Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 czerwca 2019
Owad
Owad: Achh macie fajnie :)


Tak:) tylko u nas od miesiąca jest ponad 30 stopni, nie da się pracować,

Dzisiaj rano siedziałam i główkowałam co zrobiłam, dlaczego mam rok 2021 a nie 2020 i myślałam, jak się skupiłam wyszło że zdublowałam segregatory, zanim nadrukowałam informacje minieło 1,5h. Jak mam księgować faktury to mnie się od razu nie chce bo jest masakra. Jasne mam pseudo stojącą klimatyzację ale wierz mi w murach które mają metr już wszystko zostaje.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znak贸w)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dzisiaj rano siedziałam i główkowałam co zrobiłam, dlaczego mam rok 2021 a nie 2020 i myślałam, jak się skupiłam wyszło że zdublowałam segregatory, zanim nadrukowałam informacje minieło 1,5h. Jak mam księgować faktury to mnie się od razu nie chce bo jest masakra. Jasne mam pseudo stojącą klimatyzację ale wierz mi w murach które mają metr już wszystko zostaje.

Achh te upały. Ja idę na 14 godz ale mam dobrze bo hala duża i zawsze tam jest chłodno w takie ciepłe dni, tylko minus jest w ziemie bo znów jest za zimno :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019

A moj syn pracuje 9-17. Dzis wrocil o 12, bo ponoc jest nowe prawo , ze osoba nieletnia nie moze pracować w temp.pow.30 st.a w pracy mieli 34

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 czerwca 2019
Owad
Owad: Achh te upały. Ja idę na 14 godz ale mam dobrze bo hala duża i zawsze tam jest chłodno w takie ciepłe dni, tylko minus jest w ziemie bo znów jest za zimno :)


W zimie u mnie zimno w lato upał, ale mam klimę taką montowaną do okna, więc siedzi się miło :) gorzej z wyjściem i jazdą autem, ;p bo muszę iśc nabić klimę. Dziś stwierdziłam że jakby się tak doczepił facet pewnej rzeczy (szczęśliwie nie wyczuł) to jak będę musiałą zainwestować 1000 zł w naprawę to mnie już te 250 zł za klimę i 300 za olej to nie wiem czy to gra warta świeczki. Nie doczepił się więc luz, pójdę nabić klimę i olej wymienić.

Tak troszkę po macoszemu moje auto jest traktowane, bo u męża wszystko cacy jest robione i sama jeżdżę nim na servis, tylko jest różnica używka lat 16 a nówka z salonu roczna.

Ewka to wcale nie jest nowe prawo, :) ale nie jest to prawo pracy a w przepisach BHP pewnie mają zapis, że młodociany nie powinien pracować powyżej 30 stopni

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 czerwca 2019

To nawet nie wiedzialam. Pamietam jak ja w takie upały sie męczylam w pracy przy gorącej klejarce i żelazku. Nigdy więcej !

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 czerwca 2019

Powyżej 25 stopni muszą Ci już zapewnić wodę :) wiele jest kruczków, ja poszłam dziś z termometrem, akurat miałam ich dostawę dzisiaj, :D weszłam do szefa i mówię Szefie jest u pana przy klimie 29 stopni, my już liczyć nie możemy, od tych 70 decybeli głowa boli idziemy o 12, a on do mnie że Dz, powiedział że od 13.
A że mogę na jakiś czas termometr pożyczyć sobie ;p to będę chodzić z nim codziennie. Chyba że na dworze będzie 25 to luz, bo w budynku mamy ponad 30 ;-)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  25 czerwca 2019

W takich temperaturach nic się nie da zrobić i w ogóle bo tak grzeje że masakra

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: W takich temperaturach nic się nie da zrobić i w ogóle bo tak grzeje że masakra


Nie ma najgorzej, ale wolałabym siedzieć w domu. No niestety, nie stać mnie na ten luksus emocjonalnie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  25 czerwca 2019

Oj pogodzę was
Za pracę w trudnych warunkach (wewnątrz) uznaje się prace kiedy temperatura w pomieszczeniu przekracza 28 stopni Celsjusza
W takich warunkach nie wolno pracować inwalidom kobietom w ciąży i młodocianym
Resztą dostaje wodę bez limitu i to kranową z ujęciem nie dalej jak 75 metrów od stanowiska pracy i do roboty.
Nie ma górnego limitu temperatury w pomieszczeniu.

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 czerwca 2019

Temat trunkowy ostatnio przerabiamy to polecam
tego jabola dostępny w żabce. Dobre to

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  26 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: W takich temperaturach nic się nie da zrobić i w ogóle bo tak grzeje że masakra

Nawet ciężko oddycha się
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 czerwca 2019
Dzięki dziewczyny że powiedzialyscie o tym sądzie zajefajne jest

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019

Wy tak pijecie beze mnie ??? 😨😭

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019

A ja kupilam sobie nowy kabel do ładowarki (prawie 5 dych) i w domu sie okazalo ze to nie ten...pudelko rozwalone, zwrócic nie moge 😭

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dzięki dziewczyny że powiedzialyscie o tym sądzie zajefajne jest

Polecam śliwke
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.