leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?
jesli tak, to jak zareagowaliscie?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 sierpnia 2019

Widuje go dość często. 😆 jest wyjątkowo charakterystyczny. No ale to na tyle. Nic więcej w tym temacie nie powiem

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  12 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Widuje go dość często. 😆 jest wyjątkowo charakterystyczny. No ale to na tyle. Nic więcej w tym temacie nie powiem
oooo proszę! :D to zapytaj go czy da Ci podziwiać widoki z tego bombowca. :D
Konto usunięte
Konto usunięte:
no to jak? :D
Damian
Damian
  12 sierpnia 2019

Raz widziałem StewardesseSare w Rajanerze, ale nie zagadałem, bo się wstydziłem.

oam
oam
  12 sierpnia 2019
Damian
Damian: Raz widziałem StewardesseSare w Rajanerze, ale nie zagadałem, bo się wstydziłem.
nie wierzę 🤣🤣
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 sierpnia 2019

Oam on nie wie że ja wiem. Pewnie teraz będzie się rozglądał baczniej a szkoda 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

AdBr
AdBr
  12 sierpnia 2019

Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :) A tak na poważnie to jedna z fotkowiczek pracuje w sklepie koło mnie ale człowiek już za stary i za poważny żeby palnąć: "Cześć, widziałem Cię na Fotce!" ;)

AdBr
AdBr
  12 sierpnia 2019

Szanse spotkania kogoś z Fotki więc istnieją, ale jak to z reguły bywa, nie każdy chce z tej szansy skożystać lub nie potrafi. Ja osobiście tego nie robię chociaż nic mnie przed tym nie "trzyma".

oam
oam
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :) A tak na poważnie to jedna z fotkowiczek pracuje w sklepie koło mnie ale człowiek już za stary i za poważny żeby palnąć: "Cześć, widziałem Cię na Fotce!" ;)
No co Ty, zagadaj! :D Moze to bedzie początek fajnej znajomości :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Szanse spotkania kogoś z Fotki więc istnieją, ale jak to z reguły bywa, nie każdy chce z tej szansy skożystać lub nie potrafi. Ja osobiście tego nie robię chociaż nic mnie przed tym nie "trzyma".
osobiście poznalam kilka osób z fotki w prawdziwym życiu, na kilka również natrafilam na ulicy choc akurat z tymi nie zamienilam ani slowa, sa w tym gronie osoby ktora wciąż sa aktywne :-)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :)
No patrz a ja w czeladzi nigdy nie byłam :> więc raczej marne szanse.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

AdBr
AdBr
  13 sierpnia 2019

@anfet4minka- No i dobrze , że nie byłaś bo tak naprawdę nic tu szczególnego nie istnieje co mogłoby Cię tu "przywiać" choćby z chęci zobaczenia czy zwiedzenia;) Chodzi taka opowieść ,że jak chcesz zdenerwować kogoś z Czeladzi to zapytaj go gdzie jest dworzec kolejowy ;) No i to jest tyle i aż tyle atrakcji o Czeladzi. Nie odbiegając znacznie od tematu myślę, że tak naprawdę zależy w jakim celu fotkowicze zakładają profile na fotce. Jedni po to żeby zabić czas i "poklikać" z kimś, inni szukają drugiej połówki. W tym wypadku akurat trochę szkoda byłoby szansę zagadania odpuścić. No ale jeden wymięknie a jeden nie.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Widuje go dość często. 😆 jest wyjątkowo charakterystyczny. No ale to na tyle. Nic więcej w tym temacie nie powiemleon28

i sploszylas fotkowicza na dobre
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 sierpnia 2019
leon28
leon28: i sploszylas fotkowicza na dobre

Przeciwnie. Czytałem od początku. Już mnie Olka wołała do odpowiedzi ale nie do końca się wpisuję w ten ciekawy wątek. Nikogo nie rozpoznałem. U mnie wszystko na odwrót działa np:

pisze do jakiejś do kobiety komentarz albo priv wiadomość. Ona odpisuje:
-Cześć pamiętasz mnie?
-Nie
-Przychodziłam z Kaśką na imprezy które organizowaliście w klubie studenckim
-Nie kojarzę
-Przechodziłeś dzisiaj obok mnie. Nie powiedziałeś mi cześć. Następnym razem powiedz!

Albo pisze do mnie fotkowiczka że mnie pamięta z czasów jak była na praktykach w salonie fryzjerskim.

Raczej kojarzą mnie na ulicy osoby z działalności społecznej, charytatywnej a w czasach szkolnych z samorządowej. Znali mnie uczniowie innych klas a nawet nauczyciele którzy mnie nie uczyli i czasem ktoś zagaduje.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej kojarzą mnie na ulicy osoby z działalności społecznej, charytatywnej a w czasach szkolnych z samorządowej. Znali mnie uczniowie innych klas a nawet nauczyciele którzy mnie nie uczyli i czasem ktoś zagaduje.

tak czy siak, to chyba sympatyczne.
mi od momentu zalozenia tego tematu udalo sie spotkac kolejne sympatyczne osoby z forum (pozdrowienia).
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 września 2019
leon28
leon28: tak czy siak, to chyba sympatyczne.

Tak. Test to miłe gdy ktoś zagaduje na ulicy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Pure4
Pure4
  9 września 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?


Ja nie rozpoznałam nikogo, ale mnie rozpoznano kiedyś. ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.