DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  5 lipca 2019 (pierwszy post)

Nie było mnie tu kilka lat, może trzy. Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne?

Czemu fotka poszła w tym kierunku? A może ktoś nie umie tu w marketingi i zostaje już tylko grupa przegrywów jako użytkowników?

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewka jakby był takim maczo, to by nie oceniał, przez pryzmat tego jak ktoś wyglada tylko co ma w głowie.

Na jakiej podstawie budujesz taką teorię? Powiedziałbym że stereotypowy kinowy maczo wybiera tylko najatrakcyjniejsze kobiety bez względu na ich intelekt a nawet im gorzej z tym tym lepiej.

anfet4minka
anfet4minka: Jego inwencja intelektualna nie pozwoli mu na nic innego niż skakanie z kwiatka na kwiatek bo żadna sensowna kobieta nie spojrzy na kogoś takiego.

Wmawiaj sobie dalej te upraszczające teorie :D

anfet4minka
anfet4minka: Zreszta kto by chciał mieć partnera z takim przebiegiem?

A jaki mój przebieg?
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie myl wykształcenia z inteligencją, bo własnie udowadniasz, ze to nie musi iść w parze..

Ty nie myl inteligencji z empatią.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Nie myl wykształcenia z inteligencją, bo własnie udowadniasz, ze to nie musi iść w parze.. Ty nie myl inteligencji z empatią.

Empatyczna osoba nie ubliza publicznie. Popatrz co sobą reprezentujesz ?? Niby taki wykształcony i bóg wie co jeszcze... 😂
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Empatyczna osoba nie ubliza publicznie.

Twoja ocena mojej osoby mi ubliża. Gdzie Twoja empatia?

I gdzie ja napisałem że mam empatię? Zostawiam ją w gabinecie gdzie pomagam potrzebującym. To nie mój gabinet. Tu nie mam empatii.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

To Ty się tu chwalisz powodzeniem nie ja. Także sam sobie na to odpowiedz. No tak dalej są ludzie którzy stawiają za świętość literki przed nazwiskiem (dziś każdy je może mieć). A co do przebiegu, cofnij sobie ten wątek kilka stron i przeczytaj.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Naczytałaś się być może rzeczy o tyciu przez choroby, może jakiś lekarz rodzinny poklepał Cię po ramieniu i przyznał rację i teraz masz usprawiedliwienie. Tkwij sobie w swoim świecie, twoje życie i Ty marnujesz je na choroby, depresję, odrzucenie, brak akceptacji.
A czy ja napisałam cokolwiek o sobie? :rotfl: Znowu sobie dopowiadasz, bardzo tego nie lubię. :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: reprezentują niewiele lepszy poziom od tych na kamerkach
mmm, zmierzasz ku złej ścieżce.

Zamykam. d83ddd12
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Czekaj przed chwilą napisałeś że w Twoim zawodzie empatia nie istnieje. Teraz piszesz że zostawiasz ją w gabinecie. Coś mi tu śmierdzi

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.