Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12345
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 135
leon28
  24 lipca, o 19:52 (pierwszy post)

czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?
jesli tak, to jak zareagowaliscie?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -61 | BluzgometrTM: 79
anfet4minka
  12 sierpnia, o 15:31

Widuje go dość często. 😆 jest wyjątkowo charakterystyczny. No ale to na tyle. Nic więcej w tym temacie nie powiem

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
oam
  12 sierpnia, o 16:22
anfet4minka
anfet4minka: Widuje go dość często. 😆 jest wyjątkowo charakterystyczny. No ale to na tyle. Nic więcej w tym temacie nie powiem
oooo proszę! :D to zapytaj go czy da Ci podziwiać widoki z tego bombowca. :D
BombowcaKierowca
BombowcaKierowca:
no to jak? :D
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ descuida digga, estoy listo para atraparte de una vez por todas, ade!
Damian
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 539
Damian
  12 sierpnia, o 17:12

Raz widziałem StewardesseSare w Rajanerze, ale nie zagadałem, bo się wstydziłem.

oam
oam
  12 sierpnia, o 18:33
Damian
Damian: Raz widziałem StewardesseSare w Rajanerze, ale nie zagadałem, bo się wstydziłem.
nie wierzę 🤣🤣
GRADEK83
Regulamin Forum. ¦ descuida digga, estoy listo para atraparte de una vez por todas, ade!
anfet4minka
  12 sierpnia, o 20:56

Oam on nie wie że ja wiem. Pewnie teraz będzie się rozglądał baczniej a szkoda 😆

Я удалю secret chat

AdBr
AdBr
  12 sierpnia, o 21:33

Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :) A tak na poważnie to jedna z fotkowiczek pracuje w sklepie koło mnie ale człowiek już za stary i za poważny żeby palnąć: "Cześć, widziałem Cię na Fotce!" ;)

AdBr
AdBr
  12 sierpnia, o 22:00

Szanse spotkania kogoś z Fotki więc istnieją, ale jak to z reguły bywa, nie każdy chce z tej szansy skożystać lub nie potrafi. Ja osobiście tego nie robię chociaż nic mnie przed tym nie "trzyma".

oam
oam
  12 sierpnia, o 22:24
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :) A tak na poważnie to jedna z fotkowiczek pracuje w sklepie koło mnie ale człowiek już za stary i za poważny żeby palnąć: "Cześć, widziałem Cię na Fotce!" ;)
No co Ty, zagadaj! :D Moze to bedzie początek fajnej znajomości :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Szanse spotkania kogoś z Fotki więc istnieją, ale jak to z reguły bywa, nie każdy chce z tej szansy skożystać lub nie potrafi. Ja osobiście tego nie robię chociaż nic mnie przed tym nie "trzyma".
osobiście poznalam kilka osób z fotki w prawdziwym życiu, na kilka również natrafilam na ulicy choc akurat z tymi nie zamienilam ani slowa, sa w tym gronie osoby ktora wciąż sa aktywne :-)
GRADEK83
anfet4minka
  7 dni temu o 07:30
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe anfet4minke to widzę często ale na fotce choć niedaleko mnie gdzieś krąży :)
No patrz a ja w czeladzi nigdy nie byłam :> więc raczej marne szanse.

Я удалю secret chat

AdBr
AdBr
  7 dni temu o 09:48

@anfet4minka- No i dobrze , że nie byłaś bo tak naprawdę nic tu szczególnego nie istnieje co mogłoby Cię tu "przywiać" choćby z chęci zobaczenia czy zwiedzenia;) Chodzi taka opowieść ,że jak chcesz zdenerwować kogoś z Czeladzi to zapytaj go gdzie jest dworzec kolejowy ;) No i to jest tyle i aż tyle atrakcji o Czeladzi. Nie odbiegając znacznie od tematu myślę, że tak naprawdę zależy w jakim celu fotkowicze zakładają profile na fotce. Jedni po to żeby zabić czas i "poklikać" z kimś, inni szukają drugiej połówki. W tym wypadku akurat trochę szkoda byłoby szansę zagadania odpuścić. No ale jeden wymięknie a jeden nie.

Poprzednia12345