AnnaZygowska
AnnaZygowska
  3 lipca 2019 (pierwszy post)

Serio tak się fotka zmienila, ze teraz to portal randkowy?

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz, nie wiem co to te "su".. :)

Portal gdzie Panie rozbierają się za pieniądze :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, poznanie KOGOKOLWIEK tutaj kto jest NORMALNY i ma szczere intencje graniczy z cudem, takie czasy.

Tak było, tak jest i tak będzie!
Konto usunięte
Konto usunięte: Na moich czy Twoich oświadczynach?

50/50 d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Gdzie mój medal za 14 lat na fotce?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Portal gdzie Panie rozbierają się za pieniądze :)
Oh, dlatego nie wiedziałam co to :rotfl: :D Ale widzę Pan obeznany. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak było, tak jest i tak będzie!
Ja nad tym ubolewam.. ;/
Konto usunięte
Konto usunięte: 50/50
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie mój medal za 14 lat na fotce?
Jest tutaj!
Dragon842
Dragon842
  7 lipca 2019

Ja jestem kilka lat na fotce ale zastanawiam się czy nie czas zniknąć z tego portalu.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Oam dzięki 😂 ale takie stare pruchna jak ja na fotce powinny mieć specjalne oznaczenie ma profilu 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Oam dzięki 😂 ale takie stare pruchna jak ja na fotce powinny mieć specjalne oznaczenie ma profilu 😂
Zawsze możesz zaproponować taką opcję na dziale FOTKA, ale nie sądze by to wprowadzili. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem kilka lat na fotce ale zastanawiam się czy nie czas zniknąć z tego portalu.
Dlaczego?
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Dragon a po co znikać? Wylogowujesz się, zapominasz, za rok dwa pięć logujesz się i jako nowonarodzony

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Może być ale bez mego zdjęcia 😂 w atyseksie piżamowym

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019

@:

anfet4minka
anfet4minka: Może być ale bez mego zdjęcia 😂 w atyseksie piżamowym

Haha. Uwazam , ze wygladaszna nim bardzo sympatycznie.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 lipca 2019

Ta jak pokemon 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: anfet4minka: Oam dzięki 😂 ale takie stare pruchna jak ja na fotce powinny mieć specjalne oznaczenie ma profilu 😂Zawsze możesz zaproponować taką opcję na dziale FOTKA, ale nie sądze by to wprowadzili. :D Dragon842: Ja jestem kilka lat na fotce ale zastanawiam się czy nie czas zniknąć z tego portalu.Dlaczego?

Nie ma za bardzo z kim pogadać
GhostRider888
GhostRider888
  7 lipca 2019

Ten portal schodzi już całkowicie na psy , bo dominują w nim samce , którzy tylko szukają na kim tu rozładować swoje napięcie seksualne albo kobiety , jakie to wyłącznie są tutaj w celu poszukiwania sponsora , tak więc nie ma już z kim ani o czym rozmawiać , a zaś na forum strach cokolwiek pisać , ponieważ administracja usuwa posty albo banuje , gdyż ma takie widzimisię i kara użytkowników , którzy stosują rozbudowane wypowiedzi zgodne z prawdą obiektywną i tematem postu , poprzez wyrażenie swojego zdania jakie jest podstawowym prawem wolności słowa zawartym w Konstytucji RP , a co jest śmieszne osoby , które popełniają tu błędy ortograficzne i obrażają albo wypowiadają się pojedynczymi zdaniami nie zgodnie z tematem i regulaminem forum nie są z tego rozliczane , azaliż czyżby nepotyzm i konto premium zwalniało z jakiegokolwiek zobowiązania do przestrzegania regulaminu ??? Pozdrowienia droga administracjo !!!! . :)

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten portal schodzi już całkowicie na psy , bo dominują w nim samce , którzy tylko szukają na kim tu rozładować swoje napięcie seksualne albo kobiety , jakie to wyłącznie są tutaj w celu poszukiwania sponsora , tak więc nie ma już z kim ani o czym rozmawiać , a zaś na forum strach cokolwiek pisać , ponieważ administracja usuwa posty albo banuje , gdyż ma takie widzimisię i kara użytkowników , którzy stosują rozbudowane wypowiedzi zgodne z prawdą obiektywną i tematem postu , poprzez wyrażenie swojego zdania jakie jest podstawowym prawem wolności słowa zawartym w Konstytucji RP , a co jest śmieszne osoby , które popełniają tu błędy ortograficzne i obrażają albo wypowiadają się pojedynczymi zdaniami nie zgodnie z tematem i regulaminem forum nie są z tego rozliczane , azaliż czyżby nepotyzm i konto premium zwalniało z jakiegokolwiek zobowiązania do przestrzegania regulaminu ??? Pozdrowienia droga administracjo !!!! . :)

W 80 % sie z Tobą zgadzam, poza tym, ze trafiają się tu wartościowe osoby z którymi można naprawdę ciekawie poklikać.
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na forum strach cokolwiek pisać , ponieważ administracja usuwa posty albo banuje , gdyż ma takie widzimisię i kara użytkowników , którzy stosują rozbudowane wypowiedzi zgodne z prawdą obiektywną i tematem postu , poprzez wyrażenie swojego zdania jakie jest podstawowym prawem wolności słowa zawartym w Konstytucji RP
Możesz się wypowiadać, wyrażać swoje zdanie ale należy to robić w sposób kulturalny i nie łamiąc przy tym regulaminu.
Konto usunięte
Konto usunięte: a co jest śmieszne osoby , które popełniają tu błędy ortograficzne i obrażają albo wypowiadają się pojedynczymi zdaniami nie zgodnie z tematem i regulaminem forum nie są z tego rozliczane
Cóż poradzić, ze niektórzy mają dysleksję i dysortografię a inni po prostu nie znają zasad jeszcze z czasów szkolnych nauczanych na lekcjach języka polskiego i nie wiedzą jak poprawnie skleić zdanie? :) O ile na tym dziale obowiązuje zasada "piszta co chceta dopóki nie łamiesz regulaminu" i jest ok, to na innych już nie. Gwiazda nie zwalnia z przestrzegania regulaminu, każdy jest traktowany na równi a jeśli uważasz że jest inaczej- napisz do MG forum: @BujajacaWoblokachh lub @Mruczyslaw. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrowienia droga administracjo !!!!
d83ddcaa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.