naszych ocenach.

Poza tym do wyboru powinna być też dostępna opcja 'Być Może'. TAK / NIE to zdecydowanie zbyt ograniczony wybór.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 sierpnia 2019
BossMen
BossMen: Poza tym do wyboru powinna być też dostępna opcja 'Być Może'.

Po co, 'Być Może' zawsze możesz profil pominąć.
HardStyled83ddd0a
BossMen
BossMen
  14 sierpnia 2019
Owad
Owad: BossMen: Poza tym do wyboru powinna być też dostępna opcja 'Być Może'. Po co, 'Być Może' zawsze możesz profil pominąć.


To by dało osobie otrzymującej taką ocenę do okazję do zastanowienia się.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 sierpnia 2019
BossMen
BossMen: To by dało osobie otrzymującej taką ocenę do okazję do zastanowienia się.

Czy ja wiem hmm, user może oddać decyzje i tak samo ja cofnąć po zastanowieniu się.
HardStyled83ddd0a
BossMen
BossMen
  14 sierpnia 2019
Owad
Owad: BossMen: Poza tym do wyboru powinna być też dostępna opcja 'Być Może'. Po co, 'Być Może' zawsze możesz profil pominąć.

W ogóle powinniśmy się zastanowić do czego służą te oceny. Nie sądzę, żeby była o strona randkowa, tym bardziej teraz, kiedy w Internecie grasuje tylu spermiarzy. Skoro nie jest to jest to strona randkowa, a raczej o ocenę zdjęć, powinno być więcej opcji, a przede wszystkim oceny powinny dotyczyć każdego zdjęcia z osobna, a nie całego profilu. Dane zdjęcie może być: 'dobre', 'kiepskie', 'takie sobie' i nie powinno być cofania oceny.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BossMen
BossMen: Skoro nie jest to jest to strona randkowa, a raczej o ocenę zdjęć, powinno być więcej opcji, a przede wszystkim oceny powinny dotyczyć każdego zdjęcia z osobna, a nie całego profilu. Dane zdjęcie może być: 'dobre', 'kiepskie', 'takie sobie' i nie powinno być cofania oceny.

Tak było lata temu kiedy była skala ocen od 1 do 10 plus możliwość oddania 11 dla osób z Klubu Gwiazda. Wówczas pierwsza ocena miał wpływ na średnią, nie ważne jakie zdjęcie się oceniło, potem można było również oddawać oceny od 1 do 10 + 11 na każde zdjęcie i oceniane zdjęcia miały swoja średnią, a teraz tylko widnieje tam cały czas + 10.
HardStyled83ddd0a
BossMen
BossMen
  14 sierpnia 2019

Ten wcześniejszy system był lepszy. Wtedy też ta strona działała lepiej.

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  15 sierpnia 2019
Aro34
Aro34: Osobiście powiem Ci że Nie ocenia się książki po okładce jeśłi ktoś mi daje na NIE to daje to samo, a tak to nie przejmuje się tym wcale


jedno proste zdanie, a jak bawi... mistrz
Tomekk2019
Tomekk2019
  15 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fascynujace ocenki na jakims serwisie randkowo-społecznosciowym, serio ktos się tym jeszcze przejmuje? nawet nie wiem kto daje jakie decyzje.


O idealny przyklad kobiecej hipergamii 45646 tak i zero polaczen w pare :D

Ja dawalem tylko typiarom ktore tutaj sie zarzekaja ze maja meza i jakie to one sa fajne bo go maja i kazdy jest glupi i stulejarz a one sie puszczaja za gwiazde w innym dziale xd
praksyda
praksyda
  15 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O idealny przyklad kobiecej hipergamii 45646 tak i zero polaczen w pare :D

xd
Nie mam czasu na samca, biegam.d83dde02

praksyda
praksyda
  15 sierpnia 2019

kto chce sie rozmażać proszę bardzo, nie mam nic przeciwko, nie posiadam chęci posiadania małego śliniacego się wrzeszczacego klona, po co mam robić nadzieję facetowi, któremu bedę musiała za jakis czas usługiwać, bo kobieta musi to czy tamto, sorry gregory, ja z tego kółka sie wyłamuję, bawcie się beze mnie.d83dde1c

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: biegam


Gradki za 1 miejsce :)
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  15 sierpnia 2019
Owad
Owad: Gradki :)

dzięki.d83dde04
Tomekk2019
Tomekk2019
  16 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: O idealny przyklad kobiecej hipergamii 45646 tak i zero polaczen w pare :D xd Nie mam czasu na samca, biegam.


"W pogoni za szczesciem" XD
Jako mlodszy kolega powiem ci: czasem terzeba sie zatrzymac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.