iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Chyba nie ma tutaj osoby która poznając kogoś nowego nie usłyszała
"dla mnie najważniejszy jest charakter".

Prawie każda dziewczyna gdy się ją poznaje rzuca tego typu formułkę:
"wygląd nie jest najważniejszy, liczy się charakter"

Czy aby na pewno?
na fotce przecież nie pierwszym czynnikiem który wpływa czy czuje się do kogoś sympatię bądź antypatię są zdjęcia, czyli wygląd...
a charakter jest gdzieś daleko w tyle..

Jak uważacie, na ile stwierdzenie "charakter jest najważniejszy" sprawdza się tutaj na fotce a na ile w życiu codziennym?

Ziemia
Ziemia
  11 czerwca 2019

Coraz mniej osób tak twierdzi. Poza tym istotność charakteru nie oznacza, że ktoś chce być z kimś, kto mu się nie podoba.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019

Przyznam Ci rację. Racjonalnie na to patrząc to ma sens. d83dde1c

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "wygląd nie jest najważniejszy, liczy się charakter"Czy aby na pewno?


Pomijajac to ze uroda to rzecz wzgledna, to malo to niezbyt urodziwych kolesi, ktorzy sa z ladnymi dziewczynami i vice versa? Poza tym gdyby liczyl sie tylko wyglad, to moglbym zmieniac dziewczyne co godzine...
BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
Dragon842
Dragon842
  12 czerwca 2019

Trochę na wyrost jest powiedziane że charakter jest najważniejszy ponieważ poznając człowieka nie jesteśmy w stanie odczytać jaki ma charakter. Na początku ważny jest wygląd, najważniejsze by człowiek był zadbany i czysty, wiadomo uroda nie jest najważniejsza. Dopiero z czasem poznajemy człowieka i jego charakter,ktoś kto szuka stałego związku będzie bardziej dostrzegał charakter dojrzałość. Oczywiście są ludzie którzy traktują charakter jako dodatek bo najważniejsze jak człowiek wygląda i co posiada. W dzisiejszych czasach pieniądze uroda szpan rządzą ludźmi ale na szczęście każdy człowiek jest inny.

Ziemia
Ziemia
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę na wyrost jest powiedziane że charakter jest najważniejszy ponieważ poznając człowieka nie jesteśmy w stanie odczytać jaki ma charakter. Na początku ważny jest wygląd, najważniejsze by człowiek był zadbany i czysty, wiadomo uroda nie jest najważniejsza. Dopiero z czasem poznajemy człowieka i jego charakter,ktoś kto szuka stałego związku będzie bardziej dostrzegał charakter dojrzałość. Oczywiście są ludzie którzy traktują charakter jako dodatek bo najważniejsze jak człowiek wygląda i co posiada. W dzisiejszych czasach pieniądze uroda szpan rządzą ludźmi ale na szczęście każdy człowiek jest inny.

Bardzo sensowna wypowiedź. Plusik.
GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2019

Zasada jest prosta z wyglądu w sam raz na raz a z charakteru na całe może życie...Bo to raczej zgodność charakteru ma wiekszy wpływ na to jak długo z kimś będziemy. Uroda zwłaszcza kobiet szybko przemija.

oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasada jest prosta z wyglądu w sam raz na raz a z charakteru na całe może życie...Bo to raczej zgodność charakteru ma wiekszy wpływ na to jak długo z kimś będziemy. Uroda zwłaszcza kobiet szybko przemija.
Dokladnie tak! A niektórym w ogole jej brak wiec ratuja sie tona tapety na twarzy, co jeszcze bardziej pogarsza sprawę.
Dragon842
Dragon842
  12 czerwca 2019

Ja niestety jestem brzydal z charakterem

Personal
Personal
  12 czerwca 2019

Nie oszukujmy sie, kazdy powie ze nie patrzy na wygląd tylko na charakter ale obok wyglądu nie da się przejść obojętnie ;> Sa tacy co mierzą od razu ponad swoje 'siły' 😂

GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A niektórym w ogole jej brak wiec ratuja sie tona tapety na twarzy,

Najgorsze jest to że każda tak myśli nawet te ładne że bez tapety nie jest wystarczająco ładna... ja nie wiem jak to dawniej ludzie się zakochiwali gdy kobieta co najwyżej miała lekko policzki zaczerwienione i usta. To że kobieta jest z natury próżna i zawistna to każdy wie przez co wyczuwa się często rywalizację kobiet zwłaszcza o faceta ....a najgorsze jest to że kobieta wiedząc że facet jest zajęty podświadomie chce innej babie go odbić dla samego odbicia aby poczuć się lepszą i podbudować swoje JA.... Tak czy inaczej uroda jest pociągająca ale to czas dopiero pokaże czy ktoś z kimś będzie na dłużej niż tylko jedną dwie noce. Przedmiotowe traktowanie kobiet staje się modne i co gorsza wielu nie widzi w tym problemu.... kto reklamuje dachówki na dach ? skąpo ubrana foto modelka nawet papier toaletowy piwo czy paczkę gwoździ grunt aby przyciągnąć wzrok i uwagę.
oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze jest to że każda tak myśli nawet te ładne że bez tapety nie jest wystarczająco ładna..
Ja sie nie maluje, nie liczac rzęs i ust. d83dde09
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czy inaczej uroda jest pociągająca ale to czas dopiero pokaże czy ktoś z kimś będzie na dłużej niż tylko jedną dwie noce
Dokładnie :)
GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sie nie maluje, nie liczac rzęs i ust

Nie mówię że malowanie jest złe po prostu nie warto przesadzać z tym i przez to samej siebie oszukiwać bo jak już kobieta nawet gdy idzie spać tapetę zakłada to już jest dla mnie oznaka choroby psychicznej.
Ty to urodę odziedziczyłaś więc się nawet nie wypowiadaj xD To temat dla brzydali XD
oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to urodę odziedziczyłaś więc się nawet nie wypowiadaj xD To temat dla brzydali XD
wooooo! :D wez bo puszcze buraka i co wtedy poczne taka czerwona? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.