leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce?
jesli tak, to jak zareagowaliscie?

bonia1989
bonia1989
  24 lipca 2019

63

Damian241
Damian241
  24 lipca 2019

Nijak. Jakoś za specjalnie nie przywiązuję uwagi do takich pierdół, a poza tym w realu większość ludzi wygląda zupełnie inaczej niż na swoich profilach.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019
Damian241
Damian241: Nijak. Jakoś za specjalnie nie przywiązuję uwagi do takich pierdół, a poza tym w realu większość ludzi wygląda zupełnie inaczej niż na swoich profilach. leon28

wiadomo, ze jak ktos wrzuca dzisiaj swoje zdjecia z roku 2009 lub z komunii, to sprawa jest utrudniona.

rozumiem, ze nie miales takiego bliskiego spotkania trzeciego stopnia?
Damian241
Damian241
  24 lipca 2019

@leon28 Ja na ulicy nie rozpoznaje ludzi, których nie powinienem znać:)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019
Damian241
Damian241: Ja na ulicy nie rozpoznaje ludzi, których nie powinienem znać:)

tak zes sobie nagrabil tu na fotce ?xD
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 lipca 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac

bi jak do tej pory niestety całkiem przypadkiem to nie zdarzyło się...
Damian241
Damian241
  24 lipca 2019
leon28
leon28: tak zes sobie nagrabil tu na fotce ?xD


No już nie przesadzaj. Po prostu internet jest dla mnie tylko odskocznią od życia codziennego i nie przywiązuje się do tego typu portali na tyle, żeby spamiętać wszystkie twarze ludzi z takich miejsc jak chociażby to.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 lipca 2019
Damian241
Damian241: No już nie przesadzaj. Po prostu internet jest dla mnie tylko odskocznią od życia codziennego i nie przywiązuje się do tego typu portali na tyle, żeby spamiętać wszystkie twarze ludzi z takich miejsc jak chociażby to. leon28

nie chodzi o uczenie sie na pamiec twarzy itd. po prostu czasami zdarza sie, ze ktos jest na tyle charakterystyczny, albo wpadl w oko, ze naturalnym jest jego rozpoznanie.
dlatego pytam, czy przytrafilo sie wam cos takiego
oam
oam
  24 lipca 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce? jesli tak, to jak zareagowaliscie?
Tak, śmiałam się. :-)
I nie, nie nabijałam sie z tej osoby.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 lipca 2019
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce? jesli tak, to jak zareagowaliscie?

Na dyskotece dużo razy. Jak zareagowałem, podszedłem do niej/nich przywitałem się i za pytałem czy nie masz czasem Fotki.com bo cie tam widziałem, a ona/one ze tak to dalej rozmowa drinki i zabawa :)
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: czy zdarzylo sie wam rozpoznac na ulicy (moze byc tramwaj, autobus, plaza, cokolwiek) kogos, kogo widzieliscie na fotce? jesli tak, to jak zareagowaliscie?

No bez przesady aż tak mały ten świat nie jest XD Zazwyczaj spotkania sa nagrane wcześniej ale z przypadku aby kogoś spotkać mało prawdopodobne no może że się wie że z małej dziury jakaś dziewczyna znana tak czy siak z widzenia też ma konto na fotce.. wtedy to jak owad napisał można kogoś spotkać... Pamiętam jak zostałem kiedyś FP i nie wiem do dziś dlaczego nagle wydawało mi się że każdy mnie będzie rozpoznawał na ulicy XD Chore WIEM XD
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam jak zostałem kiedyś FP i nie wiem do dziś dlaczego nagle wydawało mi się że każdy mnie będzie rozpoznawał na ulicy XD Chore WIEM XD
oooo w ktorym roku byles i jaki login miales? Moze kojarzę :D Ale faza niezla :D
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: oooo w ktorym roku byles i jaki login miales? Moze kojarzę :D Ale faza niezla :D

Chyba w 2007 login zawsze mam ten sam nie licząc kilku lewych kont które miałem ale to dawno temu a tak to zawsze ten sam login.
Jeszcze za czasów śp. Prezydenta



Podkoszulek dostałem wtedy a nawet dwa czarny i biały mam gdzieś w szafie :D No i kubek ale kubek wysłałem kumpelce ale nawet nie wiem której XD



EH stare dzieje XD
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: śp. Prezydenta

To chyba jednak nie Lech tylko Jarek no ale mniejsza XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.