Rysko
Rysko
  27 lipca 2019 (pierwszy post)

Moderatorzy są złośliwi.Ok wasz cyrk wasze małpy, moich pieniędzy tu już nie zobaczycie i radzę wszystkim poznawać się na Real

Ziemia
Ziemia
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: HALO! Tu Ziemia! Przeca nam nie wolno puszczać wodzy.


Póki jest zgodne z netykietą i nie ma obrażanka to IMO ok. :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby tak każdy patrzył na siebie i swoje zachowanie to nie byłoby problemów

Ja się źle zachowuje bo kąsam w te dni upalne i problemy są :jezyk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy jesteśmy istotami rozumnymi

Nie wszyscy bo Owady nie :)
HardStyled83ddd0a
Moderator
oam
oam
  28 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: Póki jest zgodne z netykietą i nie ma obrażanka to IMO ok. :D
276427642764
Owad
Owad: Ja się źle zachowuje bo kąsam w te dni upalne i problemy są
mnie nie ukąsisz, biorę witaminę B hahah :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie nie ukąsisz, biorę witaminę B hahah :D

Dam rady :)
HardStyled83ddd0a
Moderator
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  28 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli FT oraz MG nie widzą popełnionego błędu to znaczy, że go nie było.

Jeśli Himmler mówi do Dr. Mengele, że jego eksperymenty są etyczne to takie są i na co drążyć temat? d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Za nadużycia uprawnień, moderator wylatuje bezpowrotnie.

Ziemia
Ziemia: Za nieodpowiednie, nagminne zachowanie lecą oczka, więc tak nie do końca.

Krąży legenda, że przydupas MG kiedyś, gdzieś odpowiedział za swoje przewinienia, ale nikt tego nie widział - ten sam lvl co UFO w Strefie 51 d83dde02
Ziemia
Ziemia: Przy czym, ja uważam że modek to taki sam user i póki nie łamie regulaminu to ma prawo do jakichś pyskówek.

[mod] "wal się na cyce frajerze, czego do niej piszesz?"
[user] "mam prawo pisać z kim chce"
[mod] "/ban_user_7dni, powód "wprowadzanie niemiłej atmosfery"
[MG] "przecież widzisz powód bana, według moich informacji wszystko jest zgodne z netykietą, musisz poczekać do końca kary"
d83ddc4d
oam
oam
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli Himmler mówi do Dr. Mengele, że jego eksperymenty są etyczne to takie są i na co drążyć temat?
Jak możesz porównywać te dwie kwestie?! :mlotek:

Konto usunięte
Konto usunięte: Krąży legenda, że przydupas MG kiedyś, gdzieś odpowiedział za swoje przewinienia, ale nikt tego nie widział - ten sam lvl co UFO w Strefie 51
Toż to słabe taka rolę pełnić.
Konto usunięte
Konto usunięte: [mod] "wal się na cyce frajerze, czego do niej piszesz?" [user] "mam prawo pisać z kim chce" [mod] "/ban_user_7dni, powód "wprowadzanie niemiłej atmosfery" [MG] "przecież widzisz powód bana, według moich informacji wszystko jest zgodne z netykietą, musisz poczekać do końca kary"
Moderator pocisnal Ci od frajerów? :woot: A co bylo przed tym? Bo to jest kluczowe. Jesli nie zgadzasz sie ze zdaniem MG zawsze możesz napisać do FT.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019

A już myslałem, źe ten temat umrze. Już samo stwierdzenie, że jeśli MG nie stwierdza przewinienia, oznacza, że go w ogóle nie było jest sporym nadużyciem, wszak MG też człowiek, czyli istota omylna... czasem bardzo omylna. Osobiście potwierdzam aroganckie zachowania moderatorów, aczkolwiek muszę stwierdzić, że facetom na tej funkcji az tak nie "odbija". Moderatorka wypowiadająca się w tym wątku też swięta nie jest, przy czym na forum stara się zachowywać kulturalnie w porównaniu do PW. Celowo nie piszę o którą moderatorkę chodzi ale ostatnio trochę spusciła z tonu i nawet usunęła mnie z czarnej listy...d83dde31

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BartekI987
BartekI987: A już myslałem, źe ten temat umrze. Już samo stwierdzenie, że jeśli MG nie stwierdza przewinienia, oznacza, że go w ogóle nie było jest sporym nadużyciem, wszak MG też człowiek, czyli istota omylna... czasem bardzo omylna. Osobiście potwierdzam aroganckie zachowania moderatorów, aczkolwiek muszę stwierdzić, że facetom na tej funkcji az tak nie "odbija". Moderatorka wypowiadająca się w tym wątku też swięta nie jest, przy czym na forum stara się zachowywać kulturalnie w porównaniu do PW. Celowo nie piszę o którą moderatorkę chodzi ale ostatnio trochę spusciła z tonu i nawet usunęła mnie z czarnej listy...

Dam głowę, ze wiem o którą chodzi 😜 zwłaszcza co do tych pociśnięc na PW.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019

Przejrzałem teraz powiadomienia i się okazało, ze dostałem bana na pisanie komentarzy, przy czym nawet nie byłem wtedy zalogowany na fotce a od dawna nie komentowałem jakiegokolwiek zdjęcia. Dobrze się to wpisuje w temat tego wątku. Nie mam pojęcia za co dostałem bana, pewnie się nie dowiem.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Przejrzałem teraz powiadomienia i się okazało, ze dostałem bana na pisanie komentarzy, przy czym nawet nie byłem wtedy zalogowany na fotce a od dawna nie komentowałem jakiegokolwiek zdjęcia. Dobrze się to wpisuje w temat tego wątku. Nie mam pojęcia za co dostałem bana, pewnie się nie dowiem.

A dopiero ktos tu mi sugerowal ze to ja "nieogarnieta" bo jak noe mozna wiedziec za co ma sie bana..
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019

Bana dostałem o 13.27 do jutra, czyli na 24h. Zupełnie bez podania przyczyny chociaz rozumiem, że ban na dodawanie komentarzy musi być związany z komentarzami a nie z widzimisię moderatora/moderatorki. Tutaj na fotce jednak możliwe jest wszystko...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Bana dostałem o 13.27 do jutra, czyli na 24h. Zupełnie bez podania przyczyny chociaz rozumiem, że ban na dodawanie komentarzy musi być związany z komentarzami a nie z widzimisię moderatora/moderatorki. Tutaj na fotce jednak możliwe jest wszystko...

U mnie byla kiedys identyczna sytuacja. Prosilam o wyjasnienie i UDOWODNIENIE, bo od mcy nie komentowalam zdj. Ale nikt nawet nie raczył odpisac. Olewka totalna
oam
oam
  28 lipca 2019

Pociski na pw, zasugerowanie ze brakuje komus bolca :rotfl: leje. :ziew: Hipokryzja lvl hard, by płakać o takie coś a innym cisnąć ile wlezie i płakać że jest sie niewinnym. No cóż. :zonk:

BartekI987
BartekI987: Przejrzałem teraz powiadomienia i się okazało, ze dostałem bana na pisanie komentarzy, przy czym nawet nie byłem wtedy zalogowany na fotce a od dawna nie komentowałem jakiegokolwiek zdjęcia. Dobrze się to wpisuje w temat tego wątku. Nie mam pojęcia za co dostałem bana, pewnie się nie dowiem.
Owszem, była takowa sytuacja. Nie musisz być zalogowany by dostac bana za aktywność na cudzym profilu, ktora lamie regulamin. Napisz do ktoregos FP, poda Ci dokładny powód jesli nie kojarzysz sytuacji z komentarzem. Możliwe ze byl to stary komentarz ktory ktos zobaczył i zgłosił.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A dopiero ktos tu mi sugerowal ze to ja "nieogarnieta" bo jak noe mozna wiedziec za co ma sie bana..

Ja na pewno tego nie sugerowałem. Owszem tutaj wiesz tyle ile ktos raczy powiedziec. A wydawałoby się, ze zakładając blokadę za złamanie jakiegoś punktu regulaminu dla obeznanego moderatora nie jest problemem wskazanie tego punktu, który rzekomo złamalismy. Tutaj wystarczy napisać, ze został złamany regulamin... albo nic nie napisac tak jak w powiadomieniu.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019

Oam- a masz pewnosć, ze pisałam/ piszemy akurat o Tobie....??? Walnij w stół a nożyce...czy jakoś tak 😂

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.