leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?
jesli tak, to jak zareagowaliscie?

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  27 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Akurat przynaleznosc do MENSY to tez nie jest jakis powod do dumy.

XXI wiek, inteligencja nie jest powodem do dumy - wielka dupa Kim Kardashian, albo typ co sobie wytatuował/pociął gębę to już co innego, szacuneczek gawiedzi lvl 999.
https://youtu.be/CXSz0bA9CiE
BartekI987
BartekI987: Oni płacą co rok składkę za to..., ze są ineligentni.

Oni płacą składkę, bo stowarzyszenie utrzymuje się z wpłat członków i działa pro bono. Jak chcesz pograć w WoW'a ze znajomymi bo macie takie hobby to też musisz wykupować subskrypcję - takie to proste.
PS. Rządom czy nawet lokalnym władzom wygodniej utrzymywać armię półdebili o niskich potrzebach egzystencjalnych z socjalu niż finansować projekty garstki ludzi super inteligentnych. W wyborach głos Sebixa IQ 82 ma taką samą wartość co Einsteina IQ 156, przy czym Harnaś/Żubr jest tańszy niż cyklotron, ot cała tajemnica.
BartekI987
BartekI987: Paradoksalnie wychodzi na to, ze az tacy inteligentni to oni nie są ☺ a juz na pewno nie tak jak ten, co to wszystko wykminił i zgarnia kasę od zakompleksionych "yntelygentów" ktorzy płacą za to zeby poczuc się lepszymi od innych.

Paradoksalnie nie wiesz jak działają organizacje takie jak MENSA, a samo nazwanie członków "zakompleksionymi yntelygentami" jasno pokazuje kto tu jest zakompleksiony i z pewnością nie jest "yntelygentem".
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: XXI wiek, inteligencja nie jest powodem do dumy - wielka dupa Kim Kardashian, albo typ co sobie wytatuował/pociął gębę to już co innego, szacuneczek gawiedzi

Akurat nie miałem tego na mysli, ze samo bycie inteligentnym nie jest powodem do dumy ale zinterptetowałes moj wpis na swoj sposob. Mozna byc inteligentnym i nie należec do MENSY. Chodziło mi o to, ze przynaleznosc do tej społeczmosci raczej jest dla samych członkow sposobem na pochwalenie się całemu swiatu ze są inteligentniejsi od 99% społeczenstwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oni płacą składkę, bo stowarzyszenie utrzymuje się z wpłat członków i działa pro bono. Jak chcesz pograć w WoW'a ze znajomymi bo macie takie hobby to też musisz wykupować subskrypcję - takie to proste.


A zastanawiałes się jakie realne koszty ponosi MENSA i co w zamian otrzymuje członek takiego stowarzyszenia? W zasadzie tylko poczucie wyzszosci z powodu udokumentowanego wysokiego IQ.

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Rządom czy nawet lokalnym władzom wygodniej utrzymywać armię półdebili o niskich potrzebach egzystencjalnych z socjalu niż finansować projekty garstki ludzi super inteligentnych. W wyborach głos Sebixa IQ 82 ma taką samą wartość co Einsteina IQ 156, przy czym Harnaś/Żubr jest tańszy niż cyklotron, ot cała tajemnica.


Tutaj muszę sie z Tobą zgodzic, chociaż Ameryki nie odkryłeś. Zawsze tak było, ze łatwiej steruje się ogłupionym stadem baranów. Dużą zasługę w tym wszystkim mają media, ktore kształtują poglądy przeciętnego kowalskiego programami typu "trudne sprawy" i innymi smieciowymi produkcjami. Widz ma byc bierny, a jego działania ograniczac się mają do wysyłaniu smsów w programach typu "taniec z gwiazdami". W serwisach informacyjnych podawana jest gotowa papka, w taki sposob, zeby Kowalski myslał, ze cos z tego rozumie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Paradoksalnie nie wiesz jak działają organizacje takie jak MENSA, a samo nazwanie członków "zakompleksionymi yntelygentami" jasno pokazuje kto tu jest zakompleksiony i z pewnością nie jest "yntelygentem".


No pewnie, ze nie jestem "yntelygentem". Nawet nie zauważyłeś, ze napisałem to z pejoratywną konotacją. Co innego jesli mowimy o inteligencji, tutaj już nie zaprzeczę ale przez wrodzoną skromnosc nie będę się rozpisywać...
DonMartin
DonMartin
  27 lipca 2019

Witam.
Nie nie zdarzyło mi się przypadkiem, poznać żadnej kobiety w realu z tego czy innego portalu randkowego.
Wszystkie spotkania, są bardzo wnikliwie przeze mnie weryfikowane.
Pozdrawiam

Tomekk2019
wpis jest ukryty
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  28 lipca 2019
BartekI987
BartekI987: Chodziło mi o to, ze przynaleznosc do tej społeczmosci raczej jest dla samych członkow sposobem na pochwalenie się całemu swiatu ze są inteligentniejsi od 99% społeczenstwa.

BartekI987
BartekI987: A zastanawiałes się jakie realne koszty ponosi MENSA i co w zamian otrzymuje członek takiego stowarzyszenia? W zasadzie tylko poczucie wyzszosci z powodu udokumentowanego wysokiego IQ.

Zasadniczo chodzi o to, że ludzie o na podobnym poziomie i podobnych zainteresowaniach skupiają się w tych samych miejscach / organizacjach - dlatego Sebix IQ 82 spotkasz w klubie/dyskotece, gdzie też płaci za możliwość dołączenia się do reszty (szef dyskoteki jeździ nowym Mercem, a on starym BMW e36), przeciętny Mireczek IQ 95 płaci za kino / basen (gdzie szef kin Helios ma swojego kierowcę i luksusowego Lexusa, a Mireczek Opla z giełdy), natomiast ktoś z IQ powyżej 130 IQ płaci za członkostwo w MENSie... Tak to działa.

Masz tam grupy szachowe, brydżowe, matematyczne itp. Tak jak Sebix może iść do klubu tylko po to, żeby posiedzieć przy barze, Mireczek iść na basen tylko po to żeby przesiedzieć godzinę w Jacuzzi, tak ktoś z IQ > 130 może sobie iść tylko, żeby mieć kwit który otwiera mu szanse członkostwa w najlepszych uczelniach na świecie. Każdy sobie korzysta jak uważa za słuszne i sam prowadzi rachunek zysków i strat.
PS. Idąc tokiem myślenia "zastanawiałeś się ile realnie zarabia...", to należałoby żyć w jaskini i ogryzać mech spod kamienia, żeby nikt przypadkiem nie zarobił.

BartekI987
BartekI987: Tutaj muszę sie z Tobą zgodzic, chociaż Ameryki nie odkryłeś. Zawsze tak było, ze łatwiej steruje się ogłupionym stadem baranów. Dużą zasługę w tym wszystkim mają media, ktore kształtują poglądy przeciętnego kowalskiego programami typu "trudne sprawy" i innymi smieciowymi produkcjami. Widz ma byc bierny, a jego działania ograniczac się mają do wysyłaniu smsów w programach typu "taniec z gwiazdami". W serwisach informacyjnych podawana jest gotowa papka, w taki sposob, zeby Kowalski myslał, ze cos z tego rozumie.

To jest bardzo wygodne, zwalać wszystko na "złe media" ale media wychodzą tylko naprzeciw oczekiwaniom większości, a większość jest po prostu głupia. Ponad połowa ludzi nie byłaby w stanie przetrawić niczego co wymagałoby skupienia uwagi na 5 min. lub samodzielnej oceny sytuacji. Populistyczne stwierdzenie "ogłupione stado baranów", nie jest prawdziwe - ci ludzie są po prostu głupi, a ci cwani, inteligentni i pozbawieni skrupułów to wykorzystują.
Prosty (lecz raczej niezbyt miarodajny ze względu na wyjątkowo duże skupienie idiotów na fotce) eksperyment - wejdź na czat, napisz do pierwszych 10 osób z listy po prawej i czytaj co mają do napisania.
BartekI987
BartekI987: Co innego jesli mowimy o inteligencji, tutaj już nie zaprzeczę ale przez wrodzoną skromnosc nie będę się rozpisywać...

No oczywiście, skromność przede wszystkim d83dde02
crit
crit
  29 lipca 2019

spotkałam raz, tatuaże piękniejsze niz na zdjęciu, miał.

Tomekk2019
Tomekk2019
  30 lipca 2019

Moj post zostal ukryty bo napisalem ze bym kogos oplul :D

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj post zostal ukryty bo napisalem ze bym kogos oplul :Dleon28

taki niewinny portal wyzwala takie emocje?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  31 lipca 2019
DonMartin
DonMartin: Witam. Nie nie zdarzyło mi się przypadkiem, poznać żadnej kobiety w realu z tego czy innego portalu randkowego. Wszystkie spotkania, są bardzo wnikliwie przeze mnie weryfikowane. Pozdrawiam


rozumiem, ze spotkales, ale nie przypadkiem. wszystko bylo zaplanowane?
Tomekk2019
Tomekk2019
  1 sierpnia 2019
leon28
leon28: Tomekk2019: Moj post zostal ukryty bo napisalem ze bym kogos oplul :Dleon28 taki niewinny portal wyzwala takie emocje?


Nie wiem jak ty ale ja nie odczuwam emocji jak kogos opluje. Z reszta jak nie opluc kogos kto banuje za to ze ktos pisze ze go opluje. Na co tu sie obrazac? Taki niewinny portal wyzwala takie emocje...LOL
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak ty ale ja nie odczuwam emocji jak kogos opluje. Z reszta jak nie opluc kogos kto banuje za to ze ktos pisze ze go opluje. Na co tu sie obrazac? Taki niewinny portal wyzwala takie emocje...LOL


ciekawa sytuacja, rzeczywiscie plujesz na ludzi na ulicy? bo wiesz akcja rodzi reakcje.
Tomekk2019
Tomekk2019
  2 sierpnia 2019
leon28
leon28: Tomekk2019: Nie wiem jak ty ale ja nie odczuwam emocji jak kogos opluje. Z reszta jak nie opluc kogos kto banuje za to ze ktos pisze ze go opluje. Na co tu sie obrazac? Taki niewinny portal wyzwala takie emocje...LOLciekawa sytuacja, rzeczywiscie plujesz na ludzi na ulicy? bo wiesz akcja rodzi reakcje.


Mysle ze naplucie komus zamiast danie w morde jest najwyzszym objawem milosierdzia. Wiem.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze naplucie komus zamiast danie w morde jest najwyzszym objawem milosierdzia. Wiem.leon28

kto wie, rozne sa drogi do osiagniecia tego samego celu.
w kazdym razie zycze, jak najmniej okazji do plucia
Tomekk2019
Tomekk2019
  2 sierpnia 2019
leon28
leon28: Tomekk2019: Mysle ze naplucie komus zamiast danie w morde jest najwyzszym objawem milosierdzia. Wiem.leon28 kto wie, rozne sa drogi do osiagniecia tego samego celu. w kazdym razie zycze, jak najmniej okazji do plucia


Jak najmniej modow na drodze. Dzięki i wzajemnie.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  3 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak najmniej modow na drodze.

moderatorzy drzyjcie ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.