DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  5 lipca 2019 (pierwszy post)

Nie było mnie tu kilka lat, może trzy. Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne?

Czemu fotka poszła w tym kierunku? A może ktoś nie umie tu w marketingi i zostaje już tylko grupa przegrywów jako użytkowników?

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było mnie tu kilka lat, może trzy. Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne?

Czasem trafi się ciekawa / atrakcyjna osoba, ale nie oszukujmy się to jest wydarzenie mające miejsce max 2x w tygodniu. Dwa czy trzy lata wyglądało to podobnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu fotka poszła w tym kierunku? A może ktoś nie umie tu w marketingi i zostaje już tylko grupa przegrywów jako użytkowników?

Część userów odebrał Facebook, część Instagram, część Tinder - fotka swoje lata świetności miała w czasach Gadu Gadu, Naszej Klasy itp. gdzie wyraźnie odstawała in plus, dziś tendencja jest odwrotna i fotka traci kosztem innych portali.
DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MichaelCB: Nie było mnie tu kilka lat, może trzy. Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne? Czasem trafi się ciekawa / atrakcyjna osoba, ale nie oszukujmy się to jest wydarzenie mające miejsce max 2x w tygodniu. Dwa czy trzy lata wyglądało to podobnie.MichaelCB: Czemu fotka poszła w tym kierunku? A może ktoś nie umie tu w marketingi i zostaje już tylko grupa przegrywów jako użytkowników? Część userów odebrał Facebook, część Instagram, część Tinder - fotka swoje lata świetności miała w czasach Gadu Gadu, Naszej Klasy itp. gdzie wyraźnie odstawała in plus, dziś tendencja jest odwrotna i fotka traci kosztem innych portali.


Cytowanie na telefonie nie idzie...

Pare lat temu naprawde poznałem tu bardzo dużo bardzo bliskich znajomości, na tych transmisjach. Teraz tam jest istne zoo 🤣
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 lipca 2019

Wpadam na fotkę co kilka lat xD niektórzy na kamerkach dalej siedzą xD i szukają księżniczki albo księcia

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pare lat temu naprawde poznałem tu bardzo dużo bardzo bliskich znajomości, na tych transmisjach. Teraz tam jest istne zoo 🤣

Cierpliwości i mocnych nerwów życzę jeśli w obecnych realiach chcesz to powtórzyć, ale będę trzymał kciuki d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cierpliwości i mocnych nerwów życzę jeśli w obecnych realiach chcesz to powtórzyć, ale będę trzymał kciuki


Nie życz koledze źle :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  5 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Wpadam na fotkę co kilka lat xD niektórzy na kamerkach dalej siedzą xD i szukają księżniczki albo księcia

Ja nie wiem czego te potwory i madki szukają, trudno mi powiedzieć. Ale beta orbiterów słodzących im nie brak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cierpliwości i mocnych nerwów życzę jeśli w obecnych realiach chcesz to powtórzyć, ale będę trzymał kciuki

Chyba znajdę ale w swoim zawodzie psychiatry 🤣
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  5 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie życz koledze źle :)

Boję się do Ciebie pisać, bo to grozi banem d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba znajdę ale w swoim zawodzie psychiatry 🤣

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Na fotce materiału do badań i analizy z pewnością nie zabraknie d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Boję się do Ciebie pisać, bo to grozi banem


Ja bym się czegoś innego bała :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 lipca 2019

Ja jak czytam wpisy niektorych użytkowników, to nie dziwie sie, że wieczni single i ciągle tu wracają. Autor postu zaczyna temat od ublizania komu popadnie, zamiast najpierw spojrzeć na siebie. Po prostu żenadada.

praksyda
praksyda
  6 lipca 2019

No kto szuka szczescia na kamerkach...😂 Kiedys bywały tam całkiem fajne pokoje, niektórzy mogli pochwalic się talentem albo pokazywali swoje pasje...teraz niestety to siedlisko dziwaków..albo Grażynki po alko szykają atencji.

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  6 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No kto szuka szczescia na kamerkach...

kiedyś były fajne dziewuchy, soro real znajomości nieraz bardzo bliskich :)

Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast najpierw spojrzeć na siebie.

spojrzałem na siebie, i co? Przecież Fotka jest właśnie od oceny innych ty normalna jesteś?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  6 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czy jestem normalna? To nie ja użalam sie , ze fotka zła , psychicznie chorzy i samotne madki fuj...prędzej to z Tobą cos nie tak Panie "idealny".

DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jestem normalna? To nie ja użalam sie , ze fotka zła , psychicznie chorzy i samotne madki fuj...prędzej to z Tobą cos nie tak Panie "idealny".


Po czym wnioskujesz że ze mną coś nie tak?
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Boję się do Ciebie pisać, bo to grozi banem
hahahaha :crylol: jaki cykor. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Co się stało że na kamerkach praktycznie tylko samotne madki albo osoby psychicznie chore, tudzież wyglądające jak czołgi pancerne?
To, że ktoś tak wygląda nie jest jego winą i my również nie powinniśmy ludzi oceniać w ten sposób! :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu fotka poszła w tym kierunku?
To nie wina serwisu a ludzi, którzy tutaj się pojawiają i ukazują to co ekhem nie wypada. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem trafi się ciekawa / atrakcyjna osoba, ale nie oszukujmy się to jest wydarzenie mające miejsce max 2x w tygodniu. Dwa czy trzy lata wyglądało to podobnie.
O ile w ogóle. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytowanie na telefonie nie idzie...
Idzie, ale nie tak by było nam wygodnie;/
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym się czegoś innego bała :)
Czego? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Po czym wnioskujesz że ze mną coś nie tak?
Po tym że na starcie ubliżasz, ujmujesz i nie potrafisz w sposób kulturalny wypomnieć czegoś co ma tu miejsce?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.