Rysko
Rysko
  27 lipca 2019 (pierwszy post)

Moderatorzy są złośliwi.Ok wasz cyrk wasze małpy, moich pieniędzy tu już nie zobaczycie i radzę wszystkim poznawać się na Real

oam
oam
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oam- a masz pewnosć, ze pisałam/ piszemy akurat o Tobie....??? Walnij w stół a nożyce...czy jakoś tak 😂
Oh, ostatnio plakalas o tym na dziale technicznym wiec bankowo i tym razem o to beczysz. :smutny: 🤣🤣

Ty generalnie jestes dobra, milusia jak ktos sie w czymś z Toba zgadza, a zmieniasz sie o 360stopni gdy ktos Ci zwróci o cos uwage.
A teraz żegnam Twą persone, ozieble. I więcej mnie nie przepraszaj.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, była takowa sytuacja. Nie musisz być zalogowany by dostac bana za aktywność na cudzym profilu, ktora lamie regulamin. Napisz do ktoregos FP, poda Ci dokładny powód jesli nie kojarzysz sytuacji z komentarzem. Możliwe ze byl to stary komentarz ktory ktos zobaczył i zgłosił.

Jeszcze nigdy nikt mi nie wytłumaczył dokładnie za co ban, a dostałem ich już kilka... powtarzam, nie komentowałem już od dłuzszego czasu zadnych zdjęc, a przynajmniej nic nie przychodzi mi do głowy. Nie wspominam o PW, bo podobno nie macie do nich dostępu i z prawnego punktu widzenia nie macie takiego prawa aby czytac cudzą korespondencję (teoretycznie, a co robicie czort jeden wie), więc zostają tylko komentarze. Zastanawiam się na ile ma to wspolnego z moją rozmową z Pauliną z FT i moim wnioskiem...
Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
oam
oam
  28 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Jeszcze nigdy nikt mi nie wytłumaczył dokładnie za co ban, a dostałem ich już kilka... powtarzam, nie komentowałem już od dłuzszego czasu zadnych zdjęc, a przynajmniej nic nie przychodzi mi do głowy. Nie wspominam o PW, bo podobno nie macie do nich dostępu i z prawnego punktu widzenia nie macie takiego prawa aby czytac cudzą korespondencję (teoretycznie, a co robicie czort jeden wie), więc zostają tylko komentarze. Zastanawiam się na ile ma to wspolnego z moją rozmową z Pauliną z FT i moim wnioskiem...
Jesli myslisz, ze dostales bana na komentarze bo nie mogles dostac na PW to jesteś w błędzie. :-) Jesli chcesz wyjasnic sprawę napisz do któregoś z FP, tutaj kontakt z FT jest zbędny. :-)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Celowo nie piszę o którą moderatorkę chodzi ale ostatnio trochę spusciła z tonu i nawet usunęła mnie z czarnej listy...


Konto usunięte
Konto usunięte: Walnij w stół a nożyce...czy jakoś tak 😂

Jak wyżej. Gdy pisałem o niestosownym zachowaniu moderatorki wiedziałem, ze się odezwie...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019

No i odezwała sie , a jakze. Pocisnęła komu trzeba, a odzew ukryła, bo przecież mod zawsze musi byc górą.

F0X
F0X
  28 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Rysko
Rysko: Moderatorzy są złośliwi
BartekI987
BartekI987: Jak wyżej. Gdy pisałem o niestosownym zachowaniu moderatorki wiedziałem, ze się odezwie...
Konto usunięte
Konto usunięte: No i odezwała sie , a jakze. Pocisnęła komu trzeba, a odzew ukryła, bo przecież mod zawsze musi byc górą.
No nie wierzę, każdy z was ma swoje przewinienia i nie dostaliście banów / kicków Z DUPY ZA DARMO więc przestańcie pisać jacy modzi są źłi bo oni tylko pełnią rolę jakie im w zaufania powierzono i muszą robić co robią bo to jest ich obowiązek. Tak ciężko jest wam przestrzegać regulaminu portalu ? Nie pokazywać nagich torsów na kamerkach, nie wyzywać kogoś w komentarzach od ladacznic czy wprowadzać na forum negatywnej atmosfery ? No święci się znaleźli.
Rysko
Rysko: moich pieniędzy tu już nie zobaczycie
Krzyżyk na drogę, zakup gwiazdy nie zwalnia z przestrzegania regulaminu Fotki Com.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019

Ale czy ja napisalam , ze chodzi mi o bana?? Chodzi mi o KONKRETNE zachowania KONKRETNYCH modów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.