DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  5 lipca 2019 (pierwszy post)

Nie było mnie tu kilka lat, może trzy. Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne?

Czemu fotka poszła w tym kierunku? A może ktoś nie umie tu w marketingi i zostaje już tylko grupa przegrywów jako użytkowników?

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że ktoś tak wygląda nie jest jego winą i my również nie powinniśmy ludzi oceniać w ten sposób! :)

Jak ktoś waży 100kg i ma tłuste włosy to nie jego wina? Takimi tekstami utwierdza się ludzi w przekonaniu że nie mają wpływu na swoje życie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po tym że na starcie ubliżasz, ujmujesz i nie potrafisz w sposób kulturalny wypomnieć czegoś co ma tu miejsce?


O przepraszam, uraziłem bo powiedziałem co przeciętny człowiek myśli? Pytanie które powinnaś sobie postawić jak każdy człowiek: czy chcę całe życie tkwić w bańce swojego mikro świata, bezpiecznej i nie zawierającej innych poglądów na życie niż moje? Wyjście z bańki jest najzdrowszą rzeczą jaka może nas w życiu spotkać (w kwestii zdrowia psychicznego).

Przykład: widzę niesamowicie zapuszczoną kobietę, z zerowym horyzontem życiowym, na czacie na jej stransmisji skaczących z zadowolenia i łaknących atencji samców beta. To jest według Ciebie ok? Jestem takim samym użytkownikiem tego portalu jak owa zapuszczona kobieta i jej beta adoratorzy i mam prawo do swojego zdania. Ba! Mam też prawo je wyrazić! Tobie się to może nie podobać, możesz wypunktować dlaczego ale twierdzenie że jest ze mną "coś nie tak" to zarzucanie mi życia poza Twoją bańką.

Mam nadzieję że jasno wyraziłem. Bywa że nieco komplikuję słowo pisane.
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
wpis jest ukryty
oam
oam
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś waży 100kg i ma tłuste włosy to nie jego wina?
Jak to się ma do napisanego przez ciebie stwierdzenia że ktoś jest chory psychicznie, wygląda jak czołg pancerny, bądź krótko "potwory"? A może nie ma tłustych włosów tylko nałożył za dużo odżywki na nie? A może waży 100kg bo jest ciężko chory? Widzę, że łatwo przychodzi ci ocenianie innych bez żadnego pojęcia o nich. smutne.
Konto usunięte
Konto usunięte: O przepraszam, uraziłem bo powiedziałem co przeciętny człowiek myśli? Pytanie które powinnaś sobie postawić jak każdy człowiek: czy chcę całe życie tkwić w bańce swojego mikro świata, bezpiecznej i nie zawierającej innych poglądów na życie niż moje? Wyjście z bańki jest najzdrowszą rzeczą jaka może nas w życiu spotkać (w kwestii zdrowia psychicznego).
Myśl sobie co chcesz, takimi kategoriami jakie ci odpowiadają, wypowiadaj się - wolność słowa, ale rób to w sposób kulturalny.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie się to może nie podobać, możesz wypunktować dlaczego ale twierdzenie że jest ze mną "coś nie tak" to zarzucanie mi życia poza Twoją bańką.
Nie stwierdziłam, nie było w moim zdaniu kropki, a znak interpunkcyjny zwany "znakiem zapytania" wyglądającym następująco: ?. Więc sobie nie dopowiadaj.
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak pierwsze z brzegu. Nie wiem czy mogę to wklejać, jeśli nie to proszę usunąć.
Nie rób tego więcej. ;)

edit:
ps. transmisję może prowadzić KAŻDY, bez znaczenia jak wygląda, ile ma lat i co sobą reprezentuje. jeśli tobie to nie odpowiada, to po prostu nie wchodź do nich. proste. :zonk:
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A może waży 100kg bo jest ciężko chory? Widzę, że łatwo przychodzi ci ocenianie innych bez żadnego pojęcia o nich. smutne.

Tekst o ciężko chorych schowaj sobie w buty. Jestem lekarzem z zawodu i zapewniam Cie że nie ma takiego pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myśl sobie co chcesz, takimi kategoriami jakie ci odpowiadają, wypowiadaj się - wolność słowa, ale rób to w sposób kulturalny.

Będę robił to jak będę chciał dopóki mieszczę się w regulaminie.

Potwory będę nazywał potworami, czołg pancerny to w moim słowniku osoba z potężną otyłością/nadwagą. To nie tylko katastrofalny wygląd ale ogromne ryzyko ciężkich chorób.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Jakbyś był lekarzem to byś wiedział że jest kilka chorób metabolicznych powodujących tycie. Oczywiście 9o% otyłych o tych chorobach nie ma zielonego pojęcia. Pozdrawiam otyła, chora.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jakbyś był lekarzem to byś wiedział że jest kilka chorób metabolicznych powodujących tycie. Oczywiście 9o% otyłych o tych chorobach nie ma zielonego pojęcia. Pozdrawiam otyła, chora.

Tycie powoduje nie dbanie o siebie. Choroby mogą SPRZYJAĆ tyciu i wówczas musisz bardziej uważać. Sam jestem ofiarą takowej. Ale radzę sobie z tym jak sądzę świetnie.

Jestem lekarzem, specjalizacja moja nie jest co prawda z tym związana ale coś tam wiem.
oam
oam
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tekst o ciężko chorych schowaj sobie w buty. Jestem lekarzem z zawodu i zapewniam Cie że nie ma takiego pojęcia.
o losie :crylol: lekarzem czego? zdradź mi, bede wiedziała kogo unikać. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Potwory będę nazywał potworami, czołg pancerny to w moim słowniku osoba z potężną otyłością/nadwagą.
Konto usunięte
Konto usunięte: Będę robił to jak będę chciał dopóki mieszczę się w regulaminie.
uh, powodzenia w takim razie. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbyś był lekarzem to byś wiedział że jest kilka chorób metabolicznych powodujących tycie. Oczywiście 9o% otyłych o tych chorobach nie ma zielonego pojęcia. Pozdrawiam otyła, chora.
Pewnie przebrnął przez to na notatkach innych :rotfl: o ile nie wali ściemy.

edit.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem lekarzem, specjalizacja moja nie jest co prawda z tym związana ale coś tam wiem.
no i koniec tematu, nie znasz sie na tym to sie nie wypowiadaj jako specjalista. :zonk:
Jak to mawia
Konto usunięte
Konto usunięte:
szach mat.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Czy jestem normalna? To nie ja użalam sie , ze fotka zła , psychicznie chorzy i samotne madki fuj...prędzej to z Tobą cos nie tak Panie "idealny". Po czym wnioskujesz że ze mną coś nie tak?

Jw.
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: lekarzem czego? zdradź mi, bede wiedziała kogo unikać.

Strasznie łatwo Ci przychodzi wyśmiewanie czyichś słów jeśli coś nie pasuje do twojego schematu i poglądu.

Konto usunięte
Konto usunięte: no i koniec tematu, nie znasz sie na tym to sie nie wypowiadaj jako specjalista.

Gdybyś miała pojęcie to wiedziałabyś czym różnią się studia medyczne od specjalizacji i dlaczego każdy lekarz ma identyczne podstawy medycyny.

Naczytałaś się być może rzeczy o tyciu przez choroby, może jakiś lekarz rodzinny poklepał Cię po ramieniu i przyznał rację i teraz masz usprawiedliwienie. Tkwij sobie w swoim świecie, twoje życie i Ty marnujesz je na choroby, depresję, odrzucenie, brak akceptacji. Już pierwszy lepszy dietetyk na poziomie wyprowadziłby Cię z błędu.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019

Poza tym "drogi" autorze tematu, mając wybór - wolałabym poklikać z kobieta 100kilową z tłustymi włosami , niz takim 'wyzej srającym niz dupę mającym' chłopkiem, który sypie chamskimi tekstami. Nie mój poziom...

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jw.

Czyli wyrażanie mojej opinii i wyrażanie zdziwienia jest użalaniem się? Jeśli tak odczytujesz moje słowa, spodziewam się że tak je widzisz bo sama byś je tak wyrażała (w takim a nie innym sensie). Jesteś w błędzie. Jestem zaskoczony że dział transmisji stał się aż takim śmietnikiem w porównaniu do np 4 lat wstecz :D
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym "drogi" autorze tematu, mając wybór - wolałabym poklikać z kobieta 100kilową z tłustymi włosami , niz takim 'wyzej srającym niz dupę mającym' chłopkiem, który sypie chamskimi tekstami. Nie mój poziom...

I bardzo ładnie, twoje prawo wybierać i z niego skorzystaj. Co to zmienia w temacie wątku?

edit: Dodatkowo przeczytaj co napisałaś i powiedz mi jeszcze raz że ja piszę chamskie teksty :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Jw. Czyli wyrażanie mojej opinii i wyrażanie zdziwienia jest użalaniem się? Jeśli tak odczytujesz moje słowa, spodziewam się że tak je widzisz bo sama byś je tak wyrażała (w takim a nie innym sensie). Jesteś w błędzie. Jestem zaskoczony że dział transmisji stał się aż takim śmietnikiem w porównaniu do np 4 lat wstecz :D

Czyli 4 lata temu były tylko śliczne, szczupłe i ze swiezo umytymi włosami, BEZDZIETNE laski ? Brak słów. Kolezanki wyzej Ci piszą, co o Tobie myślą, ale i tak nic nie dociera..
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolezanki wyzej Ci piszą, co o Tobie myślą, ale i tak nic nie dociera..

Niech sobie myślą co chcą, reprezentują niewiele lepszy poziom od tych na kamerkach. Mam brać sobie to do serca czy co z tym zrobić?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli 4 lata temu były tylko śliczne, szczupłe i ze swiezo umytymi włosami, BEZDZIETNE laski ?


Przynajmniej w 50-70% na moje oko. Tak mniej więcej, statystyk nie prowadziłem.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019

Brak mi słów...od innych wymagasz nienagannego wyglądu a sam nim nie grzeszysz...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.