iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Chyba nie ma tutaj osoby która poznając kogoś nowego nie usłyszała
"dla mnie najważniejszy jest charakter".

Prawie każda dziewczyna gdy się ją poznaje rzuca tego typu formułkę:
"wygląd nie jest najważniejszy, liczy się charakter"

Czy aby na pewno?
na fotce przecież nie pierwszym czynnikiem który wpływa czy czuje się do kogoś sympatię bądź antypatię są zdjęcia, czyli wygląd...
a charakter jest gdzieś daleko w tyle..

Jak uważacie, na ile stwierdzenie "charakter jest najważniejszy" sprawdza się tutaj na fotce a na ile w życiu codziennym?

JACZA
JACZA
  21 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie ma tutaj osoby która poznając kogoś nowego nie usłyszała "dla mnie najważniejszy jest charakter". Prawie każda dziewczyna gdy się ją poznaje rzuca tego typu formułkę: "wygląd nie jest najważniejszy, liczy się charakter" Czy aby na pewno? na fotce przecież nie pierwszym czynnikiem który wpływa czy czuje się do kogoś sympatię bądź antypatię są zdjęcia, czyli wygląd... a charakter jest gdzieś daleko w tyle.. Jak uważacie, na ile stwierdzenie "charakter jest najważniejszy" sprawdza się tutaj na fotce a na ile w życiu codziennym?

Ważny i charakter i wygląd.
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  21 czerwca 2019

I jeszcze kasa, nie zapomnij o kasie.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 czerwca 2019

Kasy to się można samemu dorobić

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  21 czerwca 2019

Zł po co jak można wychaczyc nadzianego partnera? Tak łatwiej i przyjemniej.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 czerwca 2019

A ja uważam że lepiej brać partnera na swoim poziomie i dorobić się razem. Większa satysfakcja. Jak tam patrzę na moje 8 lat bycia razem to po 4 latach mieszkanie po 3 już nie auto używka a z salonu, jeszcze 2-3 lata i może dom. I wiesz co mnie cieszy? Grosza od rodziców nie dostaliśmy a swoją praca doszliśmy do wielu rzeczy sami.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  23 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A ja uważam że lepiej brać partnera na swoim poziomie i dorobić się razem. Większa satysfakcja. Jak tam patrzę na moje 8 lat bycia razem to po 4 latach mieszkanie po 3 już nie auto używka a z salonu, jeszcze 2-3 lata i może dom. I wiesz co mnie cieszy? Grosza od rodziców nie dostaliśmy a swoją praca doszliśmy do wielu rzeczy sami.

Wszystkiego można dorobić się w życiu, ja nic nie dostałem od rodziców a mimo to zaczynając od zera mam spokojne normalne życie i pomagam mamie by miała też spokojne życie.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Komuś podobają się blondynki, komuś bruneci, ktoś czuje dziwny pociąg do długich nosów, ktoś do małych stóp...

Jest o tym film... HOMAR polecam d83dde09 https://youtu.be/vU29VfayDMw
oam
oam
  15 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Od 3 miesięcy zacząłem chodzic z dziewczyną, która może nie jest najładniesza, ale super z charakteru i jest mi znią cudownie. A wcześniej patrzyłem tylko na wygląd, a teraz wiem ze to był błąd, bo ładne dziewczyny sa puste najczęsciej.

Dobrze prawi?
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  15 lipca 2019

Są puste ładne.. Są puste brzydkie.
Zbyt wiele czynników ma na to wpływ nie tylko uroda.
Chociaż prawidłowość że ładna = pusta sprawdza się dużo częściej aniżeli brzydka pusta. Ciekawe prawda? Jak uważacie skąd ta zależność?? 😉 🙊

TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019

Z charakterem sie do lozka nie idzie. Nigdy nie stawialam zadnego na wyzszym stanowisku, uwazam ze i jedno i drugie jest wazne.Mysi byc zariwno pociag fizyczny jak tez jakas zgodnosc charakterow, sprawiajaca ze lubimy przebywac z kims.

TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019

Musi, zarowno* czym ogolnie taki z wygladu zeby sie go nie brzydzic i nie wstydzic przed rodzina i na tyle znosny z charakteru zeby dalo sie z nim przezyc zycie.

oam
oam
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Są puste ładne.. Są puste brzydkie. Zbyt wiele czynników ma na to wpływ nie tylko uroda. Chociaż prawidłowość że ładna = pusta sprawdza się dużo częściej aniżeli brzydka pusta. Ciekawe prawda? Jak uważacie skąd ta zależność?? 😉 🙊
Pewnie stad, ze te "ladne" skupiaja sie na swoim wyglądzie a te "brzydkie" na nauce i zdobywaniu wiedzy. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Z charakterem sie do lozka nie idzie. Nigdy nie stawialam zadnego na wyzszym stanowisku, uwazam ze i jedno i drugie jest wazne.Mysi byc zariwno pociag fizyczny jak tez jakas zgodnosc charakterow, sprawiajaca ze lubimy przebywac z kims.

Konto usunięte
Konto usunięte: Musi, zarowno* czym ogolnie taki z wygladu zeby sie go nie brzydzic i nie wstydzic przed rodzina i na tyle znosny z charakteru zeby dalo sie z nim przezyc zycie.
W sumie masz rację, chcę czy nie chcę- muszę sie z Toba zgodzić. :-)
TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019

Poza tym to, ze ktos odbiera jakas dziewczyne jako pusta nie musi byc tozsame z tym, ze tak jest. Faceci czesto maja tendencje do takiego stawiania sprawy:nie jest mna zainteteresowana, napisala ze nie jestem w jej typie a to pusta i plytka bladz.. Kazdemu czlowiekowi raczej jest ciezko pogodzic sie z odtraceniem i tym ze ktos nie uwaza naszej osoby za godnej poznania a w facetach w okolo 50% objawia sie uzywaniem takich epitetow. Bo skoro ktos nie chce nas poznac i dac nam szansy to on jest zly i wredny i w ogole. Niektorzy podchodza bardziej racjonalnie i uwazaja no ok, widocznie nie jestes mnie wart/a, nie bylo zauroczenia od pierwszego wejrzenia widocznie tak mialo byc, nie jestesmy sobie przeznaczeni.

TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019

Nalezy zawsze uszanowac czyjs wybor bo nie da sie nikogo zmusic do milosci i uczuc a gdyby nawet go zmusic to nie bedzie to i tak satysfakcjonujaca relacja.

TakeABreath
TakeABreath
  16 lipca 2019

Choc podejscie nie jest wart znow ma podbudowac nasze ego. Wiec lepiej z tym przeznaczeniem czy tam boskim planem. Ale wychodze z zalozenia ze jesli taki on jest to z czasem spotka sie kogos kto doceni nasza osobe i o czyje wzgledy nie bedzie trzeba jakos mocno zabiegac i kto sam z siebie bedzie chcial byc przy nas, spedzac razem czas.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.