leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?
jesli tak, to jak zareagowaliscie?

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  25 lipca 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce? jesli tak, to jak zareagowaliscie?

Na szczęście nikogo z fotki nie spotkałem :)
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście nikogo z fotki nie spotkałem :)
Dlaczego na szczęście? d83dde0f
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego na szczęście?

Może dlatego że by było :box:
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  25 lipca 2019
Owad
Owad: Może dlatego że by było
hahaha :lol: oby to nie był ten powód :D
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba w 2007 login zawsze mam ten sam nie licząc kilku lewych kont które miałem ale to dawno temu a tak to zawsze ten sam login.
A później nic nie moderowałeś? Tak od 2011?
Konto usunięte
Konto usunięte: Podkoszulek dostałem wtedy a nawet dwa czarny i biały mam gdzieś w szafie :D No i kubek ale kubek wysłałem kumpelce ale nawet nie wiem której XD
Fajowe! Fotki Twoje? :D
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lipca 2019
Owad
Owad: Na dyskotece dużo razy. Jak zareagowałem, podszedłem do niej/nich przywitałem się i za pytałem czy nie masz czasem Fotki.com bo cie tam widziałem, a ona/one ze tak to dalej rozmowa drinki i zabawa :)leon28


Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście nikogo z fotki nie spotkałem :) leon28

czyli nowy sposob podrywu, na fotke ;-)
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A później nic nie moderowałeś? Tak od 2011?

Proponowali mi ale ładnie dziękowałem... niech młodsi się w to bawią :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Fotki Twoje? :D

Samoyebki XD
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 lipca 2019
leon28
leon28: czyli nowy sposob podrywu, na fotke ;-)

Nie wiem jak to jest z podrywem, ale jeśli potencjalna partnerka miałaby fotkę, moja podejrzliwość wzrosłaby o 500% d83dde02
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak to jest z podrywem, ale jeśli potencjalna partnerka miałaby fotkę, moja podejrzliwość wzrosłaby o 500% leon28

ze tak sie spytam, podejrzliwosc z jakiego powodu?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 lipca 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?


Nie miałam okazji :)
Chyba, ze spotkanie się na kawę/piwo sięliczy? Wtedy tak :)

Miałam natomiast sytuacje, gdzie będąc na mieście dostałam PW od jakiegos chlopaka, ktory pytał, czy chwile temu nie mijal mnie na takiej czy takiej ulicy Bylam w lekkim szoku :ninja:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  26 lipca 2019

A mi się zdarzyło rozpoznac dziewczynę z fotki. Okazało się, ze przez pewien czas jezdzilismy do pracy tym samym autobusem. Za kazdym razem gdy widziałem ją w autobusie to twarz wydawała mi się jakas znajoma. W zatłoczonym autobusie nie miałem odwagi zapytac obcej dziewczyny o fotkę ale zrobiłem to na fotce gdy po raz n-ty trafiłem na jej profil. Ogolnie to całkiem przypadkowo na kogos z fotki (bez umawiania się) trafiłem w sumie ze 3-4 razy. Oczywiscie były to profile z mojego miasta.

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 lipca 2019
leon28
leon28: ze tak sie spytam, podejrzliwosc z jakiego powodu?

Oj userzy z fotki mają bardzo często "ciekawą" przeszłość, a nawet teraźniejszość... Kiedy dziewczyna ma konto na fotce to szansa, że jest samotną mamą która młodość spędziła w objęciach lokalnego chuligana lub ma na osiedlu ksywkę "lodzia" bardzo szybko rośnie do 90% d83dde09 Ja bym zalecał ostrożność w relacjach z dziewczynami mającymi konto na tym portalu, które miałyby wyjść poza obszar czatu / forum / PW d83dde0a
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym zalecał ostrożność w relacjach z dziewczynami mającymi konto na tym portalu, które miałyby wyjść poza obszar czatu / forum / PW


myslisz, ze bycie tutaj stygmatyzuje?
BartekI987
BartekI987: W zatłoczonym autobusie nie miałem odwagi zapytac obcej dziewczyny o fotkę ale zrobiłem to na fotce gdy po raz n-ty trafiłem na jej profil.


to tez jakis sposob na nowe znajomosci. widac, ze cos w sobie miala, skoro ja zapamietales.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 lipca 2019
leon28
leon28: myslisz, ze bycie tutaj stygmatyzuje?

Zależy kto w jakim środowisku się obraca, ale konto na fotce gdzie 95% wpisów to wypociny spermiarzy spod znaku "ale jesteś piękna" to raczej nie jest powód do dumy na poziomie przynależenia do MENSy.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ...to raczej nie jest powód do dumy na poziomie przynależenia do MENSy.

Akurat przynaleznosc do MENSY to tez nie jest jakis powod do dumy. Oni płacą co rok składkę za to..., ze są ineligentni. Paradoksalnie wychodzi na to, ze az tacy inteligentni to oni nie są ☺ a juz na pewno nie tak jak ten, co to wszystko wykminił i zgarnia kasę od zakompleksionych "yntelygentów" ktorzy płacą za to zeby poczuc się lepszymi od innych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.