AnnaZygowska
AnnaZygowska
  3 lipca 2019 (pierwszy post)

Serio tak się fotka zmienila, ze teraz to portal randkowy?

EwaEwa78
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019

Kto madry pozycza kase facetowi z fotki ?? Litości..

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto madry pozycza kase facetowi z fotki ?? Litości..

Ach te Ewki😆,ta widać jeszcze wiele jabłek musi zjeść nim się struje.😂

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dragon842
Dragon842
  8 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto madry pozycza kase facetowi z fotki ?? Litości..

Nawet w codziennym życiu nie można ufać a co dopiero na fotce
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  8 lipca 2019

Nie raz słyszało sie historia że ktoś tu poznał swoją Kobietę z którą potem się ożenił lub odwrotnie

oam
oam
  15 lipca 2019
Aro34
Aro34: Nie raz słyszało sie historia że ktoś tu poznał swoją Kobietę z którą potem się ożenił lub odwrotnie
Kojarzę jedną parę, z tego co wiem wciąż są tworzą szczęśliwy duet. Wszystko jest możliwe, tylko trzeba dobrze trafić. :)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Serio tak się fotka zmienila, ze teraz to portal randkowy?

oj do portalu randkowego to raczej daleko... ewoluowała ale w co dokładnie... hmm ciężko jednoznacznie określić d83dde02
kroli95
Posty: 2 (po ~514 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kroli95
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: AnnaZygowska: Serio tak się fotka zmienila, ze teraz to portal randkowy? oj do portalu randkowego to raczej daleko... ewoluowała ale w co dokładnie... hmm ciężko jednoznacznie określić


No wiesz , nie dość , że od paru lat kobiety narzekały tutaj , że faceci maja tylko jedno w głowie to teraz przerodziło sie w to , że co 2 profil to tak jak każdy pisze dupa,cycki itd no nie wiem , jeszcze potem kobiety są zdziwione , że sami napaleńce do nich piszą , jak same wrzucają zdjęcia jakby zależało im na jednym , pomału jakby robiły promocje swojego konta na roksie... Zapewne znajda sie tacy co i sie nie zgodzą ale popatrzcie co sie dzieje... Kolejna sprawa , że pełno fejk kont powstaje wysyłające jakieś wirusy, zdjęcia i inne. Nie raz siedze i sie patrze co te kobiety maja w głowie wrzucając te zdjęcia... Katastrofa...
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  17 lipca 2019
kroli95
kroli95: Kolejna sprawa , że pełno fejk kont powstaje

tego to i ja nie potrafię zrozumieć co trzeba mieć w głowie żeby zakładać konto dawać czyjeś zdjęcia i liczyć.. no właśnie na co licza takie kobiety??? dla mnie to największy minus fotki,właśnie te fake konta bo te cycki i tyłki jakoś wytrzymam (o ile ładne) :D hahhaha
kroli95
Posty: 2 (po ~514 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kroli95
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kroli95: Kolejna sprawa , że pełno fejk kont powstaje tego to i ja nie potrafię zrozumieć co trzeba mieć w głowie żeby zakładać konto dawać czyjeś zdjęcia i liczyć.. no właśnie na co licza takie kobiety??? dla mnie to największy minus fotki,właśnie te fake konta bo te cycki i tyłki jakoś wytrzymam (o ile ładne) :D hahhaha

haha no tak :P "O ile ładne" :P no jeszcze strasznie co mi sie nie podoba , może facetą sie to podoba taki ostry makijaż , ja rozumiem lekko czy coś , a tu chyba kobiety idą z założenia im wiecej tym lepiej :P no masakra pare razy sie niestety przejechałem , że porównując zdjęcie a spotykając sie z kimś to nie umiałem tej osoby poznać xd
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  17 lipca 2019

Ej no bez przesady.
Było conajmniej kilka par wyswatanych przez fotkę.

Dragon842
Dragon842
  18 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej no bez przesady. Było conajmniej kilka par wyswatanych przez fotkę.

To są wyjątki od reguły
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  18 lipca 2019

Od reguły czego?
Przecież to nigdy z założenia nie był portal matrymonialny

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  18 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Było conajmniej kilka par wyswatanych przez fotkę.


i pogratulować :) ale fotka ma najwięcej aktywnych użytkowników w Polsce więc kilka par na tyle ludzi to troszku mało nie uważasz.?
Wiaodmo że lepszy rydz niż nic ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.